Skoči na vsebino

[Xbox] Ninja Gaiden Black


afi666

Priporočene objave

sej ne morem vrjet!

Eternal Legend mission sm completal!!!

in s tem odklenil se ta zadnji, DOA costume! tanajtabolsi costume!

completal 47 missionov.

trenutni mission ranking: 568 out of 8271!

peezda, zakaj se ne da s tem denarja sluzit! :puppy:

Z menoj ni zobe češnjat! X360 gt: afireinside9x74

afireinside9x74.gif

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...
  • Odgovorov 51
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Vem, da sem že malo pozen, samo sem še bolj nov na tem forumu, pa sem šele zdaj to videl. Meni je NGB praktično najboljša igra vseh časov. Zdaj je že kakšno leto nisem pipnil, samo, ko je pa prišla ven, sem jo pa prva dva tedna igral po deset ur na dan, čisto preveč mi je dogajala, zadeva je dejansko mnogo boljša od originalnega NG, predvsem pa neprimerno težja. Sam nisem imel nikoli Livea, torej nič Hurricane packov, zato mi je bil NGB res čisto nekaj novega. Sem ga obračal na veliko, tudi na Master Ninja sem ga obrnil, niti ni tako težko. So pa zato misije veliko težje. Sicer sem jih večino obrnil na Master Ninja težavnost, samo nekatere so pa že na Normal čisto prehude. Najbolj mi je pa kul sistem ocenjevanja pri misijah, ki te hudo kaznuje za vsak uporabljen item, se mi je velikokrat zgodilo, da sem na kakšni misiji na normal dobil več točk kot na Master Ninja. Sistem ocenjevanja kampanje je pa butast, dejansko lahko farmaš karmo v hude milijone, kar se mi zdi butasto.

Ker nikoli nisem imel Livea, tudi ne vem, kako sem dober v primerjavi z ostalimi (na Mission Mode), sem se pa vsega, kar znam, sam naučil, mi je tako veliko bolj zabavno kot pa neke filmčke gledati in teorije zganjati.

Najbolj mi je pa iz kampanje kul legendarni challenge na Master Ninja na štadionu, ko moraš 120 unih skeleton vitezov ubiti, pa imaš time limit nekje uro in pol! Meni je uspelo prej kot v eni uri, torej je ostalo še kakšne pol ure časa na time limitu.

Nisem že eno leto pipnil NGB, lahko bi ga še malo več igral, da bi Mission mode totalno razturil, to mi je malo škoda. Bo pa zdaj prišel Sigma, upam, da bo super, že šparam za PS3 + hudi TV.

Me pa zanima, ali je kdo kampanjo obrnil na Master Ninja? Meni se ni zdelo tako težko, prva stopnja je sicer čisto preveč svinjska, samo potem je pa čisto lahko. Dokler pridemo do Master Ninja težavnosti, smo itak že super iber turbo megaownererji, tako da res ni problema. So res misije veliko težje, samo so pa res tako legendarne in pametno premišljene glede naših omejitev, kar se tiče itemov in orožij. Hehe, ko sem nato za hec originalni NG zakurblal, sem šel na Very Hard, pa sem čisto na izi igral, sem mimogrede vse razturil maksimalno, ne da bi v celi kampanji enkrat umrl. NG je res tako inferiorna v vseh pogledih, prav bedna igra se mi zdi v primerjavi z NGB, takrat pa sem si ravno zaradi nje sploh kupil XBOX in mi je bila super huda (in celo dokaj težka, to se mi zdi najbolj hecno, kako sem se matral v NG z Almo v samostanu na Very Hard, zdaj pa jo tudi na NGB mimogrede poownam, pri NG je pa res čisto prelahka, ker nima pomočnikov. Dejansko je NG v veliki meri ravno zaradi tega prelahka. Pri NGB moraš res imeti šefe v nulo naštudirane, pa še to ti ne koristi, ker imajo toliko veselih pomagačev.)

