Skoči na vsebino

1 Xbox360 Lan party !!! GoW pwnage + slike


ScarFace

Priporočene objave

  • Odgovorov 351
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Lol, to bi se lahko začelo v petek, pa bi potegnili do nedelje :beer: Živeli od čevapov pa ajvarja (pa pic z koruzo :doh: ), pa gor na grad bi lahk šli pogledat, če še stoji... V glavnem, kr kul.

Tud Tolmin najbrž nebi mogo bit tak slab, baje je kr lepo gori. Edino enga bi mogo nafehtat da bi me peljal :lol:

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Sam Relix je pa car :lol::beer: ! Na slikah mislim ! :beer:

:bowdown:

Ma ja, lahko bi spet en g33k party ruknl. Jst sm itak zmeri za sceno, še posebaj če to vključuje pijančevanje, g33kanje, traparije in druženje s fellow g33ki. Upam samo da pusiji s primorske spet ne zajebejo.

@Brazgo: Tista dvorana v Vurberku je itak zmaga, tko da če spet zrihtaš to, bi bilo idealno. :thumbup: Mislim da bi blo najbolš da spet organiziraš kot prejšnjič, potem pa kdor pride pride, kdor pa ne pa pač ne.

RELIX28.png
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Mislim, da je "tvoj" plac zakon izbira. :beer:

No, glede na to, da drugih konkretnih ponudb niti ni bilo, pa sploh. In glede na to, da sem en najbolj oddaljenih, potem drugi ne bi smeli imeti kaj za piskat. :razzy:

Samo upam, da nas bo res veliko, ker če se nas napraska 10 ali manj, potem kar ni to to. Mora biti vsaj tako epsko kot takrat, ali pa še bolj. :rock:

---

Med drugim bi tudi zelo sedel en mini-reunion Halo2 klape in razturancijo na Lockoutu, ki bo do datuma eventa že na razpolago.

Seveda se bomo poskusili organizirati za prihod čimvečjega dela sedanje H3 bande, da se tisti, ki smo v điru šele od H3 spoznamo in sploh usekamo en ultimativni offline. :beer:

Link to comment

Ja valda, saj smo pozeli veliko slave s prvim partijem :D tako da nas bo zdaj se kaj vec + piknik in se glasbo lahko zrihtam. Prvi je bil tako, da se vidi priblizno, sedaj pa se lahko zacnejo redno prirejat boljsi in vecji ;)

kot sem ze rekel, meni je popolnoma vseeno kdaj, samo povejte mi, da rezerviram dvorano in je to to ;)

Link to comment

OMG Jonson....get tht cock outta ur mouth!

:doh:

Anyway ladz...jast sm cist resn glede LAN-a! Meni se zdi le-tako druzenje t3h bestest!

Prosim javte se tisti, ki ste za!

BTW...kateri spili so pa v igri? Halo(..::1::..,2,3), CoD maybe....se kak drug spil???

Lokacija??? Vurberk wuz gr8! Sam turbomaximus pa poletje pwnage mora bit! Portoroz je bil itaq prehud kekken, sam je st. playerjev lahko zelo veliko v Mariboru...

Suggestions?

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.