Skoči na vsebino

Ninja Gaiden 2


kilzorz

Priporočene objave

  • Pred 2 meseci ...
  • Odgovorov 108
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Ok trenutno jaz igram Ninja Gaiden 2. Meni osebno je špil fenomenalen, saj je res pravi izziv za gamerja. Crknil sem že dostikrat, vendar me špil vedno vleče nazaj in vedno igram še in še, dokler ne poownam tistega šefa, ki me potambura. Top 3 morda res ni, saj vsebuje dosti napak. Lahko bi malce to kamero poštimali, pa nadaljevalne točke včasih tudi. Ker je res tečno da moraš šefa dvakrat tolči če slučajno za njim umreš pa ni blo shranjevalnega punkta. Vendar res obožujem špil, ko se ga moraš natrenirat da res lahko sploh kam prideš. In zagotovo ga bom obračal na višjih težavnostih še.

Link to comment

Zaradi te igre sem kupil xbox, in moram reči, da je to igra ki v moj izbor pride med prve tri. Igra znova in znova vleče k igranju, sam sem jo obrnil trikrat in jo imam še namen, ker enostavno se še nisem naučil vseh combotov, ki jih je res veliko.

Glede kamere je pa tko, da te moti samo prvih par ur pol se jo pa navadiš in ne vidim nobenega problema glede kamere vsaj pri meni.

Igra pride do izraza šele na težji stopnji (path of menthor), tam te začnejo že pošteno prsti bolet.

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 4 meseci ...

Kaj mi lahko kdo pove kak se gre na višjo težavnost pa da ti ostanejo stara orožja od prej še?ker zaj sem končal na lažjo,pol pa če čem it od znova mi tam spet piše da na lažje špilam,ker se nikjer neda nastavit za višjo težavnost,razn če grem new game sam pol nimam starih orožij ampak vse od začetka.

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment
Kaj mi lahko kdo pove kak se gre na višjo težavnost pa da ti ostanejo stara orožja od prej še?ker zaj sem končal na lažjo,pol pa če čem it od znova mi tam spet piše da na lažje špilam,ker se nikjer neda nastavit za višjo težavnost,razn če grem new game sam pol nimam starih orožij ampak vse od začetka.

Ne gre tako. Za vsako težavnost moraš najprej obrnit špil "normalno" od začetka (tako da začneš samo z lvl.1 dragon swordom in shurikeni), če hočeš potem iti game+ (se pravi nov game z oržji, ninpom in itemi iz prejšnjega gamea) na to isto težavnost. Pa težavnosti se odklepajo postopoma (ko obrneš normal, se odklene hard, ko obrneš hard se odklene very hard).

RELIX28.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.