Skoči na vsebino

3.0E


MaHe

Priporočene objave

  • vrhovni

Btw, tale sprememba v updejtu se mi zdi zelo simpatična:

-Warning added pre-system update detailing that technically modified consoles may cease to function upon being updated. Also the only way to not accept an update is to power down the console by holding the button for 4 seconds (the user can't back out of hitting I Accept w/o powering down)

Hihi. :plan:

Edit: btw #2, v tejle NeoGAF temi zbirajo na kupu vse spremembe in novosti, ki jih odkrijejo. Kar zanimivo. Šetanje med kanali in po menijih se meni res zdi precej bolj odzivno kot prej .. :rock:

Link to comment
Btw, tale sprememba v updejtu se mi zdi zelo simpatična:

-Warning added pre-system update detailing that technically modified consoles may cease to function upon being updated. Also the only way to not accept an update is to power down the console by holding the button for 4 seconds (the user can't back out of hitting I Accept w/o powering down)

Hihi. :plan:

Samo s tem očitno ni nič, oziroma so bojda onemogočili SD Media Launcher, MAXDrive in še eno zadevo. Žal ne eno ne drugo ne poznam, vem pa da to niso Wii mod chipi.

Mod chipi še naprej delujejo, edino danes sem našel nek blog report, ki namiguje, da Wiikeyev konfiguracijski DVD ne deluje več z 3.00 firmware. Ali je to res ali ne pa ne vem, malce preveč lokalizirana je bila novica. :)

Kakor koli že, kolikor je meni znano so mod chipi vgrajeni direktno na kontroler DVD pogona, tako da dvomim da je trenutne mod chipe sploh možno zaznavati. Edino, če se bodo poslužili česa podobnega kot je naredil Microsoft, ko je meril odzivnost DVD enote.

Drugače pa USB Keyboard support brez podpore za Internet kanal... rahlo smešno. Pa ravno tam je IMHO keyboard najbolj potreben.

Link to comment

Tipkovnica, miš, trdi disk,...? :plan:

Se je pa očitno Nintendo (tako kot Microsoft) le zavedel priložnosti internetne povezave in raznoraznih updatov, s katerimi ne samo da olajšaš ter izboljšaš uporabniško izkušnjo, ampak tudi preprečiš raznorazne in v večini primerov nelegalne posege v HW in SW izdelkov ki jih prodajaš.

p.s.

Vsi ki se bojite da se vam bo v prihodnosti, ob uporabi raznoraznih mod-chipov in varnostnih kopij, zategnila zanka okoli vašega vratu (Wiija)-

naj vas ne bo strah, saj imate vendar še vedno vse tiste originale iz katerih so nastale varnostne kopije.

A ne?

:P

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.