Skoči na vsebino

Ugani kraj


Priporočene objave

  • Odgovorov 53
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Cmon zakaj pa zdj ugani kraj? Hmal bo se ugani zival, osebo, goro, reko, hiso, gozd, nebo,luc, salutejp...

To je pa res mal cudna tema. Ziga ti si ceu cudn. :eye:

dober predlog

P.S.:nisi pru ki mi je to reku in su na to znam odzvati(primer: negdo mi reče da sm piflar;jaz mu pa odvrnem:hvala, da me podpiraš, da sem pameten)

Drugi na KSI-forumu z osebnim tagom !!!

Link to comment
Cmon zakaj pa zdj ugani kraj? Hmal bo se ugani zival, osebo, goro, reko, hiso, gozd, nebo,luc, salutejp...

To je pa res mal cudna tema. Ziga ti si ceu cudn. :eye:

dober predlog

P.S.:nisi pru ki mi je to reku in su na to znam odzvati(primer: negdo mi reče da sm piflar;jaz mu pa odvrnem:hvala, da me podpiraš, da sem pameten)

ofmg žiga, v smeh me spravljaš k si tak otrok :lol: kok si že star 5 let mogoče? :rockbrow:

pa nauči se že pisat slovnično ali pa se vsaj malo potrudi za svoje poste :x

Link to comment
Manjše naselje, na poti do najbolj mrzlega kraja v sloveniji, znano po tem, da tja hodimo na indijansko savno :fiufiu: in verjetno po ničemer več :ninja:

Hint: moj blog

...neko babno,babje polje pri kočevju?

Babno polje je najbolj mrzel kraj v sloveniji vendar ne sprašujem po njem ampak po kraju kamor hodimo na indijasko savno ;) ...

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.