Skoči na vsebino

Ninja Gaiden 2


kilzorz

Priporočene objave

  • Odgovorov 108
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Ja, saj piše na seznamu, da je en achievement za 10 lobanjic, naslednji za 20 in še en za "all" (= 30).

Drugače sem pa trenutno na petem čapterju. Nekako počasi mi vse skupaj gre. Ker preprosto se hitro naveličam zadeve, ko jo zakurblam. Res žalostno, ker NGB sem prva dva tedna čisto vsak dan igral 8-10 ur. Pa DMC4 pred nekaj meseci tudi minimalno 6 ur na dan in to kakšen mesec in pol.

Tukaj se pa komaj prisilim kakšne tri urice dnevno. Pa še od tega večinoma samo nov stuff sprobavam, ker kar naprej nekaj dobivaš/upgrejdaš in je res čisto preveč vsega. Pri čemer pa v akciji itak potem samo Izuna Drope in UTje spuščam, pa mi noben nič ne more.

Saj, če bi mi to bil prvi NG, ki ga igram, bi se imel kar fino. Samo problem je v tem, da sem že ultimativno nadpredobri NGB v nulo skozi dal in pač vem, kako mora stvar delovati.

Se spomnim, ko sem po obrnjenem NGBju na težavnosti Mater Ninja šel za hec taprvi NG igrat. Mi je ves čas slabo ratovalo od bednosti. Medtem ko mi je pa ob izidu bil NG čisto nekaj najboljšega sploh. Tako pač je, dokler ne veš (in občutiš), da obstajajo mnogo boljše zadeve, si čisto zadovoljen s tistim, kar imaš.

Še bolj slikovit primer: na Zemlji se imamo čisto fino. Če bi pa šel za nekaj mesecev na počitnice v Nebesa, bi se pa ob povratku na Zemljo sigurno počutil, kot da si prišel v Pekel. Točno tako kot Buffy, ki je na koncu pete sezone mrčkala, potem so jo pa v šesti rezurektali. Pa je bila čisto fucked up (ker se je v afterlifu imela superfino). Potem je pa cela šesta sezona zaradi tega bila čisto zamorjena. Ja, smo potem vsi fani želeli, da šeste sezone ne bi bilo, sploh, ker je peta bila res oh in sploh predobra, pa konec je bil tabuljši in res je vse skupaj delovalo kot neka celota. No, saj potem so s sedmo sezono poownali, samo šesta je pa še vedno ostala.

Tako kot tukaj. Bil je NGB (med igrami enako :bowdown: :bowdown: :bowdown: kot peta sezona Buffy med igranimi TV zadevami, vsaj meni). Potem je pa prišel NG2 (šesta sezona Buffy - ki je še vedno kul, samo po prehudosti petke pač totalno in povsem nepotrebno razočaranje). OK, malo butasto sem to vse napisal, samo to sta res dve moji največji strasti, NGB in Buffy. No, ker jaz NGS še nisem igral (razen demota), bo pač potem NGS imel pri meni vlogo sedme sezone Buffyja. Čeprav, kronološko gledano, to ni ravno pravilno.

Najbolje bi res bilo, če bi po NGB preprosto pustili to serijo, tako kot Buffy, mrtvo. Sicer potem ne bi dobili NGS/sedme sezone , samo bi nas pa to obvarovalo pred NG2/šesto sezono.

----------

Sem res malo tumač zabluzil. Samo dejansko se tako počutim. Od te NG2 sem čisto fucked up. Čez dan sem kot zombi, ponoči ne morem spati, če pa že, imam pa neke bolane more. Psihično sem čisto na dnu.

Morda je pa vse skupaj samo next-gen hardkor, tak, ki te zjebe na mentalni ravni? Tako kot pravi star pregovor: "Kako mučiš mazohista (= oldschool hardkor madrfakerja)? Tako, da ga ne mučiš."

Tak pač sem. Lahko mi daš najbolj hardkor prasico, pa jo bom poownal za zajtrk. Jaz itak jem just frejme, v bistvu jih celo potrebujem za preživetje. Če mi pa daš random next-gen bullshit, sem pa d00med.

Potegaman.jpg
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
A se je mogoče komu zgodilo da mu je v 10 chapterju pri tisti animaciji, ko vstopaš v nekak tempel zmrzil xbox. Meni zmeraj na istem mestu zadeva zmrzne :crybaby:.

Zdej sem v dilemi ali je plošček v kurcu ali gre pa xbox v kurac. :(

Ja če ti pri drugih igrah ne šteka, potem pomoje da ni z boxom narobe...

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
Hm, čudno da ti takole štekari. Edina možnost je corrupted save file, ali pa te konzola oz. dvd pogon malo zajebava.

Mislim, da bo kar corrupted save file, ker sem danes ponovno žgal 8ur da sem prišel do 7 chepterja in xbox dela kot urca. No vsaj upam, da je tako

;) , ker če se mi bo zdaj zadeva ponovila vržem vse skozi zaprto okno :mirror: .

Link to comment
Hm, čudno da ti takole štekari. Edina možnost je corrupted save file, ali pa te konzola oz. dvd pogon malo zajebava.

Mislim, da bo kar corrupted save file, ker sem danes ponovno žgal 8ur da sem prišel do 7 chepterja in xbox dela kot urca. No vsaj upam, da je tako

;) , ker če se mi bo zdaj zadeva ponovila vržem vse skozi zaprto okno :mirror: .

Raje daj k meni na dvorišče :D:beer:

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Meni osebno Ninja Gaiden Black...veliko manj save mest (plus v NG ti vsak save napolni energijo), zivljenska energija se po vsakem dvoboju ne napolni (NG 2 se)...v NG 2 ti shrani položaj pred vsakim šefom...itd...take majne podrobnosti,ki naredijo igro lažjo...

Kot je že pisalo v Joker-ju, so prvotni opisovalci iger tekmovali, kdo bo prvi opisal igro...s tega sledi kritika opisovalcev, da je igra neizmerno težka,itd...ker če si vzameš vsaj pol určke pavze na chapter igra kar lepo steče..

moje mnenje...

p.s. A je že prišel nov popravek???

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.