Pa še to me zanima, ste kaj uporabljali Lunar (palica)? Jaz ga nekako nisem nikoli skapiral, pa niti ne vem, za kaj bi ga uporabljal, mi je čisto odveč. True Dragon Sword, Dabilahro, Kitetsu in Vigoorian Flail je praktično vse, kar rabim. Sploh Kitetsu mi je kul, ker je v NGB res legendaren, medtem ko je bil v NG totalno krneki. Meni je največji užitek s Kitetsujem une velike zelene maskirane ogre žokati, ko jih do smrti podrainlifaš. Pa s Flailom ownati kostko viteze je tudi preveč legendarna.

Ma, sem čisto not padel, bi še kar pisal in pisal, samo bom raje nehal, ker bi dejansko rad, da kdo to sploh prebere.

Za konec še ena anekdota: ko sva lani jaz in Kekken sama šla z avtom v Cannes na neko hudo mednarodno pretepaško tekmovanje, sem bil jaz ravno pod vplivom mojega dvotedenskega NGB maratona, pa sem bogemu Kekkenu od Pirana do Cannesa težil, kako je NGB stokrat boljši kot NG in mu vso pot našteval mnoge razlike oziroma bolje rečeno izboljšave nove nadverzije. Bogi Kekkec ima še dandanes nočne more, sploh zaradi vrnitve iz Cannesa v Piran, ko sem mu pa vso pot razlagal celotno Buffy serija teorijo in zgodbo, je ravno prišlo nekje ura na sezono (Buffy ima sicer sedem sezon).

Potegaman.jpg
Link to comment

:annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed: :annoyed:

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

:tard::tard::tard::tard::tard::tard::tard::tard::tard: :tard: :tard::tard::tard::tard::tard::tard::tard:

:tepen::tepen::tepen::tepen::tepen::tepen::tepen::tepen::tepen::tepen::tepen::tepen::tepen::tepen::tepen::tepen::tepen:

:doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:

:ihih: :ihih: :ihih: :ihih: :ihih: :ihih: :ihih: :ihih: :ihih: :ihih: :ihih: :ihih: :ihih: :ihih: :ihih: :ihih: :ihih:

Link to comment

Samo toliko: jaz sem NGB igral okoli 150 ur vsega skupaj, Afi666 pa okoli 1000, potem pa meni težite!

Jaz sploh ne igram kakšnih MMORPGjk ali bilo kaj drugega online cele dneve, kot veliko ljudi tukaj. Tisti ekstremni NGB dvotedenski maraton je bil izjema (in dokaz, kako nadpredobra je ta igra), praktično edina igra, ki me je kdajkoli prisilila v tako situacijo. Pa ravno so bile študijske počitnice med prvim in drugim semestrom (dobri stari študentski časi!). Sicer pa dejansko ne preživim veliko časa z igranjem igric, veliko več časa spim in jem in na splošno lenarim (sploh v študentskih časih je bilo tako).

Kar se pa žensk tiče, meni veliko bolj pride, ko kako orenk igro obdelam. Žensko "obdelat" tako, kot si zasluži, zna marsikdo, NGB ali kaj drugega podobno hardkorastega poownat pa le izbranci.

Jaz sem hardkor igralec, v nulo ownanje lepih igric tipa NGB, DMC je moje poslanstvo. Pripravljen sem žrtvovati določene fine zadeve za višje cilje in ponosen sem na to. Edina možnost, da bom kdaj imel resno zvezo, je, če bo tudi ženska taka hardkor šefica, s katero bova nato preživela veliko vročih in neprespanih noči (ob medsebojnem ownanju v kakšni pretepačini in podiranju rekordov svojega partnerja v kakšnih zadevah tipa NGB).

(Sicer so pa ženske itak za mene neka nadbitja, božanstva, kjer se nimajo moški kaj zraven siliti.)

Kekken: kaj si s tem hotel povedati? Da je tole malo bolj resen forum kot Pretep in naj malo bolj pazim, kaj pišem, ali pa si samo hotel prikazati svoje takratno počutje oziroma še vedno trajajoče posledice tistega legendarnega road tripa?

