Skoči na vsebino

Super Mario Galaxy [Wii]


Priporočene objave

  • Odgovorov 153
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Priljubljeni zapisi

matej1990

Nene, zanima me ce moras nadgradit na kako novo verzijo 3.2? :?

Ja.

Zaenkrat se bom naredil neumnega.

Kaj? On je vprašal, če moraš wii nadgradit, da lahko Maria igraš in jaz sem odgovoril z ja. Saj igra res vsebuje update. (vsaj moja ga je)

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
  • vrhovni

Mamma mia. Včeraj sva z dečvo popustila in se nehala upirati skušnjavi zavoljo BBjevega -20€ bona in sva špil vzela v Muellerju. Noro. Nora grafika, nora glasba (orkestralna, aaa :hyper:), klasično brilijantna Mario igralnost in odpuljena ideja o mini (in maxi) planetih, ki se obnese naravnost fantastično. My man Šigeru still has it! :rock::D

Link to comment
  • vrhovni

V Muellerju v BTCju so mi ga pa za 49.99€ prodali, prašiči. :)

Anyway, zdej sva z dečvo pri nekaj več kot 50 zvezdicah, sistematično greva po vrsti in pucava vse galaksije, tako da sva v četrtem sklopu od šestih, se mi zdi. Nor špil, vsaka nova galaksija ima drugačno tematiko in svojevrstne fore, powerupi so vsi po vrsti svetovni (drsanje :bowdown: ), glasba še vedno trga vse možne vrste gat, obenem sva pa pri manj kot polovici od vseh zvezdic že na ene 15h igranja. Že res, res, reeees dolgo ni bilo špila, ki bi me takole vlekel igrati - še Twilight Princess ne, madona. :lol:

Link to comment

Ne živim blizu nobenega Mullerja, zato je nisem mogel dobiti, v Big Bang sem klicaril vsak dan, pa sem vsakikrat dobil isti odgovor: Igra bi morala pridet, pa je še nismo dobili. Zato sem pol najdu enga na Bolhi, ki je prodajal original (še zapakirano) nerabljeno Super Mario Galaxy iz Avstrije. No, škatla je v nemščini, sam to me ne moti (igra je v angleščini). Je pa igra zelo dobra. Sem pri 30 zvezdah po 5-ih urah igranja.

Link to comment

U mater 30 zvezdic v petih urah? :D Ti pa si hiter haha. Jst sm zdej pr ene 48 zvezdicah in se prebijam skoz spalnico :P Vmes grem pa se po kako "komet" zvezdico al pa Lugija resevat. So pa sefi nekako skoraj prelahki dosedaj, je marsikaj drugega bolj zafrknjeno se posebej ko vcasih mal zgubis obcutek za smer v katero mors prtisnt gobico da se premaknes v pravo smer :P

Jst mam tut nemška navodila ipd sam špil je itk multi navodil pa ne rabiš ker te tak al tak vsaka igra vodi skos kontrole ipd na začetku.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Ja, tako. V multiplayer mode še nekdo uporablja en Wiimote (brez Nunchuka) in on bo imel na ekranu rumen kurzor in, recimo, drug igralec lahko pobira Star bits, lahk pokaže na nasprotnike (Goombe al pa rakete, recimo) in če tišči A, ga bo ustavil. Če pa oba igralca hkrati pritisneta A, bo Mario izvedel super skok. Informacije o multiplayer modu so tudi v igri sami.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.