Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Twilight Princess [Wii]


Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
  • Odgovorov 471
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

In zakaj se ti sploh mučiš z Zeldo, če ti očitno ni v veselje? Prodaj špil, pa si raje kupi kaj drugega?

Zato,ker sem jo kupil in zato se mučim z njo. Kupljenih iger pa jaz nikoli ne prodajam.

Kupil pa sem jo zato,ker je bila od vseh iger za Wii na začetku najboljša. Cod je za en k****, Tony havk's ali karoli je že je dolgčas,Red steel je pa streljačina tako kot cod. In tako pristaneš na zeldi.

Drugače pa nimam pojma kako premagati tisti pof*** meč,ki je tam. Kako se ga znebiti?

Link to comment

Ih danes sem igral še 1 uro zeldo in prišel nikamor.Tam sem kjer sem bil nazadnje.Tam po snegu me ona kur** opozori,da naj tisto sliko pokažem tem Zoram (al karkoli že so)... Če grem pa naprej pa crknem. Tam tiste zore omenjajo njihovrga princa in,da še nikoli niso videli,da bi kdo ujel tako ribo..... Ena je celo povedala, da se te ribe nahajajo pri dveh skalah ampak kje so te skale pa nmam pojma. Pomoč prosim!

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
mi je pa res bedno, da sem se bol namučil z wind wakerjem :mirror:

Kako ti je pa to uspelo? :amazed: Sej TP ni ravno nek vzor težavnosti, ampak TWW pa res podre vse rekorde v tem pogledu. Pomoje v celem špilu nikoli nisem izgubil več kot enih 4 srčkov .. :tard:

vsaj pri gannonu na koncu sem se bolj namučil pri WWju, drugače celoten špil pa tudi ni ravno nevem koliko težji :puppy:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.