Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Twilight Princess [Wii]


Priporočene objave

Tale spil je res EPIC v pravem pomenu besede. :drool:

Ko ze mislis, da si videl in dozivel vse elemente in tipe puzzlov, dobis se eden tak odtrgan item s katerim potem resujes uganke na cisto svez in inovativen nacin.

Bossi so nekateri res prelahki, ko jih pogruntas, ampak sam design, art in animacija le-teh je res fantasticna.

Igra leta - brezpogojno. :)

Link to comment
  • Odgovorov 471
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Samo tako za INFO.... Na GameSpot je TP za GC ocenjena 8.9 za Wii pa 8.8....

Mislite, da je res GC verzija boljša...sam sem upal v nasprotno smer, da bo Wii verzija dosti boljša, zarad kontrol....

Ah, kaj moreš....GC verzijo bom sprobal ko bo na bolhi za 5k ali bolje rečeno kakih 20 €..

Lp

followmeontwitter.png
Link to comment
  • vrhovni

Edino kar to pomeni - in še enkrat poudari - je to, da je Gertsmann idiot. Pika. :chicken:

Jaz sem pa ravnokar končal Twilight Princess .. ma. Za take špile nočeš, da se končajo. :puppy:

Končni playtime 52 ur in 52 min - realen playtime (kjer se ne upošteva, da sem imel enkrat vmes Zeldo na pavzi več kot 5h in še marsikaj) verjetno okoli 43 ur. Če bi se spravil iskati še vse stvari, ki bi jih lahko, bi verjetno u izi pridelal še enih 20h. Ni kratek špil. :D

Zelda kot se šika v vseh pogledih, razen po težavnosti. Neverjetno lep špil (komaj čakam, da vidim, kako bo izgledala šele "prava" Wii Zelda), huda glasba, zgodba po epskosti (kok ta beseda ne obstaja :ihih:) konkurenčna OoT, sam gameplay pa vsekakor na nivoju, vrednem serije. Poseben plus so še fantastične vmesne scene, ki je vsaka zase neverjetno postavljena in izpeljana. Bravo Nintendo, vse zamude so se očitno precej izplačale. Še takih, prosim. :thumbup: :hyper:

Link to comment
  • vrhovni
Edino kar to pomeni - in še enkrat poudari - je to, da je Gertsmann idiot. Pika. :chicken:

Okej, ravnokar sem preletel oba opisa špila - in oba je napisal Gertsmann. Wiijeva verzija ima 8.8, GCjeva 8.9 - v GC opisu pa najdeš zapisano tole:

You can't go wrong with either version of the game, but if you're still trying to decide, the Wii version is just a bit better.

A zato ma nižjo oceno? I d i o t . :tard:

Link to comment
  • vrhovni
Sem edini, ki mi je špil dolgcajt? (ne me preganjat, prosiiim). :(

Jep.

Koliko je kej ful velikih "dungeonov" izven templjev ne vem, je pa, kot je rekel že DrMiha, Cave of Ordeals in še par jam, ki ti vsaka prinese kakšnih 10 min raziskovanja. Kej več kot to, pomoje, že težko najdeš ..

Cave of Ordeals mi je potem včeraj, po zaključenem špilu, prinesel še skoraj eno uro playtimea - in mi je komaj uspelo v prvo, še trije srčki so mi ostali. :tepen:

Link to comment
Sem edini, ki mi je špil dolgcajt? (ne me preganjat, prosiiim). :(

v bistvu je tud men pr zeldah zlo velikokrat dolgcajt k kar tavam okrog. Samo to jemljem skor kot pozitivno stvar, saj se mi tako dolžina špila dalša in vmes še kaj novga odkrijem.

Kdaj že pridejo wii-ji v slovenijo, druga runda?

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment
  • vrhovni
Mja, no, v bistvu me moti to, da velikokrat ne vem, kako dalje. Sem pač neučakan tip igralca. Raje sem neposredno pred problem postavljen in moram tuhtat, kako ga rešiti kot pa da zgubljeno tavam naokoli. Šmrk. :(

Errr, Zelde zadnjih par generacij te pa res za rokico peljejo korak za korakom, da se nimaš kje vmes zgubiti? Bohnedaj, da bi se ti kdaj lotil kakšne Zelde ali Zelde II. :)

Link to comment
Mja, no, v bistvu me moti to, da velikokrat ne vem, kako dalje. Sem pač neučakan tip igralca. Raje sem neposredno pred problem postavljen in moram tuhtat, kako ga rešiti kot pa da zgubljeno tavam naokoli. Šmrk.

