Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Twilight Princess [Wii]


Priporočene objave

  • Odgovorov 471
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Mogoče pa rpg žanr ni zate? Če maš premalo časa, priporočam kake instant tipe špilov.

Zelda NI rpg

Odvisno kako gledaš. Če gledaš na frp-je kot na špile kjer nabiraš EXP potem sigurno Zelda ni frp ... Vendar pa njegova pravljičnost , globina zgodbe , skrivnosti , dolžina in še marsikaj dobro nakazuje na to da je Zelda FRP !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Zelda je akcijski rpg.

Zelde ne moreš kar tako opredeliti, saj je igra mešanica pustolovščine, akcijade, rpg-ja, ploščadarice, ... v njej so miselne uganke ... Nikoli pa ni bila in ne bo rpg. Ima zgolj nekatere elemente rpg-ja.

Čist si falil ... Mal boš Jokerja vzel enkrat v roke pa boš tam prebral majhno razlago. Po mojem da majo v Jokerju več pojma kot ti in vsi mi na forumu ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Zelda je akcijski rpg.

Zelde ne moreš kar tako opredeliti, saj je igra mešanica pustolovščine, akcijade, rpg-ja, ploščadarice, ... v njej so miselne uganke ... Nikoli pa ni bila in ne bo rpg. Ima zgolj nekatere elemente rpg-ja.

Čist si falil ... Mal boš Jokerja vzel enkrat v roke pa boš tam prebral majhno razlago. Po mojem da majo v Jokerju več pojma kot ti in vsi mi na forumu ...[/quote:1skt0xxm]

no, tut oni so sam ljudje kot mi(sej so')

Link to comment
Zelda je akcijski rpg.

Zelde ne moreš kar tako opredeliti, saj je igra mešanica pustolovščine, akcijade, rpg-ja, ploščadarice, ... v njej so miselne uganke ... Nikoli pa ni bila in ne bo rpg. Ima zgolj nekatere elemente rpg-ja.

Čist si falil ... Mal boš Jokerja vzel enkrat v roke pa boš tam prebral majhno razlago. Po mojem da majo v Jokerju več pojma kot ti in vsi mi na forumu ...[/quote:1ukd0hpn]

Se boš moral naučiti brati.

Link to comment
Zelda je akcijski rpg.

Zelde ne moreš kar tako opredeliti, saj je igra mešanica pustolovščine, akcijade, rpg-ja, ploščadarice, ... v njej so miselne uganke ... Nikoli pa ni bila in ne bo rpg. Ima zgolj nekatere elemente rpg-ja.

"3rd person action-adventure rpg", če smo natančni ;>

edit: glede tega, če je rpg ali ni, bi lahko zdaj imeli dolgo razpravo. Klasičen "jap rpg" nedvomno ni, ampak pomoje odsotnost nabiranja EXP še ne pomeni, da špil ni rpg.

Link to comment

Po res dolgem času sem se odločil, da spet zaigram zeldo in imam problem, namreč ne spomnim se kaj sem nazadnje delal,sem v Sky cityju in mislim da mi je ostal samo še bos, ali obstaja kakršna koli varianta, da preverim kaj mi je še morebiti ostalo za narediti preden pridem do bosa, mogoče lučke/biseri nad vrati, karkoli, da ne grem vse po vrsti obdelovat, ker to nebeško mesto mi je eno najbolj morečih sploh!?

BessieSABU.png

Link to comment
Po res dolgem času sem se odločil, da spet zaigram zeldo in imam problem, namreč ne spomnim se kaj sem nazadnje delal,sem v Sky cityju in mislim da mi je ostal samo še bos, ali obstaja kakršna koli varianta, da preverim kaj mi je še morebiti ostalo za narediti preden pridem do bosa, mogoče lučke/biseri nad vrati, karkoli, da ne grem vse po vrsti obdelovat, ker to nebeško mesto mi je eno najbolj morečih sploh!?

Bessie, tudi jaz sem pred 1 tednom šel po 2 mescih nazaj igrat, bil sem prav tako v City in the Sky. Ampak ker tako dolgo nisem igral, sem se odločil, da grem od znova. In je dosti boljši filing, če vse naenkrat delaš. Zdaj mi gre res gladko, pa še bolj uživam. Tako da če si pozabo kaj si naredil na zadnje, ti priporočam, da greš od znova in odšpilaš špil brez večjih prekinitev.

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Stvar je sledeča. Igro sem kupil v big bangu (zato da sem porabil zvezdice) in na začudenje ugotovil, da v škatli ni listka z nintendo-club kodo, ki ti prinese določeno število zvezdic. Zdaj pa me zanima, ali se je to zgodilo še komu, ali je ta listek sloh priložen tej igri, ali pa je preprosto nekdo, ki dela v big bangu odprl škatlo in iz nje vzel listek, zato da si pač s tem polni račun z zvezdicami? Sej ne, da bi zdaj umrl, ker sem pač ob teh par zvezdic, ampak gre se za to, da če kupiš igro in za njo odšteješ ne majhno vsoto €, enostavno pričakuješ, da bo ˝roba˝ brezhibna. Tako, da res ne vem kaj si naj mislim. Skoraj si ne znam predstavljat, da so takšni pokvarjenci...

Link to comment

VIP točke bi v Zeldi za Wii morale biti. Enako v večini drugih Nintendovih igrah in ostalih večjih naslovih (recimo Resident Evil 4: Wii Edition). Finta je v tem, da jih Big Bang enostavno ne daje not (oz. jih dobi brez). Sam sem namreč lani ob izidu Wiija bil enako presenečen , saj prav tako nisem imel ne v Zeldi in ne v samem Wii-ju zvezdic, čeprav so recimo v Avstriji bile.

Seveda sem takrat povprašal pri Big Bangu, zaposleni so odgovor iskali približno slab mesec (resda, nisem klical vsak dan ampak nekje dvakrat na teden). Ko so vendarle ugotovili zakaj tega ni oz. zakaj mi jih ne morejo dati, sem dobil enostaven odgovor, češ da Slovenija ni v Nintendo Clubu. Sicer sem še porekel, da bi naj Nintendo Club veljal za Nintendo of Europe, s katerim sodeluje Big Bang - in hkrati pa je Slovenija v EU. Hja, odgovor na to je bil, da pač marsikje še nismo "prav" v EU.

V osnovi bi se torej distributer (Big Bang) moral pobrigati za te zvezdice, vendar je možno, da jih ne smejo prilagati, ker niso poslovenjene ali kaj takega. Prevajanje in pakiranje pa jih očitno predrago pride.

Müller po drugi strani ima te listke z VIP točkami preprosto zato, ker dobi robo neposredno iz Nemčije, kar pa pomeni, da je embalaža, skupaj z navodili, povečini v nemščini. Wii igre v evropskem prostoru so pa tako ali tako Multi-5, torej vključujejo vseh pet večjih jezikov (angleščina, nemščina, italijanščina ...). Če torej želiš te točke ti ostane bodisi nakup preko spleta ali pa nakup pri Müllerju.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.