Potegaman.jpg
Link to comment
  • vrhovni

Samo ste res u orto psihopati s temi NG/NGB podvigi. Jaz sem originalni NG obrnil na neki Hard težavnosti pomoje (še tam sem fasal kar nekaj Ninja Dog ocen) in mi je bil dbest špil, samo mi ni pa na pamet padlo, da bi se ga spravil še kdaj špilati zaradi boljših ocen. Do tega me pripravijo res redki favorite špili in NG očitno ni dosegel tega praga. :tard:

Junior: dej razmisli o presledkih med odstavki, ker takele vele-tekste nagnetene na en kup je že kar malo težavno normalno prebrati. :cough:

Link to comment

Anduril, tukaj si malo zamešal. Pri starem NG je pač bila Ninja Dog najslabša ocena, ki smo jo lahko dobili za vsako misijo posebej, Master Ninja pa najboljša, podobno kot pri npr. DMC rank D ali S (oziroma SS v DMC 3). Pri NGB pa je poleg težavnosti Normal, Hard in Very Hard še super iber lahka težavnost Ninja Dog in super težka težavnost Master Ninja, to nima veze s samimi ocenami. Dejansko so te ocene v kampanji bolj krneki, sicer sem v starem NG dobil Master Ninja oceno na Very Hard v vsaki misiji, ampak koga briga. To mi je praktično edina butasta zadeva v NG in NGB, da je ocenjevanje v kampanji butasto narejeno. Čas praktično ni pomemben, so pa večinoma misije tudi take bolj pustolovske, da lahko cel dan bluzimo gor in dol, pa farmamo karmo (NG točke, katerih skupna vrednost določi oceno ob koncu misije).

V NGB pa dejansko se mi tega ni dalo, ker nima smisla (itak se vedno lahko najprej do konca nabildamo z denarjem, napitki in temi stvarmi, preden gremo v kak spopad, nakar vse iteme ponucamo in gremo spet veselo farmati dalje. Vendar je to Way of the Chicken, pravi šefi gremo direkt v akcijo, na ta način pa jasno tudi ne dobiš toliko karme. Je res hecno, da v kampanji dejansko ravno najboljši zaradi tega dobijo najmanj točk. Je pa tukaj NGB prasec vseh prascev (jaz temu raje rečem poštenjak vseh poštenjakov, ker je dejansko to velik plus te igre), ker nam omeji število max potionov in ostalih itemov, za vsako težavnost veliko huje - pri največji težavnosti Master Ninja so razmere nečloveške, to je praktično edina zadeva, zakaj je najvišja težavnost težka.) pri misijah se pa čisto drugače dobiva karmo, na veliko boljši način. Tukaj pa dejansko več točk pomeni večji ownič. Ima pa tudi vsaka misija svojo težavnost: najprej imamo dostop samo do Normal, ko to obrnemo, dobimo Hard, nato Very Hard in na koncu še Master Ninja težavnost, ko pa to obrnemo, pa lahko še vedno isto misijo veliko bolje razturimo, kar se močno pozna pri točkah. Kolikor se spomnem izpred enega leta na podlagi takratnih osebnih izkušenj, je dejansko tukaj vsaka težavnost nek multiplier, ki se pomnoži z osnovno karmo (večja težavnost -> večji multiplier). Je pa supersick, da se vsak item močno odšteje, ko se računa osnovno karmo, boljši item, več minus točk. Zato dejansko lahko z ownanjem misije na Normal dobiš več točk kot s komaj preživetjem na Master Ninja, čeprav je slednje neprimerno težje in bolj pokaže, kdo je tu šef. Ownič misije na Master Ninja težavnosti pa je tisto pravo. Na nekaterih misijah je to sicer lahko izvedljivo, nekatere misije so pa že na Normal težke za preživeti.

Vglavnem, NGB je NG^100, meni se tudi NG ni dalo veliko obračati, imam manj kot sto ur, ker dejansko ne ponuja nobenega izziva, ko jo obrneš na Very Hard, kar pa itak ni težko. NGB pa ravno z misijami nudi tisto pravo, ultrasuperturboduper meganadsvinjsko težavnost, ker tudi, če vse misije obrnemo na Master Ninja težavnost, še vedno lahko vse obrnemo brez uporabe itemov in dobimo tudi nekajkrat točk več. Igra torej sploh ni tako zelo zelo težka, razen, če hočemo postati svetovni prvak. To pa itak velja za vse igre. Pri takih zadevah, kjer dejansko ne obstaja neka otipljiva maksimalna meja točk, smo vedno lahko še boljši.

