Skoči na vsebino

1 Xbox360 Lan party !!! GoW pwnage + slike


ScarFace

Priporočene objave

  • Odgovorov 351
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

No, pol nas bo z sebekom in relixom kot tudi frikozoidom (ce prideta) 10 oz. se sosed bo prisel, torej 11. Torej, lan se bo odvijal predvidoma prvi ali drugi vikend v oktobru, in kot zgleda tukaj, med mb-jem in ptujem. Za preostalo pa se itak pride oznanilo. CE se ma kdo kaj za povedat....

ninja, res ti pravim, pripravi ritko na najhuje :bringiton:

morbid ti pa ze lahko zacnes delat zaloge steša :thumbup:

Link to comment

Ma jz si prnesem marelo. :thumbup:

Anyway, zadeva je taka, žur se začne naslednji vikend (prsežem nimam nobenga koledarja zravn sebe) v Maribori. Lokacijo in točen čas ter ostale iformacije bo objavil Brazgotinec aka Scarface naknadno.

Se pravi, gre za lan žur, kjer bomo mal nažigal COD4 Beta, Gearse, Forzo i nmaybe Halo 3. Vsekakor glavni namen pa je da se vsi vidimo in spoznamo, zato naj se geek haterji ne ustrašijo ker ni namen žura da ga geekamo 2 dni konstantno (to lahk otud doma iz fotelja), tko da bomo kej spil, kej pojedl, skadil in se upajm oda ne, imeli gaytastično.

Za pijačo bo bojda poskrbela mariborska naveza ( :fiufiu: ), konzole i nTVje prneste vsi s seboj, sam prinesem en ali dva stara katodna TVja. za kondome bo poskrbel Relix, erotično perilo pa prinese Liverpool.

Kaj nej rečem, vabljeni ste vsi, ki smo kdaj skupaj igral na lajvu in pogoj je seveda, da niste mozoljast asocialen nerd (okej Xfreak je izjema, ker je naš kolega) in da si ne lastite PS3. To je zej fixn datum, ostalo pa Brazgo kr ti povej.

Cya noobs :objem:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

l4wlzorzzz!! Someone is a lil' milichnik curious!

Ma ne Ninja bo mene prisel iskat v Lj! :razzy:

No dej...se moje resno mnenje:

LAN vglavnem bo...kot je ze Ninja omenil bo ta prireditev namenjena druzenju! Ne zgolj g33kanju in wankanju!

However...ce kdo NIMA casa ali prevoza naj se zjoka zdaj, tu na forumu, da mu znamo pomagat! Ce kdo nima konzole in se prireditve udelezi, mu bo isto sekundo zazvonil telefon: " Milichnik gonna get u in SEVEN DAYS!"

Ne no....j/k....

Sj pravim, ce folku ni panike lahko prileti vsak. :objem:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
bi blo fajn da mal paosnamete kaki mini dokumentarec " Milichnik gonna get U in KSI pawnage style movie " by x360 g33ks

Za vse nas, ki se na žalost nebomo mogli udeležit tega MEGA žura, :drool::beer: :doh: :wasted:

ksiMacro imaš da dokumentiraš dogodek "Live" na Ksi forumu ;) slike,video

A bodo babe (razen Ninje :lol:) tudi ?? ;)

Dokumentiral bom večino. Zdej fotke bodo za kak video pa ne vem...ima kdo kamero?

Too bad u can't come Samotar. Samo vem da imas zdaj veliko posla zaradi novorojenčka.

Vglavnem babe bodo ja : Ninja, NinjaKlan, NinjaLag, NinjaCamp in NinjaDrek....

Sam komaj cakam na NinjoLag! :love:

j/k

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Fuck u guys men je dopizdl, najprej me nasekan Relix peca, v vsakem podnapisu na forumu piše al Ninja Gay al pa Ninja Milichnik haxxz, pa še Slasher mi staln mori.

Fuck u guys, I aint cumin.

Mne ni panike, brazgo zej je na teb da poveš detajle, sem pa skor ziher da bomo namesto GOWa dost igral Halo 3, ker nas ga bo že večina imela.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

OMFG; če bo Halo3 izpodrinil GoW, potem se še jaz kam naslikam! :love:

Saj mi je v takih trenutkih žal, da ne igram GoWa, ampak šment, ne može sve. :red:

Eh, fuckit, GoW itak imam in če bo event na ugoden datum morda neglede na igro uletim.

Kanonfuter FTW! :rock:

edit: prebral datum. Hardware bom imel sigurno in verjetno se mi glih vse poklopi! Good, I'll keep you posted. :bringiton:

Link to comment

Hehe, jebeš GoW k smo ga že vsi siti do amena :tard: , Halo 3 FTW. :rock:

Anywayz govoril sem še s sokrajanem Urošem (NumberUroš na lajvu), ki ima tudi željo priti in mogoče celo s seboj prinesti svoj HD projektor :love: . Mogoče naštimamo še Jagodo (še en g33k in kolega ter sokrajan a.k.a. kalambaster iz lajva). Tako da če bo še Frikozoid imel čas, je možnost da nas uleti cela Tržiška zasedba 4ih škatlarjev to tha party. :beer::rock:

Več še sporočim tekom tedna ko bomo vse skupaj še malo bolj dorekli.

@Ninja: I'm sorry man, but i love u so much, ur just so damn beautiful, so i cant help me self. :love:

RELIX28.png
Link to comment

Imo se 2 igri komot sfurata, če nas bo tam kot zgleda 12+, gears of war tak lahko največ 8 ljudi na enkrat igra, ostali pa bi lahko tačas halo3 igrali. Kekken sigurno kaka 2-3 ljudi pripelje, morbid še kakega bigdaddya pripelje, vlgavnem, če se bo fural še halo3 folka ni problem dobit, sploh kdo iz stare klape bi sigurno vletel.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.