Skoči na vsebino

Dobivanje online in (po)komentiranje good-gamesov !


kekken3

Priporočene objave

  • vrhovni

Kej še špilate starosto H3 online? Jaz sem včeraj malo sprobaval, ko mam lih še dva tedna gold triala, pa me je malo prijelo, da bi vsake toliko kakšno online odšpilal. :ninja:

Pa vprašanje: na kaj imate nastavljen Locale na Xbox Live Gamertagu in a to sploh kakorkoli vpliva na online izkušnjo (v smislu, da te, če imaš nastavljen UK, proba skup zmetati z drugim folkom iz UK)? Ker ta dva včerajšnja špila sta bila, glede na moje PCjevske online izkušnje, kar malce štekajoča, pa ne vem, a je to odvisno kaj od tega, ali mogoče zato, ker sem šel tisti prvi Training/Tutorial (da dobiš rank), pa je tam bolj malo folka, ali pač nasplošno vedno vse skupaj malo šteka (glede na feeling tam nekje 100+ pinga, kar bi bilo po svoje čisto razumljivo)?

Link to comment
  • Odgovorov 281
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ahaha, temni časi, ko še jaz grem na GoW2! :lol:

Ej no, ni panike. V H3 se itak ni nič dogajalo, s SF4 all over the plejs pa sem rekel, da bom pač počakal do novih H3 map, da se spet začne BR-jat. Vmes so me Morbid in banda zvlekli v kak GoW2 multi (svaka čast, koliko ga trgate :bowdown: ), a moj namen je bila predvsem kampanija.

1-button grenades, here I come! :rock:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Mythiiiiic! :hyper:

Ja, prišle so mape. Kje ste zdaj, banda? :eye:

V glavnem, Assembly zgleda po prvih igrah kar sweet. Kar dosti spominja na Midship, pa ambientacija je prav lepa.

Orbital ima veliko powerupov in je zelo linearna, kar zna dodati zanimiv twist, posebno z mongoosi. Pa snajpanje čez celo dolžino hodnikov je fun.

Sandbox sem igral samo griffbal, sicer pa je to mapa z neskončnimi možnostmi in slike in posnetki prvih customov zelo obetajo.

All in all, lep paket. Upam, da se še kdo pridruži kmalu. :eye::eye::eye::love::objem:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Včeraj sva s Kekkenom preigrala Mythic playlisto in lahko rečem samo....Noro. Sandbox in izpeljanke iz le te mape so velike in povečini sniper heaven. Assembly je hitra BR mapa, Orbital pa labirint na katerem se še sedaj ne znajdem. Overall veliko boljše kot legendary map pack in vredno teh 800pik. Hitro nabavt. Jp raider pa keks vaju mislm :eviltongue:

Link to comment

jah tko je blo, jst sm mislu d ob prihodu mythick bo folk mu mape in d se bo halo špilov na veliko, ampak je takt halo totalno failu na sceni

s keksm sva odigrala kšn custum drug noben ni kjdost hotu, resni niste bli nobeni niti za team slayer kva šele mlg

in nekak so se gearsi uštimal in halo se preprost ni igral + še tist street fighter

tko da do lan patrtya bom pribu saj mithic mape

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 6 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.