Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

eh js rabm master card :) se najbl spoznam matka se nespozna bom kupu tam celo za 20€ recem ona ne dobro bom pa kle rableno za 30€ xD faq ej. pa se nek omfg zmer k grem na kaksno stran mi pise celikat ni veljaven ko grem na game.co.uk/basked d bi upisu pa mi to napise ali pa tam k mas naslovnico HTTPS mi prečrta pa kr neki odpre...

matolife10.png
Link to comment

Varnostni certifikat strežnika še ni veljaven!

Poskušali ste priti do www.game.co.uk, vendar pa je strežnik predložil certifikat, ki še ni veljaven. Na voljo niso nobene informacije o tem, ali je certifikat vreden zaupanja. Google Chrome ne more zagotoviti, da komunicirate z www.game.co.uk in ne z napadalcem. Prepričajte se, ali sta ura in časovni pas v vašem računalniku pravilno nastavljena. Če nista, popravite nastavitve in osvežite to stran. Če sta nastavitvi pravilni, vam priporočamo, da ne nadaljujete.

To napiše če nadaljuje mi pa stran odpre kr nek ...

matolife10.png
Link to comment

Prvo kot prvo, nehaj postat miljon sporočil, eno za drugim. Če se kaj spomniš, in med tem še nihče ni odgovoril, imaš gumb "edit". Uporabi ga.

Viso Electron narediš na abanki. Potrebuješ osebni dokument in mislim da je to to (naj me kdo popravi če se motim, lepo prosim). Potem ko jo narediš, boš moral počakat še kak teden ali dva, da ti jo pošljejo na dom.

Deluje pa kot mobi račun, gor daš keš, ki ga lahko porabiš, in to je to. Na kartici maš vse cifre, pomembne za paypal/google checkout/katerokoli internetno plačevanje.

Maestro kartica pa pri nas ni res maestro kartica. Banke napačno imenujejo to kartico.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.