Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Twilight Princess [Wii]


Priporočene objave

  • Odgovorov 471
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • vrhovni

Ok, nej nekdo prosim nekaj proba.

Pejte v nek del Hyrulea, kjer je okrog vas in v daljavi precej stvari za opazovat, recimo kje ob Lake Hylia. Postavte se nekam, dejte v prvoosebni pogled in se vrtite naokrog, zraven pa opazujte okolico.

A se vam zadeve podvojujejo, kot da bi škilili? Kot da bi se pol centimetra za originalnimi objekti ponovila vsa izrisana slika?

Danes sem se igral z nastavitvami ekrana (ker sem kreten šele zdej ugotovil, da lahko nastaviš na 60 Hz - kdo bi si mislil, da kurzor po Wii menijih in Zelda tečeta 3x bolj gladko kot prej :doh:) in jih sprobaval v Zeldi .. in sem prvič opazil ta pojav, ki se mu pomoje uradno reče 'screen tearing'. V NTSC 60 Hz se pri ponavljajoči se sliki ful izrazito opazi, da izriše samo vsako drugo horizontalno linijo, pri PAL 50 Hz pa je zadeva malce manj opazna, a še zmeraj ful, ko jo enkrat dejansko registriraš. Vsekakor nadležno - mi je kar malo slabo ratalo, ko sem to ponavljajočo sliko probal ene 20 sekund gledat. :wasted:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.