Skoči na vsebino

PS3 vs Xbox360 vs Wii


Priporočene objave

  • Odgovorov 318
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Okej prvo kot prvo Home ja zgleda kul, sploh v navezi z achievmenti vendar ne hvala, da bom mel tam neko navidezno bajtico in pol prireju virtualne partije z virtualnimi kolegi in jim prbiju "vau mudel, kje si to sedežno dobil??" al pa pecu tipe, ki si bodo ustvarl ženski lik.

Home je samo lame excuse za pomankanje špilov na PS3, itako bodo vsi lutal po Home-u in nbenih špilov igral. Excuse moi fantje, vi kr, achievmenti so še kul ampak da se bo na PS3 folk postavlu s tem kdo ma lepš opremleno bajto đizs. :wasted:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

shoelace, kaj tebe moti? zakaj debatiraš o stvareh o katerih se ti niti sanja ne. pa daj probaj dokazat nasprotno enkrat.

in da, zna se zgoditi da do leta 2016 xbox znamke ne bo več. računaj da do leta 2012 ugledamo novega naslednika xbox-a, in če jim še takrat ne uspe pridelati dobička, bodo lahko rekli samo adijo. kera budala meče vstran denar. 5miljard izgube z xboxom, 5 miljard izgube s 360-ico, pa še enkrat, je to 15 miljard. res da pri MS namenijo letno za R&D 4 miljarde, ampak se jim to obrne. to je nuja. delničarjem pa ni vseeno za tistih 15 miljard, ki bi si jih lahko razdelili.

in pol nekaj govoriš o nategovanju kupcev glede GT5-prologue. smešn si. to ni nateg. tu se ge za prestiž, češ mi pri Sony-ju ustvarjamo tako dobro dirkačino, da je folk pripravljen dati celo pol cene igre za demo. tak se dela imidž firme stari. misliš da bi za Forzo 2 to uspelo? jok bato, odpade. plus tega bo prologue nudil več kot marsikatera dirkačina. za pol cene. ne vem, meni je to hecno, da folk kupi Crackdown, ga niti ne povoha, nabija pa Halo3 beta, ki ga dobi zraven... za polno ceno, itak.

pa potem o potrebnosti blu-raya kot kapaciteti podatkov. zakaj bi pri Epicu, ki so v zelo dobrih odnosih z MS (gearsi so jim prinesli in še bojo dosti :cash: ) govorili o tem kako jih prostor na DVD-ju jebe? naj te ne peče to, tak pač je. sprijazni se.

tale je svetovna:

Čudno potem, da je MCju z 360ko uspelo pridobit na svojo stran kup Sonijevih first party developerjev?

čas je da nehaš, kr ne veš kak smešn izpadeš :ihih:

je pa res da je trenutno dosti večja izbira dobrih špilov na 360. po pomladi 2008 pa bo xbox360 v težavah.

če se ne prime se pač ne prime. samo ZDA so premalo, pa tam ni trg samo njihov. dejstva pač.

ratt-logo.gif
Link to comment

Samotar um ne. Ni mi zal, ker vidim, da bo PS3 drugo leto in ze konc letosnjega leta dominiro.

Glede GT5: Prologue. Demo ponuja 4 proge (oz. jih je 8 ce te 4 obrnes okol) 16 avtov in online. Kaj vec se rabis? To skor ni vec demo in ce je treba bom dal 60€ za njo. Kurc gleda bom vsaj igral neki spodobniga in me ne bo nekam u zrak odneslo kot pri forzi. Al pa se zaletis poln bat u steno pa se ti odbijac odlomi pa spego tut. lol ...

Tale komentar:

Čudno potem, da je MCju z 360ko uspelo pridobit na svojo stran kup Sonijevih first party developerjev?

To sm spregledo, in ne. Niso bili Sonyjevi. So bili neodvisni. Mislis, da bi jih Sony pustil ga drejo drugam? Nigga pls! Oni so si jih prisluzli z uspehom PSja.

Samotar zaka ze smrdi?

