Skoči na vsebino

Bioshock 1-2


sebek1

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • Odgovorov 141
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • Pred 1 mesecem ...

Ne, naš heroj ne umre ampak on (heroj) postane Big Daddy, ker se preobleče ipd, ipd. Ampak to še ne pomen, da uporabljaš samo sveder ampak še zmeraj uporabljaš puške, samo če streljajo nate ti naredi manj škode, in pri tem tudi braniš Little Sister. Povej tvojemu sošolcu naj igro drugič mal boljše preigra.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Meni se je ze veckrat zgodilo, da ko ubijem big daddya ni več one male punčke in pol sem zgubil uhuhu monicije in healtha za brezveze. Kako rešit ta problem? In kako je big daddya najlažje ubit glede na to da so protioklepni metki zelo redki.

Ja Big daddy ni vedno zraven ... če vidiš da ni zraven punčke , pol mu slediš do neke luknje od koder tamala ven pride. Pol ga pa fentaš !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Meni se je ze veckrat zgodilo, da ko ubijem big daddya ni več one male punčke in pol sem zgubil uhuhu monicije in healtha za brezveze. Kako rešit ta problem? In kako je big daddya najlažje ubit glede na to da so protioklepni metki zelo redki.
Mogoče si uporabil Hypnotise Big Daddy - ne smeš. ;)

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
Meni se je ze veckrat zgodilo, da ko ubijem big daddya ni več one male punčke in pol sem zgubil uhuhu monicije in healtha za brezveze. Kako rešit ta problem? In kako je big daddya najlažje ubit glede na to da so protioklepni metki zelo redki.

Ko bos mel samostrel samo nafilaj one puscie ko se raztegne el.strik ven cez steno, enih 5 jih nastrelaj zapored, pol dadija z bazuko da te bo zacel lovit, in cez teh 5 ne bo vec prisel ziv ;)

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pred slabimi 10imi minutami sem dokončal tole fantastično igro. Za dokončanje igre sem porabil približno 15 ur (na Easy mode, zaenkrat). Ko sem prišel do prvega BidDaddy-a v igri sem se kar ustrašil (what a sound

! what a beast !). Prvo Little Sister sem seveda rešil na grd način (harvest), se mi je pa ob na tleh ležečem telesu mrtve deklice zagabilo, kako sem lahko naredil kaj takega. Load Game > Rescue 1st Little Sister :sweat: . Tako sem ob prvem igranju skozi igro, vse Little Sisters rešil.

Temu, da se je Bioshock uvrstil med moje naj igre je tako, ker:

-Igra je izjemna po grafični plati tako kot po zvočni;

-Zgodba in 2 poti skozi igro (Rescue or Harvest);

-Citati (kateri mi bodo še dolgo ostali v spominu)

- No Gods or Kings. ONLY MAN.

- Hurry, hurry Mr.Bubbles - Angels don't wait !

- It wasn't impossible to build Rapture underwater, it was impossible to build it anywhere else.

Sedaj pa me še čaka igranje na Medium (ali celo na Medium in še na Hard)

Moram pa tudi povedat, da sta v BioShocku bila 2 lika, katera sta se uvrstila med moje najljubše igrolike. BigDaddy in pa Little Sisters. Prestol bosta delila z Linkom, Mariom ter Pyramid Headom.

WARNING: Ena luštkana slika v nadaljevanju (kateri še niste preigrali špila, in ga še kdaj mislite, tega ne glejte):

d65f54083a4370c25783b9esm3.th.png

Saj vem, da sem še pod vplivom BioShocka in malce preveč bluzim.

followmeontwitter.png
Link to comment

Zame tudi igra leta, nazadnje sem tak užival v shooterju v kakem orange boxu, pred tem pa kaki halo1. Ne res vzdušje, AI - res sovražniki se izmikajo, strejfajo levo in desno, kolkokrat ga maš namerjenega se ti umakne v levo ga zluftaš in skoči na tebe in te ubije, bigdaddy pa je tak razred zase in na začetku igre loadaš tudi po 10 krat preden ugotoviš, da še moraš kupit dodatno municijo, pa ni denarja. Je pa res, da je bioshock edini pravi na hard, vita chamberji off, puščica off, ker edino s temi opcijami ponudi dovolj iziva, da res vse preiščeš za denarjem, uporabljaš okolico, sem nekaj probal na normal in je čist prelahek. Moram pohvalit tudi dolžino zej mam kake 15 ur pa sem na polovici pomoje in nalagalne čase, ki jih praktično ni. Mogoče bi lahko rpg elementi bili bolj dodelani, pa inventar bi lahko bil, da bi si sam sproti miksal te stvari skupaj, brez onih mašin, pa vsaj še kake 2 drugi minigri pri hekanju.

Aja keri še niste igrali, imate na liveu zastonjski download, dobiš nekaj plasmidov in stuffa.

Link to comment
  • Pred 9 meseci ...

Ponovno sem začel igrati ta špil, pa sem naletel na drugem nivoju na zanimivo stvar. Na drugem nivoju so 3 little sisters. Vse tri sem rešil. Ko sem se potikal naokrog pa zopet naletim na BigDaddy-ja in zraven še LittleSister. Na žalost ga nisem uspel sesuti in ko sem se vrnil, ni bilo nikjer več ne duha ne sluha od Little Sister. Je to bug? Je komu uspelo rešit več LSjev, kot pa jih naj bi bilo??

BTW: bral sem, da obstaja 1 update za ta špil. kolikor se spomnim, me pri tej igri ni nikoli vprašalo, ali naj DL ta update.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.