Skoči na vsebino

PS3 vs Xbox360 vs Wii


Priporočene objave

Ko smo že pri PS2 vs. xbox1. Xbox1 je bil močnejši od PS2 pa se je vse eno manj prodajal - zakaj bi se torej PS3 bolj prodajal (to velja za tiste, ki omenjajo kako močan je PS3) od X360?

saj se ne bo PS3 prodajal bolj zaradi tega, ker je hardwersko močnejši. zakaj bo na koncu prodajni hit:

ime playstation- enormna ustaljena baza, ko bo cena padlla na 400eur/dolarjev, bo prodaja skokovito narasla. ob taki ceni in imenu playstation konzola potrebuje samo 2 do 3 res hude naslove, oziroma system selerje, ki jih pa trenutno nima. niti enega, žal.(seveda je nabor iger že zdaj povsem hud, seveda če jih nisi igral prej na xbox360(oblivion, GRAW2,FNR3,...+warhavk,ressistance,...),torej iger JE). prvi tak hud naslov bo Rachet&Clank, pa Litle big planet. ko pride GT5 in MGS3 pa je to to. še en Final Fantasy in zmaga. prodanih konzol bo naenkrat 20mio, medtem ko bo xbox360 na 15mio. torej večja baza potrošnikov pri PS3, razvijalci se bodo bolj usmerjali k le temu. sedaj je pač obratno. logično, tudi jaz bi se posvečal sistemu ki je prodan v 10mio kosov in ne 5. ampak jebat ga, trenutno PS3 jebe cena. in čez čas bo pokazal svojo moč.

druga stvar je ta da MS s tako kampanjo in imidžom uspe le pri amerih. drugje ne bo, nikoli, pa če bi imeli wiimote in nunčak zraven. že res, da se sony obtožuje kopiranja in neizvirnosti, vendar MS popuši tu na celi črti. še več, premalo osebnosti daje xbox iz sebe, za eno škatlo ki bi morala biti v sredini dnevne/otroške sobe. enostavno nima svojih iger, nima nekaj takega da bi zvenelo kot :ah, to je pa nintendo. nima singstara, eyetoya. ob igranju Haloja ne pomisliš na MS. v tej generaciji še enostavno ne bodo prebili tega, kr še ne znajo. manjka jim to. sega je mela to, in vse ostalo, ampak ni šlo. kurc, taka je industrija, kaj ti pomeni visoka ocena v revijah če folk ne kupuje, kr mu ne znaš servirat.

ratt-logo.gif
Link to comment
  • Odgovorov 318
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Saj se itak vsi :objem: razumemo, samo vsak ima svoje mišljenje na določene stvari :petting:

forum je orodje kjer vsak od nas sprošča svoje mišljenje in včasih tudi jezo :) tako pač je in bo :cough:

Vsi tukaj na KSi forumu pa imamo nekaj skupnega in to je ljubezen do konzol in igranje iger :)

In vsak hvali prvo svoje kaj si lasti ne glede, če je drugo boljše !!!

:doh: :lol:

Mislim da nobeden od nas tu nikomur ne zameri kako žaljivko !!! :crossfingers:

Skratka naj se boj konzol nadaljuje , ampak brez žaljenja a ne DjRider , shoelace in ostali

Xbox

Link to comment
Mh ja whatever, vsi vemo, da je Playstation dobra znamka, nekateri pa še kr ne dojamete (nočete?), da je Xbox enako, to je point vsega.

Ma pizdarija. Nič whatever! :x ... Point tega topica je PREREKANJE (po možnosti argumentirano) o tem katera konzola naj bi bila boljša.

Glavni point mojega nerganja pa je, da lahko to poveste tudi tako, da spoštujete mnenja ostalih. Če nekdo da primerjavo med konzolami, si pač misliš, da je fan ene od firm. Ok, sej je v redu, najbrž tudi je fan. Ampak čemu je potrebno začet takoj neki podjebavat (primer TheMan - TheFanboy)?

Še enkrat in ZADNJIČ! Če se ti neko mnenje zdi še tako neumno NE podjebavat in žalit ljudi. Nismo živali!

lp,

k_k

Link to comment

žaliti druge je človeško.....

prej bi reku, da živali ne žalijo :a_a:

drugace pa read my words: There is no perfect console!!!

zakaj je vec različnih konzol?

zato, da vsaka ustreza različnim okusom....

npr za mene nikoli ne bi bil vredi PS3 (Blu-ray dvdji so veliko drazji in ker veliko potujem, nocem s sabo nosit vseh teh iger, ker jih lahko po nesreci poskodujem, zato iz naj iger naredim backupe, kar je legalno)

Wii je zame kr neki (se vedno ne razumem kako ma lahka kdo tako otrocjo osebnost. Mislim naslovi, kot so: Super princess peach in bog ve ka se vse, od anime do tradicionlalnega Super Maria), skratka tu se predvsem razvidi razmisljanje oziroma psihično stanje Japončkov :puppy: , splošno pa naj bi jo igrali predvsem otroci, ampak to na japonskem ne velja...

