Skoči na vsebino

[Uradna tema]Warhawk


Hazer

Priporočene objave

Igro sem zapustil , ker sem bil totalno raspižđen , ko smo izgubili team deathmatch zaradi onega malega makaronarja... Ko sem videl da smo v zadnjih 5 sekundah izgubili za 3 pike ... Ma ey , če bi ga mel v bližini bi ga tako nalomil da bi ne bi iz bolnice prišel ven eno pol leta . Prišlo mi je da cel PS3 vržem čez okno , malega bi rezal če bi ga mel v bližini ... Nikol nisem tako popizdil. Izračunajmo : Zgubil smo za 3 pike ... V eni seriji nas je tri ubou pa še pol je kasnej enkrat 2 ubou. Ob tem je svojim oslobodil cone in jim daroval minimum 10 točk. Gnoj zarukani mali ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...

Problem: WH posodil prjatlu (samo za test) z katerim sva, po dolgem času, konektala PS (neke tretje osebe) na net. OK. Problem je pa sedaj v tem, da ga je odnesel domov in ga uspešno konektal ter zagnal WH-ja, ko pa hoče igrat mu ponudi samo dva strežnika :tard: Kar koli naredi sta tam samo dva razpoložljiva strežnika? Meni jih ponudi 200 a njemu 2 WTF :x

Če ima/imel kdo podoben problem bi prosil, če lahko rešitve deli z mano :beer: HVALA.

Prijatu bo PS-a imel v lasti samo dva dni tako, da ima močno željo po opijanju z WH do nezavesti! V tem primeru se ga tut bribližno nebo naseku....kje je šele nezavest!

Link to comment
men je pa vsec, ker se ocitno dogaja v vecernem casu. vsa zgleda temno.

lajk!

stari in vsi ostali...to bo inostavno moraš imet...lol...ste videli novo mapo...ponoči...luna... :drool::hyper: komi čakam...pa priporočam,da si po možnosti dolpotegnete s te strani spodaj datoteko v mp4 formatu Omega Down : Dogfighting in si jo ogledate na vašem PSju...

20742_tc_981_0021_show.jpg:car::drool:

http://www.gamersyde.com/news_5601_en.html

Link to comment
men je pa vsec, ker se ocitno dogaja v vecernem casu. vsa zgleda temno.

lajk!

stari in vsi ostali...to bo inostavno moraš imet...lol...ste videli novo mapo...ponoči...luna... :drool::hyper: komi čakam...pa priporočam,da si po možnosti dolpotegnete s te strani spodaj datoteko v mp4 formatu Omega Down : Dogfighting in si jo ogledate na vašem PSju...

20742_tc_981_0021_show.jpg:car::drool:

http://www.gamersyde.com/news_5601_en.html

Kdaj bomo pa to igral???

aljazzSLO.jpg
Link to comment

Toliko še o izzidu in ceni... :beer::car:

Looks like we won't be waiting long for the upcoming Warhawk expansion pack from Incognito Entertainment. It's always been scheduled for a December release, but nothing any more specific than that. That's where Sony comes in to drop a little hint.

Sony has just confirmed to Eurogamer that Warhawk - Operation: Omega Dawn will hit the PlayStation Network before Christmas. That's jolly news to make your Christmases brighter - at least now, some of you'll be able to occupy yourselves with something during the holidays.

Operation: Omega Dawn will introduce new map layouts and the KT-424 Combat Dropship. The best of all is the Omega Factory level which is set at night. The DLC will cost US 7.99.

Link to comment
  • N7

mislim, da pri expansionu ne bo problemov. ce prav razumem nekatere skrbi, glede na to, da je kupljen spil preko PSNja deloval samo na US accountih. prav zna biti, da z expansionom ne bo tezav in bo deloval tudi na ostalih računih.

po mojem sony ve, da bi stako potezo izgubil ogromno denarja.

ozi_SLO.png

Link to comment

Od trenutno dosegljivih posodobitev v Ameriski trgovini delujejo samo mape za RFOM (oba map packa). Z EU kopijo spila ne delujejo:

- Oblivion Shivering Isles

- dodatki za Motorstorm

- Weapon/Speed/Rachel Master misije za Ninja Gaiden Sigma

Glede na to, da v UK trgovini ne morem kupovat (neveljavne kreditne), PSN kartic pa se tudi ni na spregled, mocno upam, da bo US dodatek delal z UK BD razlicico spila. Po moje je sans malo, ker je Warhawk prvi PSN naslov, ki je bil vezan na uporabnika.

(:

Link to comment

We are busy in development of our v1.3 game update. Yes its FREE of course (just in case some of you ask). And YES, it includes some new game stuff...not just fixes. Here's a hint...its not new free layouts like we are releasing with v1.2. It has to do with troops. What could it be? :-)

Incognito poroca da delajo ze na tretjem updejtu :P

Torej kaj mislite da bojo z trooperji naredli? ^^

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.