Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Twilight Princess [Wii]


Priporočene objave

  • Odgovorov 471
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Jaz sem obrnil v treh tednih, po nekaj čez 60 ur igranja, zato se mi je zdelo 2 tedna igre, ko si na polovici dosti ... Sploh pa je to zelo veliko, če pogledaš kake igre za računalnik, ki sicer res stanejo pol manj, ampak imaš večinoma le okoli 5-7 ur igre

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • 3 years later...
Iščem in iščem, pa ne najdem niti ene trgovine, kjer bi imeli na zalogi prvotno izdajo TP, torej ne tiste "Nintendo Selects" različice. Bi kdo vedel za kakšno trgovino, kjer bi se jo dalo dobiti?

Pri Blah-u jo majo, ampak je cena več kot dvojna v primerjavi s Selects verzijo: http://www.blahdvd.com/Games/The%2DLegend%2Dof%2DZelda%2DTwilight%2DPrincess%2DWii/NI16106WW/product.htm

We don't quit playing because we grow old. We grow old because we quit playing.

userbardanteksi.gif

Link to comment

To sem opazil in tudi naročil, ampak so mi status naročila spremenili v back order, torej zaloge ni. :( Se še vedno tolčem po glavi, da sem prodal TP, ker bi jo rad spet igral, mi je pa grozna podoba škatle pri selects verziji (kar je meni precej pomembno). :yuck: Nikoli več ne prodam nobene Zelde.

Link to comment
  • 3 years later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.