Skoči na vsebino

Dobivanje online in (po)komentiranje good-gamesov !


kekken3

Priporočene objave

  • Odgovorov 281
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 4 tednov kasneje...

Jaz bom kasneje, vkolikor mi bo povezava dopuščala, ker mam trenutno spet zasedeno... Pol zvečer bi pa šlo najbrž.

Kar se tiče pa teh uberzakon trenutkov, jaz sem za, če glih nimam kaj druga kot kak warthog shit al pa stickyje za ponudit :D Aja, pa tisti scorpion running riot bi lahk prečekiral :D Double pa triple killi so kr deževali :lol:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Hude igre, banda! Mr.X, ki no scopea Predatorja je bil 1A! :lol::tepen:

1987_predator_017.jpg

Pa polno drugega beastanja. Overkilli, Exterminationi in mongoose pwnage! :rock:

p.s.: ahaha, rešil problem neposedovanja map. Kak retard. Sem pozabil, da mi je nekoč zmanjkovalo placa (saj mi še - ušivih 13 gb je glioh dovolj za dve igri in nekaj drobiža) in sem zbrisal dol Cold Storage. In to mi je javljalo, da fali, ko smo hoteli iti skirmisha. Zato pa mi je naloadalo legendary. Jao. :doh:

Seveda sem to odkril sekundo za tem, ko sem zbrisal in dal ponovno DL-jat giga map. :doh:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Samotar: dobro, pa saj, po moje je 18:00 ura glih taka, da je dovolj zgodaj, da bodo lahko tisti, ki imajo za vstati, vstali, a tisti, ki lahko pridejo šele zvečer, še vedno ulovijo dovolj akcije (valjda, da če bo pokalo, ne bomo igrali le urco ;) ).

Drugače pa sem rekrutiral tudi Mr.Xa.

DSMongooseFan:

CUT THE MONGOOSE ABUSE!!! :annoyed: :annoyed: :annoyed: :lol:

Ne res, hitro v orenk trening in naštudirat par stvari, če ne bo kdo jezen v četrtek! :D

No, super, nas je že kar nekaj.

1. Kekken

2. Apollo

3. Keks

4. DSmafdan

5. Mr.X

6. Macro

7. Rider

8. Nitro (samo do 19.00, potem pa od 22.00 dalje)

9. Samotar (od 22.00)

V glavnem, potrdite vsi v tej temi in kdor je pozitiven, naj mi po možnosti dropne svojo GSM cifro v obliki XBL messagea ali KSI zasebnega sporočila.

Bom vsekakor zatežil še sebku in shtangi! :plan:

Link to comment

Good.

Poslal XBL vabilo še naslednjim veteranom:

Sebku, Shtangi, Mlakyju in NinjaKlanu. Jutri uporabim še delefon.

1. Kekken

2. Apollo

3. Keks

4. DSmafdan

5. Mr.X

6. Macro

7. Rider

8. Nitro (samo do 19.00, potem pa od 22.00 dalje)

9. Samotar (od 22.00)

Torej imamo vsaj ziher ene 8 ljudi fiksnih, v primeru zelo pozitivnih odzivov pa vse do 12-13.

Vsekakor pomnite, da se ne bo toleriralo lagajočih konekšonov in (pretirane) zajebancije, ki bi škodila izkušnji vseh. Teamska igra, teamska zabava.

V glavnem se bo igralo Team Slayer z BR startom, v glavnem na najljubših mapah, seveda upoštevajoč število ljudi. Specialci s posebnimi fetiši pomnite, da no scope snipers, hammer-lasers in zombie-juggernaut-rocket-race-in-elephants še zdaleč niso vsem najljubše discipline, zato to upoštevajte, preden začnete preveč na hardkor lobirat za eno ali drugo. Gre se za to, da nas čimveč dobi eno res orenk, čimčistejšo Halo 3 izkušnjo s čimmanj (oz brez?) laga. Tudi MLGja ne bi forsiral, ker no, MLG je za proje in očitno nas ni tako baš veliko, če moramo tak event sploh izrecno pripravljati. Keep it simple.

Prošnja: naj prosim nekdo izbrska med igranimi v matchmakingu naslednje gametype:

Big Team Slayer:

- Standoff Heavy

- Valhalla Heavy

- Sandtrap Heavy

- Valhalla snipers

- Valhalla, kjer vsak štarta s po dvemi ghosti (una je epic)

- še par varijant sandtrapa, ki vem, da so kul in jih bungie rotira.

Za Guardiana, Pit in ostale klasike, ne vem, če rabimo kaj specifičnega. Aja, Pitstop varianto Pita brez spawnov zgoraj bi bilo kul. Ni zdaj, da je cilj šopat samo valhallo ali sandtrap, kakor zveni po zgornjem opisu. Samo če pa bo prilika za res orenk bigteame, naj bodo vsaj na voljo zares najbolj zabavni načini. Hoping it works out.