To gre tudi meni na živce.Glupo je,ker grem po eni poti že desetkrat in potem ugotovim,da je stvar,ki jo iščem čisto nekje drugje.Ko vem kam moram je stvar veliko bolj zabavna in takrat me težko odlepiš od TVja.Ko pa naletim na nekaj kjer moram letat kot zgubljen pa hitro vse skupaj izklopim in se potem vrnem čez dve uri z novimi idejami.

Drugače pa je igra super.

Link to comment
  • vrhovni
To gre tudi meni na živce.Glupo je,ker grem po eni poti že desetkrat in potem ugotovim,da je stvar,ki jo iščem čisto nekje drugje.

Dejte mi, prosim, en primer takšne situacije, ker si res ne znam predstavljati, v katerem trenutku pride do česa takega. Govorite to o dungeonih ali nasplošno o pohajkovanju po celotnem svetu?

V dungeonih mi je še jasno, ker se je tudi meni dvakrat zgodilo, da sem po dobre pol ure izgubil, da sem stuhtal, kako se prebiti naprej - glede šibanja po svetu in iskanja naslednje destinacije, se pa res ne spomnim enega primera, da ne bi vedel, kam moram iti ...

Men je TP čista uživancija... špilam počasi z užitkom, zavedajoč se, da vsaj 4 leta ne bo nove Zelde :crybaby:

icon_eek.gif Glede na to, da je Wii Zelda očitno že kar nekaj časa v razvoju, Phantom Hourglass pa še precej dlje, dvomim, da boš moral čakati tako dolgo .. :)

Link to comment
Glede na to, da je Wii Zelda očitno že kar nekaj časa v razvoju, Phantom Hourglass pa še precej dlje, dvomim, da boš moral čakati tako dolgo ..

Hja no, Phantom Hourglass nekako nisem štel, priznam! Da bo hud ni dvoma in prešpilal ga bom pravgotovo. Sam ziher veš o čem govorim, a? TP je špil, ki je spoliran do konca, podobno kot takrat Ocarina in Nintendov do sedaj najdražji projekt.

Bomo videli, kak bo z naslednjo Zeldo. Po besedah Nintenda je bila TP namreč zadnja Zelda kot jo poznamo. Prvoosebni fajti so prvo kar mi pade na pamet... :)

Če ne 4, pa ziher debeli 2 leti... :doh:

Link to comment

Anduril: Morda si izkušen igralec, jaz sem pa šele začetnik. :sweat:

Danes sem šele našel neka vrata, pa čeprav sem že ducatkrat prej mimo šel. Seveda je bil tam ključ, s katerim sem lahko šel naprej. :doh:

Sem pa šele danes začel resno igrati. :)

Rešil sem tri opice v Forest Temple, še vedno pa niso dovolj, da prečkam porušeni most, kam sedaj? V eni izmed soban je pot, ki pa jo blokira velik kamen z puščico. Hvala. XP

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

To je tudi mene zezalo, namig nekaj kar poči lahko pobereš in vržeš tja. Porabil sem skoraj cel dan da sem pogruntal to neumnost.

Zdaj sem pri koncu tretje teme in moram premagati vodnega žužka. Igra mi je dobra kot da bi zmiksal ICO in Shadow of the Colossus plus še kaj...(dogs life npr.) vendar pa kake inovativnosti (razen nadzora) ni.

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

Ne sej, ne me narobe razumet - moje vprašanje o konkretnih primerih ni bilo mišljeno kej ful pokroviteljsko, ampak me je samo resno zanimalo, a gre to predvsem za probleme v dungeonih ali se zgubite na poti do njih.

Zdej, ko vidim, da gre očitno predvsem za dungeone, mi je precej bolj logično vse skupaj. :)

Link to comment
V bistvu sem se prisilil k igranju in potem, ko se Katariko Village rešil izpod jarma teme je špil postal veliko boljši (tisti dojenček, ki štacuno odpre mi je jako hecen., btw :D ). Sumoborbe ... ava.

Saj so vse Zelde take - moreč, počasen začetek, potem pa zadeva zašiba.

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.