Xbox 360 je bla zame optimalna rešitev (dl dvdji so veliko cenejši).

Skratka, kot sem ze povedal, ni najboljše konzole, torej vsaka ustreza določenemu človeku...

Link to comment

MaDrung, daj probaj prebrat kaj napišeš in premisli preden objaviš kaj takega. ma kakšni argumenti so to:

-veliko potuješ in se lahko poškodujejo blu-rayi? če pa potuješ z backupi, se ti le ti ne morejo poškodovat? zakaj že, ker so bolj trpežni od originalnih blurayev(ki so mimogrede v škatlah, in če padejo z deset metrov višine jim ne bo nič). če že potemtakem lahko poškoduješ špile, potem vedi da lahko konzolo poškoduješ 1000x prej. in vsi vemo katera konzola je kvalitetneje zlotana... razen če namenoma ne mečeš iger po pesku, saj je le tako tvoje potovanje popolno :rockbrow:

- ma o kakšni otročjariji govoriš? temu se reče art design igre. otročji je Hugo. to pove samo o tem koliko izkušenj si imel z Nintendi konzolami. nič. iz tega sledi da pišeš o nečem kar ne poznaš. razen če je boženska igralnost zate otročjarija, potem ok.

-

Xbox 360 je bla zame optimalna rešitev (dl dvdji so veliko cenejši).

reci da se hecaš :disbelief:

eni res pišete sem not samo da pišete

ratt-logo.gif
Link to comment

Offtipic:

Smo šli za konc leta s šolo na izlet(od 8 do 1 razreda skupi).In potem smo se nekje ostavl. Nš razred je sedal zraven pručkukov.In so si kupl sladolede. In poj je kupu sladoled avto( :cough: :thumbdown: ).In poj je drugmu razlagu,da lahko zadane ps3.In poj sm se jst nasmehnu(sedal sm zraven njiju :crybaby: ). In poj je vpršu če je men ps3 beden.In jst sm odgovoru z ja.In poj je on vprešu a sm pončka(ne)...

Mislm alo :doh: :doh: :doh: :crazy::crazy::crazy: .

Drugi na KSI-forumu z osebnim tagom !!!

Link to comment

TheMan ce se mi unici backup lahko recem big deal.... ce se mi pa unici original, sem pa 16k cez okno vrgu....

dej mal preber kaj napises....

In pa js sm igral nintendo ze pri stirih letih tak, da v vsakem primeru dobro poznam to stvar...

sj ne rece, da je super mario slab, saj je meni bila prva nr. 1 igra (na 15 let stari konzoli, oziroma se vec...

ampak, ko vidis najstnike ali odrasle, ko nabijajo te stvari, se pa res uprasas kdo je bolj otrocji... :roll:

Link to comment
Offtipic:

Smo šli za konc leta s šolo na izlet(od 8 do 1 razreda skupi).In potem smo se nekje ostavl. Nš razred je sedal zraven pručkukov.In so si kupl sladolede. In poj je kupu sladoled avto( :cough: :thumbdown: ).In poj je drugmu razlagu,da lahko zadane ps3.In poj sm se jst nasmehnu(sedal sm zraven njiju :crybaby: ). In poj je vpršu če je men ps3 beden.In jst sm odgovoru z ja.In poj je on vprešu a sm pončka(ne)...

Mislm alo :doh: :doh: :doh: :crazy::crazy::crazy: .

Đizs človek, ti si res zgubljen :o

Glej TheManu sem očital to, ker sva se že enkrat prej sporekla, ker je imel podobno neumno izjavo v eni izmed novičk, sem mu zatežil, potem se pa človek neki zgovarja in ven vleče in name meče blamažo češ, da je mene zmotl pluvanje čez x360. Itak da me je, zato pa še nisem fanboy.

Človek se vleče in izmotava, priznati pa noče in zato pizdim čez njega, ker je take pusije sovražim, če je njemu ljubši ps3 je pač njegova stvar.

Nič ne rečem, če bo X360 kdaj spušil pač bo, se ne bom sekiral bom pač nabavil PS3 ali X720 ali karkoli, razni fanbojčki bodo pa še naprej zagovarjal kurčevo konzolo (kterakoli pač bo).

