Skoči na vsebino

Xbox One digital game sharing - 1 digitalna igra na dveh XO konzolah


Samotar

Priporočene objave

Xbox One digital game sharing !

Po domače kupiš en špil naprimer Destiny in ga lahko igrata 2 Xbox one lastnika.

Bom poskusil na kratko v nastavitvah Xbox one konzole imate možnost si naštimat katera je vaša primarna konzola slika spodaj My home Xbox.

post-215-144771064398_thumb.png

Bom poskusil opisat kot imam jaz to naštimano in Alexs, sva prijatelja in si zaupava, da nobeden nič ne bo zajebal drugega..

Tako moja konzola katero imam doma sem se prijavil z Alexsovim profilom, šel v nastavitve My home Xbox in izbral da je ta konzola primarno vezana na profil od Alexa .

Alex se je pa pri sebi doma prijavil z mojim profilom in naštimal na svoji konzoli da je njegova konzola primarno vezana na moj profil.

Zdaj če bi jaz kupil špil Destiny ga lahko igra Alex brez da bi kupil , ker ima konzolo na katerem je primarno moj profil oz. kao moja konzola

važno je tudi da si Xbox one naštimate v nastavitvah regijo konzole pod USA. Zakaj zato ker so cene v $$$$ in to pomeni igra npr. Destiny je 60$ oz. cirka 44€. ...in če si delita 2 igro je to 22€ za vsakega.....pač jaz in alex imava dogovor 1 špil kupim jaz , drugega kupi on ...itd

če kaj ni jasno napisano bom popravil ....

Deluje tudi za vse DLCje in tudi preverjeno EAAccess naročnino - imam jaz, špile pa tudi lahko igra Alex

Urejano od Samotar

Xbox

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Sem malce pobrskal za nazaj v XO temi, kjer je Samotar že omenil, da zadeva deluje brez težav. 1 igra, ki se lahko igra hkrati na dveh XO konzolah (tudi MP!):

...

Nato pa imate še možnost da si s kolegom delita 1 špil - en kupi oba igrat tudi MP tako da vas pride cena 22€ za novi špil, sam obe konzoli si moraš naštimat.

Pa še direkten link do njegovega posta: KLIK!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Lep pozdrav vsem!

A bi bil mogoče kdo zainterisiran za sheranje igre gta v (xbox one), ali morda cod ali farcry 4? imam namreč vse potrebno za nakup, samo nevem zakaj nebi izkoristli možnosti sheranja, ter tako prepolovili ceno igre. Evo napišem še moj kontakt, pa če je kdo zainterisiran naj me kontaktira.

Uroš: 051 310 733

Link to comment
  • Pred 8 meseci ...
  • matej1990 featured in odpel this debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.