Skoči na vsebino

Ninja Gaiden 2


kilzorz

Priporočene objave

80 na GS:

http://www.gamespot.com/xbox360/action/ ... lk=topslot

Zanimivo, da so kot slabost navedli ne preveč atraktivno okolico. Da le-ta ne bo nič posebnega se je meni zdelo že ko sem videl prve slike iz NG2. Špil očitno ni tako spektakularen kot je bil prvi NG na Xboxu in DMC4 je estetsko gledano na višjem nivoju, vendar osebno raje vidim slabšo grafiko kot nestabilen frame-rate. Poleg tega mislim, da gotovo ni pretežek špil, če se le malo potrudiš. Jaz s prvim NGjem nisem imel posebnih težav. Sploh pa je tole špil za prave moške in tr00 hardcorovce z najbolj cool ninjo iz video iger (poleg Scorpija iz MK afkors), kjer udje letijo vsepovprek, ne pa tisti emo DMC4 :>

Me prav zanima, kak bo opis v Jokerju, čeprav zdaj že okvirno vemo kak je špil, sploh oni od vas, ki ste ga že skoraj prešpilali :>

Link to comment
  • Odgovorov 108
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Nevem zdej sem prišel do 8 levela in nekam leveli nimajo takega filinga, ko v starem Ninja Gaidenu. Sam design je slabši, nevem kak bi opisal, ampak, saj boste vidli, ko boste igrali. Nevem zdej si v Tokiu pol naenkrat v New Yorku, komplet zgrešen level, igra je tudi bolj linearna, v enki si imel mesto si lahko tam raziskoval okoli, mešanica ploščadenja in akcije je bila v enki boljše izvedena.

Kar še najmanj navduši pa je grafika. Sovragi, Ryu, šefi zgledajo nextgen, tak sama okolica pa je bolj zeh zaenkrat. Pač enka je bila res ob izidu ena najlepših iger sploh, na xboxu pa pomoje ni bila presežena sploh. Tu pa se zdi kot, da gre za isti pogon le v visoki resoluciji z nextgen ryujem in sovražniki. The Aqueduct level iz enke bi komot kopiral v dvojko pa nevem, če ne bi bil lepši od teh levelov, ki sem jih igral. DMC4 je grafično precej impresivnejši.

Mnja tak bom rekel, za fana Ninja Gaidena je 2 razočaranje. Večina stvari je tu izvedenih slabše kot v prehodniku, najbolj izstopajo slabe stopnje, Bossi so tudi bol tak, je jih, ko smetja so pa brez vsebine. Hvalabogu ne razočara combat, ki je boljši v vseh pogledih. Moram še dokončat ampak po videnem je ocena 80 kar na mestu.

Link to comment

@ sebek: Tut v NG/NGB ni nbenga "konkretnega" exploranja. Vec al mn mors it povsod, kjer gres lohk(i think). Glih kar koncujem NGB prvic na 360, da mal nazaj not padem. Vidm pa, da sm nadrkan k ps, glede na to, da tega nism igral od kar mam 360 in se mal.

Cant wait! :hyper:

P.S.:Ce ti spil ne sede, ga kr men prodej. LOLj :razzy:

Z menoj ni zobe češnjat! X360 gt: afireinside9x74

afireinside9x74.gif

Link to comment

Mnja se ni samo exploranje, se boš vido, ko boš igral filing ni isti. No kakorkoli špil je še vedno must buy za fana takih iger, tudi pri meni bo še ogromno ur v boxu, sam ni pa tak dober, kot prejšnji.

Isto kot halo3 multiplayer, razočaranje proti halo2 multiplayeru, ampak ga pa še vedno skoz nabijamo. Isto bo pri Ninja gaidenu2, pač combat je res tako dober in fun, da pač igraš in pozabiš na ostalo, prej sem spet šel z mrtvaško koso mal strašit, ubijanje s tem orožjem will never get old.

Jutri je izid v eu kolko vem :beer:

Link to comment
kak pri kurcu naj ubijem genshina? :?

n00b :P

ko te napada, ne samo blokirat, ampak raje izvajaj block/dodge manevre, pol ko se pa mal ustavi, pa udrihaj ko norc (kakšni zračni udarci z lunarjem npr.). samo ne se spet preveč izživljat, ker te lahko kaj hitro kaznuje.

ponovi vajo še ene parkrat in to je to.

RELIX28.png
Link to comment

Sem komaj dve stopnji dal skozi, samo zaenkrat je igra res totalno razocaranje. Igram itak na Vorjora, tudi crknil sem ze kdaj, ker se mi ne da papice in ninpotov uporabljat. Bi pa vseeno rekel, da Vorjor tezavnost ni primerna za zacetnike.

Kamera je pa res cisto mimo... pa vse ostalo tudi. OK, saj to so zacetni obcutki, sigurno mi bo bolj dogajalo, ko bom Master Ninja obracal, samo vseeno, preprosto ni tistega pravega NGB filinga.

