Skoči na vsebino

Vgradnja čipa


SlashSpeed

Priporočene objave

  • Odgovorov 104
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ni treba v BB klicat zato, smo že predebatiral v eni temi in je tako, da v primeru vgradnje mod chipa in garancije "se zgodi" kriješ ob okvari do določenega % nastalih stroškov sam, tako kot je to zapisano v primeru, če ti produkt pade na tla.

Kolikšni so te nastali stroški, pa je seveda uganka. Ampak vseeno pride ceneje kot nova konzola. Ni pa nujno da je razlika velika.

Link to comment
Ker je pa boljsi wiifree ali wiinja? :headscratch:

Kako je stem, da ce mas cip da ni nujno da se ti po updatu zazene, je to res in kako pogosto je in kaj ob takem primeru naredis, gre garancija papa ce mas cip not, kaj pa SE ZGODI? :headscratch:

Wiinja je en sam sh*t!!! Sam predlagam Wiikey ( do sedaj me še ni razočaral) ali pa Wiifree. Ta čipa sta edina bila vredna vgraditve, čeprav se je stvar mogoče sedaj že spremenila.

Link to comment

Jst bi enga prosu, da mi udgovorri na naslednja uprasanja:

Mislim dat v wii cip sam ne vem kerga. Kerga naj dam?

Kako potem updejtam, je nujno, mors upgrejdat tm pod system a kej z neta potegnes pa das na DVD, a so tud kksni FW npr. kt pri pspju OE?

Kaksne so moznosti da mi crkne? Kaj v takem primeru narest?

Kje ga kupim, a kupim zravn se garancijo(ce se da)?

Sorry za taka glupa uprasanja, bolj malo vem.

aljazzSLO.jpg
Link to comment
Jst bi enga prosu, da mi udgovorri na naslednja uprasanja:

Mislim dat v wii cip sam ne vem kerga. Kerga naj dam?

Kako potem updejtam, je nujno, mors upgrejdat tm pod system a kej z neta potegnes pa das na DVD, a so tud kksni FW npr. kt pri pspju OE?

Kaksne so moznosti da mi crkne? Kaj v takem primeru narest?

Kje ga kupim, a kupim zravn se garancijo(ce se da)?

Sorry za taka glupa uprasanja, bolj malo vem.

1.Wiifree ali Wiikey

2.Wii lahko upgrejdaš na največ 3.0e verzijo, ker baje na 3.1 čip ne dela več.

3.Wii ti ne bo crknu nikoli od samega čipa, ampak samo če boš Wii upgredu z NTSC igro (ameriško igro).

4.Za Wiifree je najbolj ugoden Konzolec.com (vgradi ti ga za 30 evrov), meni ga je vgradil on in dela odlično. Wiikey tudi prodaja on, samo nwm če najbolj poceni. Garancijo pa lahko dobiš le na PlayGame.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.