Skoči na vsebino

Bioshock 1-2


sebek1

Priporočene objave

  • Odgovorov 141
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

ah končno sem dobil svoj izvod igre :razzy:

omg in sem zelo presenečen nad igro...

tako dobro speljane igre se nisem videl, nikoli ne postane dolgocasna...

jo igram ze kake 2 ure in sem se ze znebil 2 big dady-jev.

igra je non-stop srhljiva, ima zelo dober gameplay, akcije so zelo zanimive, zna dodati osamljeno in srhljivo vzdušje ne da bi pri tem izgubila zabavnost.

skratka 10/10 z mojem strani :cool::rock:

Link to comment
Mors vstet to, da se bo Halo3 dalo nazigati prek Xbox Live-a....in da ne mores zdej se ene über zgodbe z več konci pricakovat. Saj ne recem...morda bo se zgodba dobra...tako kot v prvih dveh delih....vendar dvomim da na ravni Bioshocka. MP je tisto kar povzpne H3 na novo raven.

^^Word, morbid si je že rentnu en zjeban flat, da si postavi not dungeon za Halo multiplayer.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Js sem igro dobil v sredo in sem jo že nekaj preigral in moram reči, da sploh ni nekaj prelomnega. Gears of War ali pa kakšen F.E.A.R. sta bila zame bolj prelomni igri kot pa Bioshock. Igra mi kar nekako ne potegne. Pri GoWu ali pa pri F.E.A.R.u res občutiš pwnage, pri tej ga pa ni, kar me moti.

Zdej ne vem kaj moram naredit ko mi Sandra Cohen reče, da naj pridem v gledališče vendar se tista nočejo odpreti (puščica kaže, da moram iti skozi tista vrata).

Link to comment
Js sem igro dobil v sredo in sem jo že nekaj preigral in moram reči, da sploh ni nekaj prelomnega. Gears of War ali pa kakšen F.E.A.R. sta bila zame bolj prelomni igri kot pa Bioshock. Igra mi kar nekako ne potegne. Pri GoWu ali pa pri F.E.A.R.u res občutiš pwnage, pri tej ga pa ni, kar me moti.

Zdej ne vem kaj moram naredit ko mi Sandra Cohen reče, da naj pridem v gledališče vendar se tista nočejo odpreti (puščica kaže, da moram iti skozi tista vrata).

FEAR predvsem na konzolah je bil polom. GOW je pa itak drugačen špil in nevem kako ownago bi naj občutil v Bioshocku, sej ne igraš nekga super vojaka.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Js sem igro dobil v sredo in sem jo že nekaj preigral in moram reči, da sploh ni nekaj prelomnega. Gears of War ali pa kakšen F.E.A.R. sta bila zame bolj prelomni igri kot pa Bioshock. Igra mi kar nekako ne potegne. Pri GoWu ali pa pri F.E.A.R.u res občutiš pwnage, pri tej ga pa ni, kar me moti.

Zdej ne vem kaj moram naredit ko mi Sandra Cohen reče, da naj pridem v gledališče vendar se tista nočejo odpreti (puščica kaže, da moram iti skozi tista vrata).

Če se prav spomnim, moraš it v gledališče v 1. nadstropju.

Po stopnicah gor...

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment
Js sem igro dobil v sredo in sem jo že nekaj preigral in moram reči, da sploh ni nekaj prelomnega. Gears of War ali pa kakšen F.E.A.R. sta bila zame bolj prelomni igri kot pa Bioshock. Igra mi kar nekako ne potegne. Pri GoWu ali pa pri F.E.A.R.u res občutiš pwnage, pri tej ga pa ni, kar me moti.

Zdej ne vem kaj moram naredit ko mi Sandra Cohen reče, da naj pridem v gledališče vendar se tista nočejo odpreti (puščica kaže, da moram iti skozi tista vrata).

Če se prav spomnim, moraš it v gledališče v 1. nadstropju.

Po stopnicah gor...

Js sm šel v 1. nadstropje, in tam je samo Sandra Cohen in mi reče naj grem stran, ker se pripravlja na nastop. Mogoče pa se mkaj spregledau.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.