Link to comment

DjRider. Čas bi bil, da nehaš pljuvat po igrah, katerih več kot očitno nisi probal niti igrat, kaj šele, da bi jih lahko objaktivno ocenil.

Tip gre pljuvat po Forzi. Ma dej no, ne bodi blesav... :no_no:

Shoelace, TheMan ima point. To kar pravi ni neka zelo obskurna možnost. Če bo M$ nadaljeval z izgubo bo moral počasi nekaj spremenit. Po moje ne bodo ravno propadli, mogli pa bodo nekaj orenk predrugačit pri naslednji konzoli. Oz. mogoče jim ne bo treba, ker se bo Sony sam zaklal. Bomo vidli no...

Wii se pa hihita v ozadju... :cough:

lp,

k_k

Link to comment

Ja Wii je res.

Poglej igre res nism igral sm pa pogledo tono gameplay filmckov ko so preverjali poskodbe ... sicer je bil pa to primer. poskodbe vglavnem niso kaj prevec dobrega in bi blo bols ce bi igra ostala brez poskodb kot pa neke malenkosti ...

M$ si je sam skopal grob. Razmetovali so denar ko da ga majo neomejeno in podkupovali pol studijev. Ze pri temu se vidi njihova razgledanost ko pogledas kolk so placali za neke ekskluzivne epizode za gta ... lol ... so pa res majstri ... s takmu denarju bi si novo igro kot je npr. halo rajs omisli ... :no_no:

In ves, da so mogli 1 leto prej lansirat konzolo ... ce bi pocakali do lani ne bi blo RRODa xD verjetno ne no ...

Sony se verjetno ne bo sam zaklal, majo pa tut mal bedno taktiko skor ... sj bo ... igre se ze mnozijo konc leta pa naslednje leto bo pa itak podiralo rekorde :rock:

Link to comment

Holy fuck, pa kaj res ne dojameš, lahka mi tule lapa 10000 expertov, analitikov in fafačev, kaj bo leta 2010 in kaj 2100, mi pred nos vriva tabele in kakršnekoli pizdarije ampak v končni fazi šteje trenutek, ko se ti vsedeš pred lcd pržgeš konzolo in uživaš.

Zdej če je ti uživaš v konzoli, da preverjaš kulk je blo kere prodane si debil. Ne bit tak nerd in mi ne deli napovedi za v prihodnost ker ne, da se mi zdi 25 proti 90 smešno ampak me popolnoma boli kurac. Ko bo imel PS3 boljše špile in vreden dat 600e ga bom pač nabavil, do takrat bom pač scal na glavo vsem tistim debilom, ki mi bodo skušal povedat kako je PS3 boljša konzola in kako 360ka suxa. Že, že je močnejša in bodo dobri špili ampak dokler jih ni nima veze ga met, bedastoča pa je da zraven še model iserjete po xboxu, ki ima nabor špilov stokrat večji. PS3 prinaša stare ekskluzive, X360 pa je uvedel nove legende ala Dead Rising, Crackdown, Mass Effect itd...

Hvalabogu bo prologue zastonj, če bi bil plačljiv, lahko še tako zagovarjaš ampak plačljiv demo je nateg. Franšiza je itak boljša od Forze in tud GT5 mi je lepši in boljši od le-te. Zdej se neki usajaš kot, da je kdo pluvu po GTju in iz riti vlečeš razloge da se šopiriš, povedano drugače, si zmišljuješ.

In ja DJrider. idiot kakršen si, res maš prov, sam zato ker je za PS3 kter špil nam gre na kurac. S tabo sem itak že opravu.

Primer sony haterja je naš vrli čuvaj Samotar, ki pač brez sramu to tud pove, zdej se pa tule usajajo neki debilni geeki name, ki povem kako je, ne sovražim ne ene ne druge znamke, na kurac mi gredo le fanboji ki govorijo na pamet in na podlagi prebranih kurčevih internetnih novičk, forumov in ostalih bedarij - z drugimi besedami, vse kar povedo in vedo je kar so pobral od drugih in zatorej nezmožni sami konkretno razmišlat in neki pametnga skup sestavt. Še zdej mi ni jasno kter debil bi šel kr tko na lepem pisat post kako bo leta 2016, pa še ta post konsistira iz 10 stavkov jebemo. Al provociraš al pa si delaš bruke ko kažeš kak mongo si. Kar šteje je samo izkušnja iz prve roke in po tem lahko trdim, da je Heavenly Sword bedna kopija ninja gaidena za 10 letnike, Forza z grdo grafiko napram GT5 in totaln podn kariero, Bioshock legenda špil vendar z nikakvim replay valuem in tako naprej.

