Skoči na vsebino

1 Xbox360 Lan party !!! GoW pwnage + slike


ScarFace

Priporočene objave

  • Odgovorov 351
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Bom že jz prepriču Jerneja da uleti. Ne bom pa prnesu LCDja ker ga imam u lublan in se mi ga res ne da furat sem pa tja, bom kr od doma spizdu en monitor. Sicer je pa vprašanje če bom do takrat sploh imel že novga boxa, ker pred par dnevi k osem klicu so v Mueelerjih v LJ imel en samcat Premium z HDMI, zej me pa skrbi da ima ta Hitachi pogon in da se ga ne bo dal flashat.

Sicer kot je pa že Morbid reku je res tuga, ni nobenga pametnga špila več.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Carnage mi je dal račun že 2 previous week sam se mi ne da okol laufat. Ta teden grem ziher sam sem upal da bodo dobil u BTCju nov stash boxov da bo večja šansa da fašem samsung drive al pa benq. Itak bom zatežil da mi nej prklopjo da počekiram.

BTW na Čopovi v LJ dela nek idiot, ki mi je zatežil da nemorem pr njih menjat pa čeprav sem mu poveu da so mi v BTCju in Mariboru rekl da lahko kjerkol, na garanciji piše isto pa še na njihovi upravi la kva ki je v BTCju mi je en tipo reku, njemu pa še vedn nč jasn.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Jaz na žalost 27. delam cel dan (13 ur), ker imam tako lepo službo da lahko vsak prelepi praznik v letu delam. Bi pa probal uleteti 26. ker bi zelo rad spoznal vas izjemne ljudi, brate po orožju in sploh naj naj Slovence :car: s katerimi igram. Seveda dam za jedačo, pijačo in bom probal pregovorit oziroma zapovedat štali od prekmurcev da gredo z mano.

Hej pa da me ne boste potem spodili češ takih starcev pa ne rabimo - lahko bi nam bil FOTR :lol::D

Za sigurno pa še nevem, bom pa javil. :thumbup:

Link to comment
ola ola... pridem tui jaz :beer:

a bo res roštilj pa to ?!

:D

ps: prekmurci... idemo ?! ;)

LP

Ja se bo treba zmenit in dobiti skupaj. Kot sem že povedal jaz bi lahko samo 26.. Moram govorit še z samotarjem, dprullesom, zzrjem, okom, ...

ha,ha :beer: jaz sem za, sam nevem kdaj delam 26 ( če ne se zamenjam ) dam za piče i čevape tak da no panik ;) , če ne pa pripelamo robo :D

kje zadaj ta velik dogodek točno bo :headscratch:

Če pridem pridem brez Xa (upam da ni problem) in to za par uric samo na pivičku in da vas vidim tipčine v real life :D:mirror::objem:

Xbox

Link to comment
Jaz na žalost 27. delam cel dan (13 ur), ker imam tako lepo službo da lahko vsak prelepi praznik v letu delam. Bi pa probal uleteti 26. ker bi zelo rad spoznal vas izjemne ljudi, brate po orožju in sploh naj naj Slovence :car: s katerimi igram. Seveda dam za jedačo, pijačo in bom probal pregovorit oziroma zapovedat štali od prekmurcev da gredo z mano.

Hej pa da me ne boste potem spodili češ takih starcev pa ne rabimo - lahko bi nam bil FOTR :lol::D

Za sigurno pa še nevem, bom pa javil. :thumbup:

:lol::lol::lol::lol:
dprulles.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.