Skoči na vsebino

Odločanje glede nakupa konzole ...


Priporočene objave

pa ne posploševat ... ja, ženska sem, ampak en absoluten gaming, computer, web design & etc. freak :razzy:

mja, potem se pa še čudim, zakaj me vse sošolke imajo za noro ...

ej verjemi da smo ful veseli, da še kakšno drugo punco razen Biance in Tweety zanimajo konzole. dobrodošla :beer:

Se strinjam, dobrodošla med nami Tifa. Dober nick name imaš, jaz, če ne bi bila Bianca bi bila Tifa. Na nekaterih forumih imam avatar na katerem je Tifa. LEp pozdrav! :beer::)

Lepota brez nečimrnosti, moč brez predrznosti, pogum brez divjosti, vse vrline človeka brez njegovih pregreh.

Link to comment
Ok, v bistvu se odločam med PS3 in Nintendo Wii. =)

Sicer priznam, da mi je 500 evrov za PS3 še vedno fuuul visoka cena *cough* in je Nintendo Wii za pol cenejši, se mi zdi ... Pa igre so tudi drage. =/

Ampak vseeno, ne morem se odločit ... Z veseljem bi mela PS3, ko bo izšel Final Fantasy vs. XIII, po drugi strani pa bi z veseljem spet malo Mario igrala na Wii-ju. :D:D

Seveda se bom pa potem verjetno spet za neko čisto tretjo stvar odločila ... Kakšen Nintendo DS Lite (sestrična mi je zaslon pri GBA zlomila T_T), ali pa PSP ...

Stvar je taka, PS3 ima za zdaj bore malo iger (čeprav pa prihajajo fantastične igre kmalu), medtem, ko ima Wii že kar nekaj iger in v kratkem času bodo izidile nekatere najbolj popularne igre od Nintenda nasploh.

Nintendo Wii je (za zdaj) polovico cenejši od PS3, ima čudovit gameplay in kot sem že povedal prihajajo legende (igre mislim).

PS3 je (za zdaj) zelo drag, ampak ima neverjetno grafiko, na njem lahko delaš v bistvu vse (filmi, glasba, internet...).

Po mojem se moraš ti odločiti sama katera konzola ti je bolj všeč in niti malo poslušati druge (razne fanboye kot sem jaz ;) ).Tako da, kar se mene tiče si kupi Wii, čez dve leti pa še PS3, saj bo takrat verjetno veliko bolj poceni in bo imel že kar precejšen zalogaj iger.

Remember the choice is yours, look into your heart and deside!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.