In nevem kako vezo ima crackdown z Halo 3? Pač vsakemu tud ni špil všeč, sploh raznim debilom ki jokajo kako so jim vsi špili dandanes isti istočasno pa se otepajo bisera kot je Crackd. pač ni bil tako razširjen kot GTA, ki jenarejen da cilja na brezglavo množico, to pa ne pomeni, da nima svojih kvalitet, da kakega coopa ne omenjam, saj še danes tu pa tam s kakim slovencem užgemo online.

Kar se tiče first partijev sem pač ciljal na razne Capcome oz. Dead Rising, Lost planet in ogromno špilov, ki bodo sedaj multiplatform ala RE5, DMC4, da pomanjkanja JRPGjev in RPGjev na PS3 raje ne omenjam, saj jih ima X360 4x več.

Priporočam ti, da naslednjič ko prižgeš PS3 in po minuti igranja ven fukneš Lair ali Heavebly Sword in greš na browser (kar očitn največ koristiš na ps3) greš mal na ne tko fanbojevske strani in spregledaš da X360 ni tak črn drek kot ti sam. Takšni debili pač nasploh failajo v življenju, saj kje je logika da zagovarjaš nekaj kar puši, sicer pa je to tvoj problem.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

joj, ti maš probleme. zakaj moram res razlagat (zopet) vsako svojo in tvojo besedo. ker čudak.

pa gremo: naslov teme je xbox vs. ps3 vs. wii

moj prvi post je bil domnevanje skupnega števila prodanih konzol, ki so v naslovu teme. mislim da tak post kr paše v tako temo. in potem ti uletiš z nekim TheFanboyem in tvojim pizdenjem, ker te je seveda zmotilo to, da ni napoved za xbox360 svetlejša.

v mojem drugem postu sem pojasnil od kod takšna mala cifra za xbox360 in zakaj bi se lahko zgodilo da bi ta znamka lahko šla pa pa.

Holy fuck, pa kaj res ne dojameš, lahka mi tule lapa 10000 expertov, analitikov in fafačev, kaj bo leta 2010 in kaj 2100, mi pred nos vriva tabele in kakršnekoli pizdarije ampak v končni fazi šteje trenutek, ko se ti vsedeš pred lcd pržgeš konzolo in uživaš.

Zdej če je ti uživaš v konzoli, da preverjaš kulk je blo kere prodane si debil.

zopet nepotrebne žavljivke. pa kaj te moti da pridem sem in o tem razglabljam? saj zato je ta tema tu, a ne? ni bilo govora z moje strani ob kateri konzoli uživamo bolj. sam o cifrah sem začel če kdo hoče kako z mano o tem rečt, jebote.

Ne bit tak nerd in mi ne deli napovedi za v prihodnost ker ne, da se mi zdi 25 proti 90 smešno

PS2:xbox

100mio+(in še raste):20mio(ne celih)

res ti nima kaj biti smešno

Že, že je močnejša in bodo dobri špili ampak dokler jih ni nima veze ga met, bedastoča pa je da zraven še model iserjete po xboxu, ki ima nabor špilov stokrat večji

a moram sam sebe citirat iz drugega posta. zgleda da

e pa res da je trenutno dosti večja izbira dobrih špilov na 360.

hm, kje serjem po xboxu?

