Skoči na vsebino

[Vodič] Windows XP na PSP


bonty

Priporočene objave

Na kar nekaj angleških forumih sem že videl opise postopkov vendar nikjer v SLOVENŠČINI zato sem se odločil da pomagam takim kakšn sem bil včasih jaz!!

OPOZORILO: NE ODGOVARJAM ZA BRICKE ALI KAKRŠNE KOLI POSLEDICE!!!

Potrebovali boste tale program:

http://dl.qj.net/pspWxp-v3.5-General-To ... ies-(on-PC)/pg/12/fid/9997/catid/193

1. Odzipamo program ki smo ga downloadali

2. Pokaže se nam mapa pspWxp in file 'install' in še en dokument.

3. Mapo pspWxp pustite namiru vendar jo NE SMETE ZBRISATI!

4. Zaženete file 'install' in se vam odpre okno install PSPXP

5.Nato izberete pogon vašega PSP-ja na računalniku(pred tem priklopite PSP na računalnik)

6.Kliknite OK in nato nekaj minut počakajte da se stvar inštalira na psp

7.Nato se vam bosta odprla 2 okna in samo kliknite OK

8.S tem ste inštalirali windowse na psp

9.Na PSP-ju prižgete internet brskalinik(ne potrebujete internetne povezave) Nato kliknite TRIKOTNIK(ko ste že v brskalniko) in tam kjer je polje za int. naslov napišete naslov: file:/pspwxp/index.htm

10.Grete na enter in pritisnite X

11.Nato s TRIKOTNIKOM zaprete internetni brskalnik in počakate da se vam odpre Windows

TO JE TO UPAM DA VAM BO USPELO!

:P

Sicer pa nevem kako se iz teh Windowsov pride nazaj na normalen sistem!

PSP Portal za vse ljubitelje!! Vroči TUTORIALI!!

http://www.pspslo.tk

VABLJENI VSI!!

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Na kar nekaj angleških forumih sem že videl opise postopkov vendar nikjer v SLOVENŠČINI zato sem se odločil da pomagam takim kakšn sem bil včasih jaz!!

OPOZORILO: NE ODGOVARJAM ZA BRICKE ALI KAKRŠNE KOLI POSLEDICE!!!

Potrebovali boste tale program:

http://dl.qj.net/pspWxp-v3.5-General-To ... ies-(on-PC)/pg/12/fid/9997/catid/193

1. Odzipamo program ki smo ga downloadali

2. Pokaže se nam mapa pspWxp in file 'install' in še en dokument.

3. Mapo pspWxp pustite namiru vendar jo NE SMETE ZBRISATI!

4. Zaženete file 'install' in se vam odpre okno install PSPXP

5.Nato izberete pogon vašega PSP-ja na računalniku(pred tem priklopite PSP na računalnik)

6.Kliknite OK in nato nekaj minut počakajte da se stvar inštalira na psp

7.Nato se vam bosta odprla 2 okna in samo kliknite OK

8.S tem ste inštalirali windowse na psp

9.Na PSP-ju prižgete internet brskalinik(ne potrebujete internetne povezave) Nato kliknite TRIKOTNIK(ko ste že v brskalniko) in tam kjer je polje za int. naslov napišete naslov: file:/pspwxp/index.htm

10.Grete na enter in pritisnite X

11.Nato s TRIKOTNIKOM zaprete internetni brskalnik in počakate da se vam odpre Windows

TO JE TO UPAM DA VAM BO USPELO!

:P

Sicer pa nevem kako se iz teh Windowsov pride nazaj na normalen sistem!

preber odebeljene tekste. ti si pa en tepček. prvo se delaš nekega 1337 h4xorz4, potem svariš da je možen brick, ter v isti sapi praviš da zadeva deluje v internetnem brskalniku.

bravo. če ti nebi bil n00b, potem bi vedel da se stvari na kartici same po sebi NE mešajo z flashem, razen z namenskimi inštalerji, programi za flash...

lol.

aja. če slučajno neveš, kako potem priti nazaj v XMB, potem ti priporočam, da v portalu stisneš O in daš yes.

KAKO SOVRAŽIM TISTE "WANNABE 1337 H4X0R BUT I'M STILL N00B.

jaz osebno pa proti tistim, ki PRIZNAJO da so n00bi, nimam nič. dejansko jim rade volje pomagam.

lp

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
zakon!!!11

a bi se mogoče dalo na psp inštalirat tudi windows visto? prosim za kak vodič, ker sem bolj noob na tem področju. hvala!

Inštalirat ne gre, saj vista zahteva veliko boljši hardware, kot je dejansko v PSP-ju. Lahko pa naložiš t.i. portal, ki se odpre v internet browserju in je nekakšna imitacija viste. Sam sem ga pred nekaj časa imel naloženega in lahko rečem, da je kar priročen, saj imaš tudi beležnico, kalkulator itd. Evo prilagam ti LINK

Navodilo mislim, da je zraven in je v angleščini, če boš imel težave pa me kontaktiraj.

LP

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.