Anduril, NGB je dejansko čisto druga igra kot NG, čeprav na prvi pogled to niti približno ni res. Že sam sistem je čisto drugačen, veliko boljši. NG je dejansko beden špil, nimam kaj drugega reči, le da do izida NGB tega nisem vedel. Šele slednji je meni (in verjetno tudi marsikomu drugemu) odprl oči. Igra se samo dela, da je NG, v resnici je pa iz drugega sveta. Lahko ti je NG najslabša igra na svetu, vendar, ko enkrat uzreš veličino NGB, ti ni več pomoči. Kot sem že omenil, je Kekken lani kasiral nekajurno porcijo primerjav med bednim NG in superantibednim NGB, tako da verjetno je nekaj resnice na tem odstavku.

Potegaman.jpg
Link to comment
  • vrhovni

Ah ne, sej to o težavnostih in ocenjevanju sem zastopil, hotel sem samo poudarit, da še na ne-najtežji težavnosti ponavadi nisem kasiral kakšnih dobrih ocen, ampak dostikrat samo Ninja Dog. Je pa res, da če so bile te ocene pogojene samo z nabrano karmo, niso bile ravno blazno pomembne, ker se je res dalo lepo farmati večinoma na stopnjah.

Ja nič, bo treba nekoč poizkusiti še NGB, če ga tako poveličuješ v primerjavi z originalom. Že NG mi je bil kul, potem bi mi moral biti tudi NGB. :)

Link to comment

Kar se tega tice, je fino, ker v primeru, da si NG obrnil in imas na disku ustrezen savegame, ti NGB ze na zacetku ponudi tudi Hard tezavnost, vsaj tako je bilo pri meni. Normal je prakticno enaka kot v NG, tako da je to dobra poteza. Jaz sem vseeno sel najprej Normal, ker tega takrat se nisem vedel, je sicer zelo lahek, je pa dobro ogrevanje za Hard, ki pa je ze kar svinjski, mnogo tezji od NG in tudi ze vsebuje veliko novega. Very Hard je tisto pravo, Master Ninja pa je sadomazo, kar je ravno prav za moj okus. Bistvo so pa itak misije, mislim da je za odklep dovolj obrniti na Normal.

Tisto, zaradi cesar tako povelicujem NGB, pa je povsem nov borilni sistem, ki ne tolerira vec bullshita iz NG, ko smo lahko na Very Hard stali sredi sobe z Dabilahrom in samo blokali in sem pa tam kak counter attack spustili in smo bili prakticno ves cas 100% neranljivi, glave so pa kar same po tleh padale.

Potegaman.jpg
Link to comment
Dejansko so te ocene v kampanji bolj krneki, sicer sem v starem NG dobil Master Ninja oceno na Very Hard v vsaki misiji, ampak koga briga. To mi je praktično edina butasta zadeva v NG in NGB, da je ocenjevanje v kampanji butasto narejeno. Čas praktično ni pomemben, so pa večinoma misije tudi take bolj pustolovske, da lahko cel dan bluzimo gor in dol, pa farmamo karmo (NG točke, katerih skupna vrednost določi oceno ob koncu misije).

Opa. Tukaj moram pa posredovati. Vsi ki smo se v NGB malce bolj poglobili vemo, da ima enega najbolj globokih sistemov točkovanja sploh.

In to velja tako za mission mode kot absolutno tudi za kampanjo.

1. To da čas ni pomemben lahko samo rečem, da je buča.

In sicer: za vsak level imamo na voljo določen čas, če nam uspe level dokončati v danem času, dobimo na koncu levela 100.000 točk. Če le za sekundo zamudimo nam bonus pade na 50.000t. itd.

In če cel dan bluzimo gor in dol nam seveda ne bo uspelo, celo zelo moramo pičiti, da pravočasno zaključimo level.

2. Napisal si bluzimo gor in dol in farmamo karmo. Še večja buča.

Pobijanje vragov in nabiranje essence-ov v nedogled, nam pri nabiranju točk (karme) praktično nič ne koristi.

Kar se essence-ov tiče moramo, če igramo na točke, paziti samo to, da imamo na koncu levela vsaj 2000 essensov več kat na začetku levela.

