Skoči na vsebino

živalsko prečenje: divji svet


GBwallace

Priporočene objave

sosedu pošlješ jabolko tako da, napišeš pismo npr. dear ... i am sending you an apple. Nato primeš jabolko ga vlečeš in spustiš nad pismom. Zraven pisma se naredi kot nek čuden zvitek z mašnico. Pol pol pa samo pošlješ.

Davodax! imam narejen presnet podpis in čakam ta KSi že 2 meseca, da bo podpis začel delovati. Drgač mam pa cajt za:

lp, DSmadfan :plan:

Link to comment
  • Odgovorov 70
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

No, zdej sem tudi jaz začela malo sprobavati tole živalsko čudo... in moram reč, da je kar zabavno. Riddick mi je prijazno podaril malo sadja, tko da imam zdaj kar tak mali sadovnjaček... komaj čakam da bodo drevesa še zrasla :)

Moja hišica je še vedno mala... ampak.. počasi se daleč pride ;)

Vsekakor... če želi priti kdo na obisk.. naj pove :innocent:

EDIT: Riddick ima preveč denarja - v hiši ima ene 10 računalnikov, 2 plazmi, ipd.... Sicer ima pa zelo lepo hišico :beer:

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Imam par vprašanj za stare mačke.

Zanima me kje lahko posadim kokos poskušal sem na obali to je tisti mali peščeni del ali lahko poskušam po celotnem obrežju.

Ali se lahko na kašen nameren način poškoduješ (razen pika čebel) da bi dobil malce večjo zavarovalno premijo.

Kako posaditi money tree?

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 5 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Danes sem si kupila AC: WW ... in moram priznati, da sem ful zadovoljna. xD Vse pomaranče, ki so bile na drevesih + školjke in rože sem prodala, tako, da mi je ostalo samo še kakšnih 3K do konca kredita ...

btw, ko te pride nekdo obiskat in potrka ... kateri gumb moraš stisniti, da odpreš vrata? ;S

aja, kar se pa sadja tiče ... SAMO pomaranče zaenkrat. xD

Link to comment

Jaz sem imel isto pomarance na začetku. Zato pa hitro po pisma. Zatlači v vsako pismo eno pomaranco in pisma pošlji someščanom. Verjetno boš dobila nazaj po pošti jabolka, hruške, breskve itd. Nato ta sadja posadi, jih razmnoži v nasade in prodajaj ( :cash: :cash: :cash: ).

Glede gumba za vrata. Ne obstaja. Gosti sami vstopijo v tvojo hišo.

Link to comment

Probaj loviti še kakšne metulje, ribe... izkoplji kako kost... sej se bodo dinarčki narbrali :) sicer pa ko boš imela vzpostavljeno wi-fi povezavo lahko prideš k men na obisk in meni potrgaš sadje... ga mam ful, pa že kaj nekaj časa nisem igrala :no_no:

Obilo užitkov ob igranju! :hyper:

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment
  • Pred 7 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.