Skoči na vsebino

1 Xbox360 Lan party !!! GoW pwnage + slike


ScarFace

Priporočene objave

  • Odgovorov 351
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Sej bi sam ko so vsi zapusiral. Morbida nisem slišu že več kot en mesec, verjetno ga bodo našl u lublanci zarad overdosa (seriously), Scarface je po tem partiju dobesedn poniknu, enx sm ga sam u lublan vidu, Dalton misli, da je kul ker zej pičke lovi in je geekanje uncool, Relix je šel romat v Jeruzalem, Frikozoid na polno šiht žge in ženo fura okol, Uroš ava mu celo u lublano kdaj pride, Trigger piše kolumno v Elle in Modni Jani, Jagoda je pomoje tud fasu overdose in se zvrnu v en kanal, Unleash ga bluzi po šoli, Kekken pojma niam kaj počne, verjetno kej dobrega, team Nova Gorica so pusiji kot vedno, Mlaky je še eden redkih, k ije angažiran za naslednji party.

Ko bo naslednji party je treba vedet, da bo dost več folka, od Jeseničanov, Zasavčanov, Ljublančanov in upajmo, da končno cela štala Prekmurcev itd.

Treba je res začet muvat.

@D. Tidus, same conditions still apply, kar pomeni, da ne smeš imet PS3 (sorry ti in Metalord že imata autoban) in da nisi ub3r asocialen g33k.

/joke

Pa nikakor ne smeš bit v kakršnikoli povezavi z lukiddom (družinski, prijateljski, pasji, ljubezenski).

/true

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

@D. Tidus, same conditions still apply, kar pomeni, da ne smeš imet PS3 (sorry ti in Metalord že imata autoban) in da nisi ub3r asocialen g33k.

/joke

Pa nikakor ne smeš bit v kakršnikoli povezavi z lukiddom (družinski, prijateljski, pasji, ljubezenski).

/true

Kaj je tukaj res in kaj ni ?

:lol::lol: ... Al je vse joke :lol: . Če je tako grem takoj prodat svoj ps3 :lol::D:beer:

EDIT : Dobr , glede Lukidda ti verjamem :D !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Ahaha, Shoe legenda! :car:

Ej no, smeha je bilo takrat in vsekakor sem za, da se ponovi. Žal sem igričarsko v glavnem omejen na Halo3 in ne nažigam (in nimam) ne CoDa ne GoWa, a ni zdaj, da bi umrl, če bi se tam poleg H3 tudi kaj od slednjega igralo, pa to. Dejansko je različnih iger vse več, kar je po svoje malo tečno, ker se baza fragmentira, a po svoje je razlog, da se zadeva zastavi malo širše in naredi zanimiva še za več folka, ki magari ni nujno hardkor nažigač enega od "glavnih" FPSjev. No ja, jaz sem zraven če se le da, itak.

:rock:

p.s.: Morbid je samo preveč pritiskal emo-button! :ihih: ... upam. :lol::eye:

Link to comment

Ja kwa mudelu, jst sm takoj za :D

ma fora je v tem, da jaz lahko spet vzamem dvorano, sploh ni panike, se brezplacno je ;)

topleje je vedno, bolj, tam veni je na izy "gozdek" kjer se komot rostilj postavi pa kaki cevapi gor vrzejo. Samo pol je fora, da se prej zberemo, ker onkrat smo zaceli nekje ob 6-7 prav, ker so si morbid,klen in kekken vzeli malo casa :).

Igramo pa lahko vec, mamo tako kot onkrat na lcdju od ninje chill out lounge, fifa,nba,nhl,fusion frenzy.... pa kak u izy turnir v codu ker je ravno aktualn, tako kot smo meli za gow princip recimo, ce smo na vurberku se nam lahko pride sosed rolat dnb/breakbeat musko :drool: :ihih:

Jaz sem takoj za, plac lahko uredim isti, ce pa bo drug, pa mi samo povejte kdaj pa kje pa itak da pridem ;)

aja, pa za finance se treba tokrat malce natancneje zmenit, vsi dobit naenkrat pa denar dat skup pa je to to. :P

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.