Če nam to uspe dobimo 10.000 bonusa.

Kar seveda pomeni da imaš ti lahko milijon essence-ov več, pa boš še vedno dobil samo 10.000 bonusa.

3. Kar pa se samega pretepanja vragov tiče je pa tako, da nam karmo (točke) prišteva samo, ko se z nekim nasprotnikom oz. skupino le teh spopademo prvič. Vsi nadaljni spopadi s to skupino ne prinašajo več točk.

In ravno pri pretepanju se najbolj pokaže globina točkovanja.

Tako da, seveda ne drži da bi lahko na vrh lestvice prišel igralec, ki je dovolj vztrajen in ponavlja prvi dvoboj v igri 2000ur.

Sistem točkovanja je zastavljen tako, da so na vrhu tisti, ki najbolj razturajo v vseh pogledih.

(mimogrede tisti nenormalno visoki dosežki na live-u (prvi in drugi se mi zdi), naj bi bili posledica glicha, ker jih z normalnim igranjem ni mogoče doseči.)

NGB je seveda že samo po sebi dovolj vrhunska igra, da jo lahko preigrate po dolgem in po čez, brez da bi enkrat samkrat pogledali koliko točk ste zbrali, če vas ta del igre ne zanima. Vendar pa vam svetujem, da ko enkrat stvar do neke mere obvladate poskusite tudi s tem in izkusite še eno novo dimenzijo, ki vam jo ta igra ponuja.

Ker nisem prepričan koliko dosedaj napisano pove nekomu, ki se ni poglabljal v točkovni sistem je tukaj še link do vodiča, ki sem ga uporabil tudi sam:

http://www.gamefaqs.com/console/xbox/file/928401/39465,

ne se ustrašit dolžine teksta, saj je za razumevamje točkovnega sistema, potreben samo prvi, krajši del.

Hayabusa+clan69.png
Link to comment

Sorry, Atila, samo meni je večina tvojih argumentov totalen bullshit. Sem dovolj zadevo prešpilal, da vem, kako stvar deluje, morda sem se le malo narobe izrazil. Je pač moj post bil namenjen bolj tistim neizkušenim NGB igralcem.

Res, da se večina fajtov ne točkuje, ko bluzimo gor in dol, vendar tam, kjer se, pač za uspešno opravljen time trial dobimo 10000, nasljednjič pa še vedno polovico tega (5000), naslednjič 2500 in tako dalje. Dejansko moramo isti fajt večkrat ponavljati, če hočemo megatočke. Kar me pa najbolj moti, pa je to, da pri večina stopnjah v kampanji lahko obdelamo vso mapo in tudi gremo čez tono (točkovanih!) fajtov, ki nam jih sicer sploh ne bi bilo treba obiskati, ker so čisto na drugem koncu sveta in že samo, da pridemo do tam, rabimo nekaj minut. Time limiti v spopadih so dobro narejeni, jaz sem mislil na time limit za stopnjo, ki nam da max 100000 točk. To ni težko dobiti, samo, če pa gremo "farmati" spopade na drug konec sveta, ki nima z našo trenutno stopnjo nič veze, bomo jasno dobili 0 točk za time limit stopnje, bomo pa dobili veliko več karme zaradi samih spopadov. Skupen čas, ki ga porabimo za celo igro, res ni pomemben, dejansko, če hočemo imeti veliko točk, bo na koncu naš total time zelo velik. Farmanje je tukaj mišljeno ravno v tem smislu, da gremo delati spopade, ki nam jih ne bi bilo treba (to ne pomeni, fajti, ki so nam na poti in se jim lahko izognemo, ampak fajti, do katerih moramo "bluziti" nekaj minut v nasprotni smeri od našega cilja, da sploh do njih pridemo). Ti lahko v kakšnih šestih urah celotno igro v nulo poownaš, narediš vse, kar je treba, vedno vse fajte na poti totalno razturiš, dobiš vse iteme in golden scarabe in tako dalje, skratka, poownaš celotno zadevo, dobil boš pa mnogo manj točk kot če boš lepo počasi šel od spopada do spopada (ki jih boš jasno razturil v time limitu). To ne velja za prvih nekaj stopenj, kjer še ne moremo farmati in je dejansko pomemben time limit za stopnjo, na kasnejših pa to drži kot pribito. Meni je ravno to bullshit. Ti lahko npr. stopnjo 15 obrneš na hitro in boš dobil za to 100000 točk nagrade (stopenjski time limit), lahko pa jo igraš ure in ure (jaz dejansko sem nekajkrat imel na 15. stopnji čas tudi kakšne 4 ali 5 ur), zgubiš 100000 točk bonusa za hitro končanje stopnje, dobiš pa milijone za razne fajte, ki so čisto nekje krnekje. Na ta način se da pofarmati večino misij, vedno lahko greš npr. celoten underground poownat za megatočke, tam pa dejansko si samo v kakšni šesti in sedmi stopnji, drugače ti je pa čisto izven poti.

