Skoči na vsebino

Assassin’s Creed Unity


Priporočene objave

  • Odgovorov 189
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

  • vrhovni
Ko so obavili novico je bil nakup seasson passa že povsod blokiran, vsaj tako so objavljali po spletu.

Jaz sem nabavil Gold verzijo (igra + SP), tako da sedaj čakam na nadaljnja navodila. :)

Igro sem pa dal na hold, dokler ne popravijo framerate težav.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Tudi jaz sem jo dal na hold. Bom prej odigral očitno First Light. Najnovejši patch ni popravil framerate težav.

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Dodatne novosti glede free igre:

“The free game has to be on the same platform as your Assassin’s Creed Unity copy” and “the list may vary according to your country’s laws and regulations.

Danes izide nov patch, ampak o framerate izboljšavah ne duha ne sluha:

This patch will address issues with stability and performance as well as online matchmaking and connectivity (among other fixes and improvements).

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Novega krpalnika danes še ne bo.

Do nadaljnega je postavljen na hladno oz. dokler ne popravijo stvari, ki so jih obljubili.

[h=3]Patch 4 on Hold[/h]

Rigorous quality control is of paramount importance to us, and your feedback over these past weeks has indicated that it is important to you as well.

As stated last week, we’d expected to release the patch today (and we know that many are anticipating its release), but we are choosing to hold off until we can give you the improvements we’ve promised. We are committed to delivering major performance improvements, which requires that we refurbish the Paris map and that will take a few more days to hit the high level of quality our players deserve.

Thank you very much for your understanding and continued patience.

-The Live Update Team

Mislim, da bom tole igro kar prodal oz. menjal. Žal. ;>

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Najnovejši patch je že zunaj in obsega 6.7 GB. Xbox One lastniki pa so deležni še nekaj več.

“We have received and confirmed reports that some Xbox One players who have previously applied Patch 3 are seeing a 40GB download instead of the expected 6.7GB download,” Ubisoft wrote in an update on the Assassin’s Creed website.

Namesto dela igre, patch pri njih zamenja celo igro. :D

“Unfortunately, an issue with the patch downloading process is replacing the entire game instead of just the parts affected by the patch. This is obviously not the expected behavior, and we apologize that many of you will have to wait longer than expected to complete this download.”

Torej patch na patch na patch...

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Ubisoft ni normalen... kako škodo so si tile naredili s predčasnim izidom te igre... in še kar nadaljujejo s provokativnimi izjavami, katerim se dobesedno vsi smejijo:

"Rigorous quality control is of paramount importance to us, and your feedback over these past weeks has indicated that it is important to you as well," Ubisoft said.

Res? Pa ne moreš dati takšne izjave po vsem tem kar se jim je zgodilo. Samo olje prilivajo na ogenj.

Razumem da morajo dobesedno na novo spisati dele igre, ampak take izjave... :no_no:

EDIT: V določenih delih Pariza bi sedaj naj bil boljši framerate.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

ja jaz obžalujewm da sem dal prednaročilo igre ac: unity pa ne da je kriv trgovec kriv je ubisoft ker ni izdelal igre tako kot mora ko najbolj rabiš nekaj ti začne štekat igra ali ti arno pleza tam kjer ni treba saj zelo raqd igram vendar me to odvrača od igranja upam da se izbolšajo pa tut tole s izjavami ni korektno jaz na svojem mestu takšnih izjav ne bi privoščil sploh če bi izdal takšno igro kot so jo oni

Link to comment

@josko - jz sm pa vesel da teh problemov nimam, oziroma jih mam tok redko, da me praktično ne moti. Zgodbo že zdavnaj obrnil, na % igre sm pa 49% vsega skupaj. trentno se pa igra Destiny k je dodatk mau osvežil sceno.

kar se pa tiče 35€ pri naslednjem komentarju, sem dal polno ceno, pa mi ni žou niti centa

DarkKwaad.png

Link to comment
  • vrhovni

AC2 je bil meni daleč najboljši. Zelo všečno obdobje in kraji kjer se je vse skupaj odvijalo. Dejansko je bila na vseh področjih dodelana enkica: plezanje, orožja, boj, grafika,... Celo vse achievemente sem pobral na X360.

Pa še tole je bilo noter:

>http://youtu.be/RJcPc6OQ384

Black Flag ga malo mori s tem ponavljanjem ko pluješ z ladjo, ampak je vseeno dobro narejena igra. Unity pa ima potencial, ampak je trenutno "on hold".

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Ne, ker so šalabajzerji... :censored:

So popravili veliko bugov, ampak framerate je enako zanič kot je bil. Tukaj imaš članek o patchu, ki bi naj kao izboljšal framerate: Assassin's Creed Unity patch analysed

To je edini framerate popravek do sedaj (in verjetno tudi zadnji). Ubisoft na to temo od decembra dalje sploh več ne daje novih informacij.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.