In kot je Madrung reku, žalit je povsem človeško, nevem, bedarije lahko tolerirate, par "jebi se" napiše kdo pa kr streho odnese. Ma dej no, kje je racionalnost.

na koncu bo številka prodanih konzol takšna:

wii - 120mio (skupaj z novejšo HD verzijo, ki jo napovedujejo analitiki za 2009)

PS3 - 90mio (vsaj toliko prodanih)

xbox360 - 30mio največ (prej 22mio)

če kdo misli ali pričakuje drugače naj si skopira te cifre in jih da v google kalendar 1.1.2015, nato pa naj pogleda cifre prodanih konzol. takrat bo vedel da je mislil narobe. takrat bo na razpolago že itak nova generacija, vprašanje samo če bo xbox še v igri. (če bodo delničarji MS-ja še odobravali takšna dejanja).

Meni se zdi, da bo 360 zelo tezko prodal 30mio, prej 20 zato ko bojo nov xbox, ce ga sploh bojo, ker sem nekje bral, da se ni prinesel dobicka (ja ... 50mio Rockstaru, popravila, se vec podkupovanja... ).

Za PS3 ne vem sam verjetno bojo tam nek stevilke, Wii pa tudi mozno, da se bo toliko samo v zadnjem casu vidim pad prodaje

Čak, ča še jz eno iz riti povlečem: "08 se bosta Nintendo in Microsoft združila in izdala Wii360, kar bo Soniju zadalo tako hud udarec, da bo lahko samo še priredil avkcijo v Afriki in potalal ostale konzole plemenom v Darfurju, za kar jim bo Drnovšek podelil državno odlikovanje. Sonijev staff pa bodo pokupli microsoftovi delničarji in jih fuknal na ulice Hong Konga, da bodo rit nastavlal za 2$. Razni djriderji in themani bodo pa ucvrl v svoj underground brlog, kjer bodo svoje življenje zaprisegl Grundingovi novi konzoli DiWaschMaschine."

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
vsi grafi in analize kažejo na to. sory, pizdi se na tistih 10 magistrov in doktorjev, ki te raziskave vodijo, in ne na mene. sam ti moraš pa res bit strašen dec v RL, da si upaš preko žice govoriti drugim pussyji :thumbup:

Če bi bil bolj sposoben, bi v prejšnjih postih razbral, da je men in večini vseeno za razne analize. In zadnja izjava je pa zmaga zase, ti primankuje izvirnosti, da se na take stereotipne obešaš?

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Glej TheManu sem očital to, ker sva se že enkrat prej sporekla, ker je imel podobno neumno izjavo v eni izmed novičk, sem mu zatežil, potem se pa človek neki zgovarja in ven vleče in name meče blamažo češ, da je mene zmotl pluvanje čez x360. Itak da me je, zato pa še nisem fanboy.

Človek se vleče in izmotava, priznati pa noče in zato pizdim čez njega, ker je take pusije sovražim, če je njemu ljubši ps3 je pač njegova stvar.

tule je link, kjer si vsak lahko pogleda kako ne znaš argumentirat čisto nič, iščeš kr neke zarote sonijevih fanbojev pri xboxu. vsak vidi da se ne znaš normalno pogovarjat. jaz sem takrat samo komentiral s finančenga vidika, čes kako MS puši denar s konzolo. tvoj odgovor pa seveda naj si pušim k****.

http://www.konzole-slovenija.com/modules/news/article.php?storyid=3899

ratt-logo.gif
Link to comment
Če bi bil bolj sposoben, bi v prejšnjih postih razbral, da je men in večini vseeno za razne analize. In zadnja izjava je pa zmaga zase, ti primankuje izvirnosti, da se na take stereotipne obešaš?

jaz se sploh nism s tabo prišo sem pogovarjat, ker se itak ne da, razen na kak primitiven način. finta je da se ti spotikaš ob mene. noben ti nič noče, a nism reko?

ratt-logo.gif
Link to comment
XBOX360 sux BIG TIME!!!

Zame je to dost, da ti grem kontrirat. Pravkar sem pa videl, da sem ti že tam objasnil kako je folku in meni vseeno za razne analize.

KAJ RES NE RAZUMEŠ? Mi ki imamo konzole nam je POPOLNOMA VSEENO, mi igramo igre in se zabavmo, ti pa najbližje prideš s tem KO BEREŠ NOVIČKE IN OBJAVLJAŠ NEPOTREBNE ANALIZE in nikakor ne dojameš, da point konzol ni v tem.

Seveda se spotikam, ker sem očitno res edini bedak, ki se mu da ment s tabo. Ma dj res si katastrofa, men se en da več.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

daj ne vleči to ven iz konteksta, kr tisti ki bo bral vse, bo videl kak čudak si.

še enkrat: zakaj se ne bi smel pogovarjat o prodajnih cifrah konzol. a naj se grem na vrtnarski forum? in če res tebe brigajo samo igre, zakaj se potem sploh kregaš tu z vsemi in jih zmerjaš? z vsakim postom izpadeš bolj neumen.

ratt-logo.gif
Link to comment
In kot je Madrung reku, žalit je povsem človeško, nevem, bedarije lahko tolerirate, par "jebi se" napiše kdo pa kr streho odnese. Ma dej no, kje je racionalnost.