OK, zdaj sem isto stvar ene nekajkrat povedal, samo, če pa takšne bluziš, jaz sem to vzel kot direkten napad name in sem se jasno moral braniti. Seveda je res, da za res hude točke moramo zadevo totalno obvladati, vendar moramo v tem primeru kampanjo obračati res veliko ur. To ne gre sicer v neskončnost, vendar vseeno, da celotno mapo na vsaki stopnji obdelamo (vse točkovane spopade), traja mnogo ur. Ravno to se pa meni zdi čisto butasto, na vsaki stopnji prekolovratiti celotno mapo in vse fajte, ki se nas niti malo ne tičejo. Jaz temu rečem farmanje, ti temu rečeš super iber ownič. Imam pa že raje misije, kjer tega sranja ni. Razen pri Eternal Legend, kjer se pa tudi da farmati hude milijončke. Še največji bullshit za mene pa je ultimate farming (ne poznam pravega izraza, saj veš, kaj hočem povedati), nekaj tega sem tudi jaz zganjal. Tukaj jasno mislim na dejstvo, da lahko v primerjavi z NG v NGB ultimate udarce delamo na suho brez dušic, s charganjem. Gremo na kake počasne fatass prasce, po možnosti izberemo še armlet of celerity za hitrejše charganje in se imamo fino. Vsak uspešen tahudi ultimate attack nam npr. da 5000 točk, kar je precej. Koga v tem primeru briga kakih 10000 točk za time limit, če lahko dobiš nekajkrat toliko z ultimate attacki, sploh uni trije vijoličasti čudaki z megasabljami, eden od challengev tam pri mostu, jaz sem jih tako nafarmal. Dejansko so ultimate attacki preveč točkovani. Ko pa že omenjaš gamefaqs, sem tam bral za primer Eternal Legend, kako so tipi nafarmali 12 milijonov in dejansko celo uporabljajo izraz farming.

Zdaj sem še enkrat prebral tvoj post in ima res malo nespoštljiv ton, da ne rečem žaljiv. Samo še toliko, ko se eni zmeraj nekaj pametne delajo, jaz sem vse svoje znanje dobil The Hard Way, z izkušnjami, dobljenimi v premnogih fajtih, ne pa z branjem kakšnih teorij in gledanjem filmčkov. Sem zadevo dovolj preigral, da sem tudi sam skapiral, kako deluje karma scoring, tako v kampanji kot v misijah, pri slednjih tudi sistem multiplierjev (1x na Normal, 1.5x na Hard, 2x na Very Hard in 2.5x na Master Ninja).

Ma, OK, dajmo za konec še nekaj mojih rezultatov. Samo najprej, da se ve, ti rezultati niso nekaj, na kar bi bil ponosen, so čisto taki casual, dobljeni v 140 urah uživanja in predvsem finega, lepega, uživantskega in povsem casual lepega igranja te lepe igrice. Imam še veliko rezerve, sploh kar se misij tiče, ker v kampanji se mi ne da farmati spopadov zaradi same karme. Ti rezultati so bolj za primerjavo in da se vidi, kaj se da v 140 urah casual igranja narediti. Sem imel s to igro še velike načrte, samo se ne spomnim več, zakaj sem jo potem prenehal igrati, verjetno sem že imel kak pameten razlog.

