Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Twilight Princess [Wii]


Priporočene objave

hmm malce offtopic ampak vseeno:

v ponedeljek sem bil pri "svojem" tetovatorju (hmm svojem, glede na to da mi je samo on naredil že štiri tattoo-je lahko rečem moj tetovator ;) ) v glavnem sem bil naročen in bil tetoviran, ampak je point mojega pisanja naslednji -> tja sta prišla fant in punca iz irske... jaz (oziroma tetovator) sem (je) bil ravno na pavzi (ker je trajalo okoli 3 ure vse skupaj), in gledam kaj ima to tip iz irske na sebi (ravnokar sveže narejeno), in mu tako rečem: "that´s not a zelda tattoo is it?" in me model pogleda totalno začudeno/šokirano in reče: "well, yeah", jaz sem se začel samo smejat in mu rekel: "you freak" in mu pokazal svoj peach tattoo, pa sva bila takoj "kolega" :lol: ... edino škoda se mi zdi ker ga ni dal v barvah... črn triforce nekako ni tisti "pravi" triforce, ampak če njemu ne paše barven tattoo tudi prav :china:

Link to comment
  • Odgovorov 471
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

hmm malce offtopic ampak vseeno:

v ponedeljek sem bil pri "svojem" tetovatorju (hmm svojem, glede na to da mi je samo on naredil že štiri tattoo-je lahko rečem moj tetovator ;) ) v glavnem sem bil naročen in bil tetoviran, ampak je point mojega pisanja naslednji -> tja sta prišla fant in punca iz irske... jaz (oziroma tetovator) sem (je) bil ravno na pavzi (ker je trajalo okoli 3 ure vse skupaj), in gledam kaj ima to tip iz irske na sebi (ravnokar sveže narejeno), in mu tako rečem: "that´s not a zelda tattoo is it?" in me model pogleda totalno začudeno/šokirano in reče: "well, yeah", jaz sem se začel samo smejat in mu rekel: "you freak" in mu pokazal svoj peach tattoo, pa sva bila takoj "kolega" :lol: ... edino škoda se mi zdi ker ga ni dal v barvah... črn triforce nekako ni tisti "pravi" triforce, ampak če njemu ne paše barven tattoo tudi prav :china:

:thumbup:
Link to comment
  • 5 tednov kasneje...

ok... torej zanima me glede na to da se na zeldine fore ne spoznam veliko (moja prva zelda ki jo igram)me zanima kako naprej tam kjer si v Woden templu se mi zdi zraven hodi ena opica in pridem do nekih treh vrat do vrat pa ne moras skociti tm je neka roza ko jo ubijes dobis neko bombo da lahko miniras da prides do zaklada.. sktatka tam mi ni jasno upam da je vprasanje jasno ;)

Link to comment
Kolko casa ste igrali da ste obrnili igro?

Jst sm pr 13ih urah ;)

Baje ma 50 h game tima(main quest)...ce si res naredu v 13 urah brez guida je to velik dissapointment zame in si bom pomoje nabavu raj ps3 k pa wii (k se znebim xboxa).

Kaj ni očitno, da je mislil, da ga pač zanima, kdaj je kdo obrno in da je on trenutno pri 13h gameplaya? ;)

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
Kolko casa ste igrali da ste obrnili igro?

Jst sm pr 13ih urah ;)

Baje ma 50 h game tima(main quest)...ce si res naredu v 13 urah brez guida je to velik dissapointment zame in si bom pomoje nabavu raj ps3 k pa wii (k se znebim xboxa).

Kaj ni očitno, da je mislil, da ga pač zanima, kdaj je kdo obrno in da je on trenutno pri 13h gameplaya? ;)

:o:tard:

deletethis.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.