Fajti so pa sploh krneki. Ves cas samo gledas neke fensi in cisto predolge animacije devanja udekov stran, namesto da bi se dejansko sam fajtal.

Potegaman.jpg
Link to comment

Jazst pa sem v NG2 bolj pado kot v NGB/NGS. Zaradi pomanjkanja casa sem sicer zacel spilat na acolyte in se mi ni uspelo umret. Pa vsa 4 poglavja do zdaj, sem postimal z Master Ninja. Vmes pa pokliral se tri teste vailorja. Ful upgrejdani kremplji in dragon sword delajo stalo. Pa ker mam prevec esenc, sem upgrejdal se lunar in je tudi kul, samo so sekvence predolge in komot fases kaj iza hrbta. Pa predmetov niti uporabiti ne morem/rabim in me ful razpizdi, ko pridem do skatlica ali trupla in ne morem nic vzet. :( Dual katani in kusari gama pa mi ne dogajata sploh. Komaj cakam na Koso in tonfi (90 jurjev esenc je ze na strani za upgrejde). :)

Ultimate tehnik sploh ne mors kaj dosti uporabljat, ker je vedno toliko sodra na ekranu, pa ponavadi samo skacem in/ali drsim brez centriranja kamere. Ko enga zacupatim ga pac razsekam. Ce ze, je potrebno ultimate tehniko iz jumpa nastudirat, ker esence tudi pobira bolj pocasi in so takoj na tebi trije komadi. Bosi v prvih stirih misijah so pussy izi na acolyte, samo nimam casa se drkat na visjih tezavnostih, ker se zdaj tezko najdem dve uri na dan.

Ker sem zadevo preorderal sem bil delezen 5 kozic fiend Ryuja. V bistvu je kvazi neki ptic - dark side big bird in je beden, imho. :) Drugace pa spil kr vlece, je ful bed ker ne morem v eno spilat. Prejsno sredo sem bil kr slabe volje, ker nisem imel casa zadeve pognat.

(:

Link to comment

No, danes sem malo igral, pa me je malo bolj zadeva potegnila. Seveda ne tako kot NGB, samo se situacija izboljšuje. Uf, samo nohteki so pa čisto tumač svinjski. Ko lahko Flying Swallow naprej v Izuna Drop kombiraš, kar malo tumač je to.

Drugače pa ne kapiram tistega, kar je raveer rekel glede UT. Ravno zato, ker je toliko šodra na ekranu, jih lahko spammaš, kolikor hočeš. Samo se jih trudim ne preveč delati, ker potem je čisto prelahko + dolgcajt ti rata od predolgih max UT animacij. Čeprav ta od nohtekov je pa kar kul, v bistvu mi je s tem orožjem NG2 prav zabaven postal.

Samo, da je res na Acolyte tako lahko? Ker jaz špilam na Warrior in imam ves čas občutek, da je to mišljeno bolj kot Hard vse skupaj. Pri šefih se kar zna umreti, če nisi pazljiv in obenem ne uporabljaš itemov.

Kamera pa čedalje bolj suxa, kot da zadeva prav dobiva exp točke. Joj, kaj bi dal za kamero tipa NGB, ki je samo slaba, ne pa nenormalno bedna. RT gre pa lahko v rt. Zadeva samo še bolj zasere vse skupaj. OK, v NG nisi imel druge, ker še ni bilo manualnega štelanja kamere z desno gobico. Samo v NGB pa je bilo in tam sploh ni bilo treba z RTjem štimati. Ja, taka pa je razlika med slabo in grozno kamero.

Koliko je pa misij sploh? Pa so tukaj potem kakšne ekstra misije, kot pri NGB, ali jih ni (kot pri NG)?

Potegaman.jpg
Link to comment

Misij je 14. Glede UT, ce jih izvajam direkt iz skoka mi rata, da bi pa sam z esencami do fula nabildal, pa me ponavadi vedno kaki debil zacupati in stvar prekine (predvsem volkovi mecejo neke skale v tebe). Ce pa mi ze uspe nachardzat pa jih mnogo krat predvsem zaradi kamere cisto zgresim. :) Zato pac laufam okoli in ko na kakega naletim ga zdesetkam, pol pa jump charge in ce trofim kirega ga, ce ne ne. V boje pa ponavadi vstopam z flying swallow in/ali izuno. Sicer pa pri takem ownagu, ki ga lahko delas s kremplji, UT sploh ne pogresam.

Za dodatne misije, imas tests of vailor, ce si pobral en predmet. Za druga pa nebi vedel, ker bom predvidoma danes komaj 5 pa 6 level koncal.

(:

Link to comment

Mnja to tudi meni ni jasno, kako so lahko kamero poslabšali. Upam, da bodo vrgli kak patch pa tole popravili.

Aja, da so kremplji tako močni, jaz jih pa sploh nisem uporabljal nič, damn. Sploh jih nisem pobral, kupit pa se mi jih tudi ni dalo. Acolyte je glih prav pomoje za začetnika, ni preveč težko, ponudi pa sploh proti koncu dovolj iziva.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.