Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

Sm mal prečekiral za ta tvoj Cars pa nisem našel nobene dobre varjante.

Neki jih imaš na eBayu sam ne preveč poceni.Druga ti je pa razne UK trgovine.

http://www.game.co.uk ali http://www.gameplay.co.uk ali http://www.play.co.uk

mal preglej cene novih in rabljenih. Game v normalnih razmerah,ko ni snega na polno,

dostavi v treh dneh za 3 funte poštnine prek royal maila. Mal poglej...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Tip glede Amzona; če kdo plača 9.58 GBP za poštnino je to preveč. Prava poštnina je 7.98 GBP, za moje pojme je to šezmer preveč, sm jim pa email napisov glede tega.

Here's the equation we use to calculate the total delivery cost:

(Highest applicable per delivery rate) (4.99 GBP)

+

(Number of items x per item rate) (1* 2.99 GBP) = Total delivery cost 2.99 GBP + 4.99 GBP = 7.98 GBP.

Please note that the amount of 2.98 GBP is only the delivery charge per item. In this case I can confirm that you should be charged only 7.98 GBP for this item. On looking into your Basket I can see that the system has calculated the delivery charge as 9.58 GBP due to some error. To ensure that you pay the correct delivery charge, we request you to proceed with the order and write back using the link below so that we will refund the difference in the amount of 1.60.

Link to comment
Gost Danijel1989

Imam eno vprašanje.V četrtek sem naročil 2 kartici za xbox live ( gold membership , 4200 microsoft points ). Prva ( gold membership ) koda mi je prijela brez kakršnih problemov. Pri drugi omenjeni ( 4200 microsoft points ) pa so mi nastali problemi. Kodo sem usaj 100x prepisal in vnesel v redeam code v xboxu... a vsakič mi napiše da ni pravilna. Sam sem prepričan da sem jo prav vpisal a še vedno ne velja.

A se je komu zgodilo podobno? a je mogoče da so mi poslali napačno?

kupil sem na strani igabiba.

Link to comment
Gost Danijel1989
A imaš slučajno profile prijavljen v USA? Namreč MS Points kartice so omejene na regije.

Preveri še enkrat, če si pravilno vse vpisal. Mislim, da je bil na tem forumu nekdo, ki je kodo 100x poskušal, pa je vedno zamenjal 2 črki, tako da ni prijela.

ej glede tega pa nisem povsem prepričan..vem da sm nekje označil alabama ker druge opcije kot ameriških nism mogu izbrat .. isto za zip code. kje to preveriš? glede gelsa pa sm 100% da upisujem pravilnega.

Link to comment
Gost Danijel1989

na novem profilu mi dela koda kjer sem dal united kingdom..a tle mam problem samo pri koncu ko že unesem kodo me sprašuje po nekem zip code... predvidevam da je to kaka poštna številka ali kaj podobnega iz anglije... a ma kdo kako informacijo kaj vnesti?

hvala

Link to comment

Bi lahko nekoga prosil, naj me registrira na strani Gameplay.co.uk. Sem poskušal že večkrat pa ne gre. Ko po prvem koraku kliknem Continue me vrže nazaj na prvo stran(kjer so ponudbe in te zadeve). Domnevam, da naslov in podatke lahko kasneje spremenim, zato lahko pod to pišete kar "BLA BLA" ali karkoli drugega. Geslo in Ime mi prosim pošljite na ZS. Upam, da si bo kdo vzel čas, saj bi rad prednaročil Mass Effect 2 še danes(da ga dobim na dan izida).

Že v naprej hvala! :innocent:

Edit: Sem raje vzel na Game.co.uk. Jebeš Gameplay :eviltongue:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.