Zdej se neki usajaš kot, da je kdo pluvu po GTju in iz riti vlečeš razloge da se šopiriš, povedano drugače, si zmišljuješ.

tebi je totalno odpelalo. kje sem reko da pluvaš po GT-ju. govora je bilo o nategovanju glede prologua. samo par tvojih iz prve strani

Pa še beseda čez firmi, vsi pizdite kako microsoft nateguje z raznimi zadevami, hkrati si pa zatiskate oči kako sony vas nateguje za raznimi GT5 Prologue, ki je demo, po vsej verjetnosti bote pa zanj mogli odštet polovično ceno celotnega špila da o raznih dodatnih progah in avtih, ki bodo plačljivi raje ne govorim. Z vsem srcem upam, da tega ne kanijo storiti, ker ne mislim plačvat bajnih vsot,m da bom lahko GT5 igral.
GT prologue so bili vedno nateg, če delajo z takšno ljubeznijo in jim itak Sony deva vso možno finančno podporo (Polyphonu) bi se lahko izognal takim cheap ass potezam. Naj mi dajo demo in je to to. O plačevanju dodatnih avtomobilov in prog je bilo pred časom govorjeno in potrjeno s starni avtorjev, vendar od takrat nisem ničesar več slišal, ni pa vrag, da tega ne bodo realiziral.

:wtf: :disbelief:

probaj se skulirat, noben ti nič noče

ratt-logo.gif
Link to comment

Uf glej, zdej pa še celo poskus diskreditiranja z citati. To lahko drug drugmu delamo v nedogled, efekta ne bo nobenega, vprašanje je komu se sploh da? Meni ne, sploh modelu, ki sanja o letu 2020.

Zakaj žalitve? Pač povsem normalen proces sproščanja jeze in nezadovoljstva nad neumnimi. In vem da mi nič nočeš, sej mi tudi nič ne moreš fante. Tud jz teb nič nočem, vem, da lahko svobodno komuniciraš in pišeš kar ti paše, jaz ti samo v kontekstu sporočam, da si debilček in, da s tako neargumentiranimi izjavami, samo daješ zagon še bolj neumnim fanbojem ala DjRider.

Zdej skušaš popravit te patetične analize z dodajanjem primera PS2. Ni mi čist jasno ampak se ti zavedaš da PS2 ni PS3 in da Xbox ni Xbox360 in GC ni Wii? Sej najbolš je itak po domač, ja PS2 je blo prodanih 100 miljonov, PS3 pa rečmo kr avtomatsko ja ajde od oka 150 mljonov, ja xboxov pa 10 miljonov okej dejmo 360ki okol 25, da se shulejc nabo prevč pizdu. No comment. :tard:

Ker sem samo človek ti lahko rečem samo: spizdi :lol:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Shoelace. TheMan ima še kako prav. Ti si prvi začel napadat in žalit. Pravila tega foruma pa so jasna. Žaljenja ne dopuščamo. Pa ne glede na to, da se tebi kdo zdi še tako neumen. Tvoje mnenje ni absolutno. Upam, da se zavedaš tega...

Še zadnjič te prosim, da nehaš žalit po nepotrebnem... :thumbdown:

lp,

k_k

Link to comment
Samotar um ne. Ni mi zal, ker vidim, da bo PS3 drugo leto in ze konc letosnjega leta dominiro.

Pa ti sploh veš kaj pišeš ??

Daj mal se zamisli pa poglej mal prodajne cifre PS3 !!

Zdaj pa ti men razloži kako bo že konc letošnjega leta PS3 dominiro.

Samotar zaka ze smrdi?

Napiše se : Samotar zakaj že PS3 smrdi ?

Dragi DjRider zdaj bi te pa lepo prosil če mi poveš zaradi katerega špila (mislim trenutno) se splača nakup PS3-jke??

