Skoči na vsebino

1 Xbox360 Lan party !!! GoW pwnage + slike


ScarFace

Priporočene objave

  • Odgovorov 351
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ti kr rezerviraj za 3. pa 4. maj, vi pa imate da pridete (vključno z mano). Po moje je tak najboljše. Dijaki mamo počitnice, študenti itak nič ne delate, oni ko hodite v službo pa mate v četrtek itak praznik dela, v petek pa dopust. Recimo.

Če bo to dobitna varianta, se mamo še dober mesec za zmenit kak bo kaj pa kdo bo koga (peljal). Konec koncev, poleti bo itak pol folka na morju, vročina bo, pa to pa ono.

Kar se tiče Vurberka, na vlko zagovarjam tud plac, najprej zato ker mi je relativno blizu, drugič pa zato, ker vas precej že vsaj približno ve kje je plac pa kak zgleda.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Kaj zdaj, lahko tole naredimo uradno? Jaz, mlaky in kekken smo se danes malo pogovarjali in smo za termin 26. - 27. 4. Mislim, da se večina tistih, ki mislite prit, tud strinja.

S tem postom bi rad samo dokončno potrdil tale event, ne pa da en drugega sprašujemo kdo bo prišo pa če smo sploh resni.

Se pravi, a se vsi strinjate, da naj Scarface čimprej rezervira dvorano, pa se začnemo pogovarjat kdo bo koga peljal, namesto da sprašujemo če bi al ne bi :bringiton:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

ja valda :D, ja kulj, bom jaz sel v ponedeljek kar na obcino se zmenit in vzel 26-27 ;)

no, pol pa sekje kak oglas, da bo malo vec ljudi to vidlo ;)

aja pa za € se moramo zmenit tokrat bolj tocno in pa, ali nam se zrihtam glasbo oz. da nam sosed pride vrtet malo na izy breakbeata (lahko tud dnb,ragga-jungle...:)) ali raje ne? :D

Link to comment

Ok, music it is :D

Ninja, ti pa obvezno prinesi lcd, da bomo na tvojem meli chill out-sport lounge ;) ker to najbolj pase.

Zjutraj pa Frenzy Fusion 2 revenž,slisim? :fiufiu:

aja, mlaky a bi lahko ti prinesel Wiija, pa se kdo 2 kontolera ce ima, da bi meli 4, da bi lahko igrali na Numberurosovem projekturu kak tenis dvojice pa te varjante..

pa cim prej se mormo dobit, ob 12. ze vsi tam bit najkasneje, da se na grill vrze pa pocasi ze geeka in pije, ker ce bomo spet ob 5-6 zaceli, pol ostane prevec pijace zjutraj...

dajte se prestet kolk vas misli prit:

1.Brazgo

2. Dakalb

...

Link to comment

Ou yeah bitchez. I'm in. Tko da z gorenjskega konca sva skoraj 100% jst in Uroš (NumberUroš), verjetno še Andrej (Unleash Carnage), mogoče celo Frikozoid, ki ima zadnje čase bolj malo časa.

Aja, pa treba je Jonu obvezno zrihtat tubo vazelina in dildo, da ne bo spet celo noč vsem povrsti najedu z njegovimi xxx scenami.

Ok, joke na stran, bodimo na zvezi da se tole še doreče. Bla bi pa itak zamaga da se naredi še mali oudoorz piknik (wit a l0tz of t3h b00z n shiat), pa tista ideja z dj-em da bi mal DnB rollu mi takisto diši. :rock:

Tko da, smo na vezi. :thumbup:

RELIX28.png
Link to comment

Ja, valda, piknik bo :D

po poti iz mb-ja do dvorane je mesnica, kjer si bomo nabavli čevape'n'stuff :D zato pa morte vi ze prit ob kakih 11 v mb, da imamo lepo cez cel dan piknik u izy ;)

jaz,za dj-a pa samo upam da nima kaksnega nastopa tisto soboto pa je itak nas ;)

v pon, grema na obcino z dakalbom rezervirat plac pa vam v pon. fiksno povem, ce je prosta dvorana (kar mislim da je).

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.