Skoči na vsebino

Dobivanje online in (po)komentiranje good-gamesov !


kekken3

Priporočene objave

  • Odgovorov 281
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 4 tednov kasneje...

Sup guise,

je kdo kaj spremljal Orlando 2009 MLG, najbrž ne, but anyway je kdo za kakšen Slo H3 Live Party. Mogoče to soboto? Igral bi h3, ker nimajo še vsi ODST (looks at Morbid<<). Upam da se nas bo zbralo čim več, vabljeni tudi tisti ki bi radi halo malo bolje spoznali. Torej kdo vse je IN?

Link to comment

Je bilo kar fino, fantje so kul :bowdown: in so meni "starčku" lepo pomagali, sem najprej iskal gumb za tek, pa puzanje pa še kaj ;) pa tega sploh ni LOL

še za primerjavo kako izgleda igranje v SOCOM-u,

[youtube:qzpzwrk2]rvyfCvmL8Yk[/youtube:qzpzwrk2]

pa da ne bo kdo mislil tam kaj posebej vešč :?

BessieSABU.png

Link to comment

Ahaha, samo kako smo pa danes failali na hard v Halu, to pa še ne. Jaz dobesedno nisem vedel, kje je kaka tipka. za reloadat sem metal bubble shielde, za zoomirat sem metal granate, za pobirat sem bashal, za skakat sem čepel... Fuck, kaj ti naredi 100+ zaporednih ur nekega čisto drugega FPSja. :tepen:

Je pa bilo vseeno fun, po svoje. Pa tudi chill-out, trash-fueled match na uni MLG mapi na koncu je bil smeh. Nič, vseeno kul fantje. :beer:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 1 year later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.