Imam še eno prošnjo :D glede nato, da si megaexpert v zvezi z PS3 mi v 3 stavkih napiši zakaj se mi splača nakup PS3 :headscratch: in s čim bi me prepričal oz. kaj mi nudi PS3, da ga morem imeti !!! :rockbrow:

Res bi ti bil HVALEŽEN za ta odgovor :petting:

Xbox

Link to comment

Primer sony haterja je naš vrli čuvaj Samotar, ki pač brez sramu to tud pove

:lol::lol: PS3 :lol: S :lol: U :lol: X:lol: X..... :lol::beer:

bom si moral spremenit podpis v : I am fucking Sony and PS3 hayter :D

ne sovražim ne ene ne druge znamke, na kurac mi gredo le fanboji ki govorijo na pamet in na podlagi prebranih kurčevih internetnih novičk, forumov in ostalih bedarij - z drugimi besedami, vse kar povedo in vedo je kar so pobral od drugih in zatorej nezmožni sami konkretno razmišlat in neki pametnga skup sestavt.

se strinjam s tabo naj bolje mi je pa smešno ko grem na stran N4G in tam berem iste članke kot DjRider

Ko si pa tam prebere totalnoshitsranje in pol neve kaj govori

saj ga razumem je mlad in naiven. :objem: Saj bo ne se sekirat naš Dj :beer:

Xbox

Link to comment
shoelace:

1. nism fanboy.

2. analitiki dostikrat povejo resnico.

3. debil si.

4. Samotar ti ga naj potegne.

1.naj večja laž do zdaj

2.daj zresni se ti pa tvoji analitiki

3.smo se zmenili da se ne žali tukaj , to lahko delaš na Joker forumu tu nee :xprvo opozorilo

4.ja če boš tako nadeljeval si boš lahko sam potegnil, ko boš v banovci :xdrugo opozorilo

tretjega neeebooo VEČ kapiš :x:x:x

Xbox

Link to comment

Ko smo že pri PS2 vs. xbox1. Xbox1 je bil močnejši od PS2 pa se je vse eno manj prodajal - zakaj bi se torej PS3 bolj prodajal (to velja za tiste, ki omenjajo kako močan je PS3) od X360?

Še vedno se eni preveč resno ozirate na oneconsole-ony špile. Greš po kaki trgovini in vidiš - to mi je pač všeč in kupiš ne pa, da mesece prej igraš demote kot nor, prebiraš ocene..... Sam sem kupil Forzo2 samo zato, ker mi je bila Forza1 všeč in, ker je igra zelo podobna, sploh z svojo izjemno zanimivo igralnostjo in resnostjo (ne večnim zaj*** kot pri NFS(samo primer nisem nič rekel)). Za X360 mi je pač všeč Crackdown, za Wii mi je všeč trauma Center.... Ampak to sem ugotovil šele po tistem, ko sem enkrat imel konzolo. Preden sem jo kupil pa nisem gledal aha ta ma pa to igro in ta ma to... Wii sem kupil samo zaradi novega načina igranja. X360 pa zato, ker je bil Xbox super in po mojem mnenju pof*** PS2 (ja spet ima tisti več znanih iger - briga me!). Če pa prepustim eno dobro igro pa ne bo konec sveta - iger je na tone. Kupi sistem, imej ga in igraj.

Edini problem pri meni je, da imam dve konzoli in se ne morem odločiti za katero bi kupil igro prej. Glede na to, da sem za X360 kupil dve in za Wii eno bo naslednja za Wii (Trauma center). Torej kupi eno konzolo in jo imej. Ker deset konzol je ena velika zmešanica, da ne omenjam še PCja.

Link to comment
shoelace:

1. nism fanboy.

2. analitiki dostikrat povejo resnico.

3. debil si.

4. Samotar ti ga naj potegne.

1.naj večja laž do zdaj

2.daj zresni se ti pa tvoji analitiki

3.smo se zmenili da se ne žali tukaj , to lahko delaš na Joker forumu tu nee :xprvo opozorilo

4.ja če boš tako nadeljeval si boš lahko sam potegnil, ko boš v banovci :xdrugo opozorilo

tretjega neeebooo VEČ kapiš :x:x:x

Samotar. Stražar si. Kot tak, se obnašaj temu primerno, predvsem pa do vseh enakopravno. Ni DjRider edini tu notri, ki žali, pa se spravljaš le na njega. Pretirana pristranskost in razsojanje ne greta skupaj... :a_a:

P.S. Lep avatar BTW. :objem:

Pa dejmo se met radi... :petting:

lp,

k_k

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.