Link to comment

1. Kekken (party leader - v pregame lobbyju poslušajte njega or face teh boot)

2. Apollo (optic hosting pwnage in 0-ping snipe master)

3. Keks (public enemy no.1)

4. DSmafdan (fresh mongose abuser)

5. Mr.X (twitch sniper, dober teamski igralec)

6. Macro (agro puppy - fear the wrath of his snipe)

7. Rider (ne mu krast killov, ki bo jezen, sicer pa pwna)

8. Sebek (direkt iz katakombe. a ko odruzne, mr pwnage)

9. Shtanga (mr needler man)

10. Ninjaklan (pravi moški no scopeajo)

12. Nitro (samo do 19.00, potem pa od 22.00 dalje) (he's the man behind the wheel)

13. Samotar (od 22.00) (ZOMG, FOTR, ki uporablja BR!)

14. Mlaky (Guitar Hero)

Za potrdit še CARNAGE, Afireinside, Calico

---

Aja, v lobbyju bo gužva in treba bo vsaj malo discipline, če bomo hoteli kaj kulturno narediti. Zato bo treba, ko šefe (tokrat jazst, pač) to reče, malo utišati in prisluhniti. Fun je fun, ampak anarhija ni kul. Enako velja za teame. Že res, da smo eni bolj uigrani, eni raje igramo z drugimi in eni boljši od drugih, ampak teame tudi ne bomo mogli vedno narediti take, kot vsakemu posebej paše. Preveč štale. Zato bomo ufurali sistem DRAFTANJA IGRALCEV.

Pač, vzelo se bo dva dobra, izkušena igralca (ali več njih, če bo slučajno multiteam aktualen (ni nujno)) in bosta onadva izbirala igralce za svojo ekipo. Itak, da se lahko tudi kaj zmenimo drugače, ampak načeloma velja draftanje. Ko se ekipi naredita, potem se gre recimo, na dve dobljeni igri (max 3 torej, morda tri dobljene max 5), in se spet formira nove teame, z drugimi voditelji ekip. Pač, če se v teamu res ne znajdemo in se nam zdi, da stvar ne funkcionira, ne jamramo ampak malo potrpimo in čez par iger se team itak obrne. S tem tudi preprečimo formiranje premočnega teama, ki bi dominiral cel dan in zamoril druge, pa to.

V glavnem, naj bo fun, a naj bo organizirano in brez anarhije. Povabilo je iskreno, a tako bo "boot from party" button, če se drugače ne bo dalo ustvariti reda! :evil:

In seveda, ko smo v igri, se igra za ekipo in ne za osebno zajebancijo. IGRAJMO EKIPNO. Ne vozimo se z mungusom preko mape, medtem ko se cela ekupa trudi doseči nek drugi skupni cilj. Najprej zmaga, neumnosti pa za postgame lobby. :D

No, kul, se dobimo jutri. :bringiton:

Link to comment

Haha, ne se sekirat. Voznja okoli z mungusom je nekaj, kar prej kot slej vsak novinec hoce pocet. In ne recem, prav je, da sproba. A voznja z mungusom brez pravega namena je pri izkusenih igralcih znak zajebancije (razen v primerih, ko spawnajo zraven in ga dejansko izkoristijo za takticen hiter premik nekam). Tako da ti "ne se vozit z mungusom" sploh niso zaceli kot opozorilo tebi in so moj splosni nacin za reci "igraj za zabavo, a IGRAJ ZA ZMAGO". Slucajno se je iskazalo, da si glih ti abuser bogega atv-ja. :)

A itak, ne se sekirat. Treba je testirat in samo tako postanemo boljsi. Ne moremo pricakovat od nekoga, ki halo igra par dni, da ne dela neumnosti. Tudi tvojefa ucenja ne moremo zatreti. Samo kaj ces. Tu se dobimo za igrat, zato se bomo trudili zmagat in ne experimentirat, saj je to fer do drugih, ki so si vzeli cas za igrati z nami in proti nam. To pa mora veljati za vse, neglede na skill. ;)

---

On a related note, smo danes Keks, Apollo in jaz sli morda mojo najbolj kvalitetno igro ever. Sturili tri petdesetke na pit BR z najbolj zbrano eksekucijo in najbolj ulaufano komunikacijo, ki sem ji kdaj prisostvoval. Saj bi linkal filmcek, ampak brez taktike z mikrifonov bi izgubil pol pomena. V glavnem, res 1a igra. Ce bi vsakic bili tako uteceni, bi se tudi mi kitili z zlatimi general-venci. :rock:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.