1. Tisto "žaliti je človeško, živali se ne žalijo" je mišljeno negativno (ljudje smo v bistv dosti slabši od živali). Eni res ne znate razmišljat ali pa se delate, da ne razumete...

2. Da. Bedarije lahko toleriramo. Vsakdo ima pravico, do svojega mišljenja, pa naj bo še tako napačno. Žalitev in nekulturnega obnašanja pa ne bomo podpirali. Ponavljam. Nismo živali!

Sprejmi in se nehaj delat, da ne razumeš, predvsem pa se začni obnašat kot kulturen človek, ali pa te banam. Dovolj mam teh Mefistoizmov... :doh:

lp,

k_k

Link to comment
Čak, ča še jz eno iz riti povlečem: "08 se bosta Nintendo in Microsoft združila in izdala Wii360, kar bo Soniju zadalo tako hud udarec, da bo lahko samo še priredil avkcijo v Afriki in potalal ostale konzole plemenom v Darfurju, za kar jim bo Drnovšek podelil državno odlikovanje. Sonijev staff pa bodo pokupli microsoftovi delničarji in jih fuknal na ulice Hong Konga, da bodo rit nastavlal za 2$. Razni djriderji in themani bodo pa ucvrl v svoj underground brlog, kjer bodo svoje življenje zaprisegl Grundingovi novi konzoli DiWaschMaschine."

Do tam, da se bosta M$ in N združila v bistvu ne pišeš tako groznih bedarij, saj se je do nedavnega v konzolaških biznes krogih šušljalo o taki varjanti. Nato sta prišla 360 in wii, pa je šlo vse po gobe. Morda so bedarije ampak do neke mere precej logične.

PODOBNO kot TheManove analize o prodaji.

Nato si začel o nekem Darfurju.

In kaj naj človek v takem primeru naredi? Aja. Zdaj bi te morali vsi poslat v kurac in ti jebat mater in te spljuvat do amena, ker si debil ali pa se pač delaš debila? Bravo Shoelace. Pravo obnašanje za 21 stoletje! Škoda, da nimamo javnega debatnega krožka. Lahko bi nabavili kamenje in vsakemu, ki pribije kako neumnost vržemo skalo...

lp,

k_k

Link to comment
XBOX360 sux BIG TIME!!!

Zame je to dost, da ti grem kontrirat. Pravkar sem pa videl, da sem ti že tam objasnil kako je folku in meni vseeno za razne analize.

KAJ RES NE RAZUMEŠ? Mi ki imamo konzole nam je POPOLNOMA VSEENO, mi igramo igre in se zabavmo, ti pa najbližje prideš s tem KO BEREŠ NOVIČKE IN OBJAVLJAŠ NEPOTREBNE ANALIZE in nikakor ne dojameš, da point konzol ni v tem.

Seveda se spotikam, ker sem očitno res edini bedak, ki se mu da ment s tabo. Ma dj res si katastrofa, men se en da več.

Ma, če ti je vseeno, zakaj zavraga sploh odgovarjaš? Oz, ne. Zakaj zavraga se tako razpizdiš, da moraš začet ljudi žalit?

Če to ni skrajno (glejga zlomka, enako kot fanbojizem) pol pa res ne vem kaj je...

Če tebe in ostalih X360 ownerjev (sicer ne vem od kje tebi podatki, da ostalih to ne zanima) ne zanimajo analize to še ne pomeni, da ljudje ne smejo pisat o njih. Kali?

lp,

k_k

Link to comment

Kar sem napisal je bil nonsens in če prej napišem "da eno iz riti potegnem" je to precej logično. Sporočilo texta je bilo da tako nelucidne iz trte izvite izjave nimajo pomena (25 proti 90 ding ding).

Lahko bi se konstruktivno menl in lepo debato speljal ampak na tak post pa res ne moreš pričakovat pozitivnega odgovora ("30 milj., jz dam prej 22."), saj je v celoti samo provokacija. Nihče noče nikogar ovirat, sam če objaviš takšne debilizme, pričakuj pametne ali debilne odgovore.

In nevem od kje mefistoizmi, patološki narcisoid, ki lima svoje fotke pa tud nisem. Bit vsega je, da nekateri pač pojma nimajo in pluvajo po 360ki, ostalo kar se je razvil, je pa itak podaljšek debat iz DjRiderjevih časov.

In Djrider, ker nismo več v drugem letniku in moramo večino časa poslušat žnaranje bab (gejming+ženska=bad) če že, gremo raje sami v miru na pir.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.