Čas dogajanja: mislim, da februar 2006 (vem, da so bile študentske počitnice, ki so mi omogočile dvotedensko 10-urno dnevno igranje)

Total play time: 142 ur (če bi imel kakih 200 ur, max 300 ur, bi bili rezultati občutno boljši)

Misije: narejenih 42 od 46 (46 od 50, če šteješ Eternal Legend za pet misij, samo točke so skupne, tako da je dejansko 46 misij)

Od tega: 33 na težavnosti Master Ninja, 5 na Very Hard (med njimi Eternal legend), 0 na Hard, 4 na Normal in 4 ne sploh. Torej 33 + 5 + 4 + 0 + 4 = 46 vseh misij.

Nenarejene so vse štiri iz tistega chapterja, ko se moraš fajtati z dvema šefoma hkrati, mi je bil najbolj tečen chapter, zato sem si ga prišparal za konec, kot tudi Eternal Legend (mislim, da sta itak to zadnja dva chapterja), nakar sem iz meni neznanih razlogov predčasno končal z igranjem te praktično najboljše igre vseh časov. Dejansko so ti rezultati čisto bedni, meni je vse, kar ni 46 od 46 na Master Ninja neuspeh, mogoče bom nekega dne to popravil, če bo Ninja Gaiden Sigma beda in bom raje šel NGB do konca poownati, kar bi bilo edino pošteno, ker si igra res zasluži. Vendar, kot sem rekel, samo tako, da se vidi, da pa vseeno nisem čisti n00b, vreden tvojega izpada.

Pa še to sem včeraj doma prepisal v igri: Eternal Legend (na Very Hard): karma 5132880, vem, da je malo (na gamefaqs sem videl, da govorijo o nekih 12 milijonih na Master Ninja in pri tem na več mestih veselo uporabljajo izraz farming), na Master Ninja zadeve nisem utegnil niti sprobati, pomoje pa ni tako huda, bi lahko komot dobil kakih sedem, osem milijončkov, ali še več, če bi igral zaradi karme in ne zaradi užitkov. Moj rezultat je itak čisto casual play, pač, jaz se rad imam fino, EL pa dejansko ima (za razliko od ostalih misij) praktično enak sistem točkovanja kot kampanja, le da je tukaj veliko bolj pošten, ker so vsi spopadi samo enkrat in je tukaj pri vsakem fajtu time trial vreden 50000 točk, se pa še vedno da na veliko ultimate farmati.

Total karma na Mission mode je pa skromnih 25127551 (25 milijonov), jasno, če je EL slab, je tudi total slab, ker je EL že v mojem primeru kar ena petina totala, če bi imel 12 milijonov, pa še mnogo več (sicer bi lahko imel tudi marsikje drugje mnogo več, samo nekatere misije sem kar lepo poownal na Master Ninja brez uporabe itemov in Ninpota v zelo hitrem času, tako da tam ni nekih velikih razlik).

Pač, samo 140 ur casual playa res da take nepopolne, da ne rečem nikakve rezultate, me kar srce boli, ko si sploh upam pisati tak šodr, kdor me pozna, ve, da se tega globoko sramujem, samo v sili tudi Junior napiše svoje bedne NGB rezultate, če je neutemeljeno napadan s strani nekoga, ki niti ni dal vedeti, kako hud ownerer je sam. Saj vem, da si v primerjavi z mano verjetno čisto prehud, samo jaz sem itak svoje zadeve pisal bolj zato, ker se mi je zdelo hecno, kako se Afi666 hvali s svojimi tisoč uram igranja in še slabšimi rezultati kot so moji, dobljeni v 142 urah. Vendar po tvojem tonu lahko sklepam tudi, da si nek random n00b, ki se nekaj pametnega dela. OK, daj svoje super rekorde nalimaj, pa se šefa delaj, kako me ownaš, samo vseeno se da to izvesti na bolj spoštljiv način, boš dejansko tudi večji šef izpadel, ker, da si prišel do svojih uberrezultatov, si moral dejansko veliko truda vložiti, in bi potem moral to znati ceniti tudi pri ostalih, objave tvojih rezultatov nevrednih.

Aja, pa še en moj slab rezultat za konec:

kampanja, težavnost Master Ninja, zadnji savegame na 16. stopnji (sem prepisal rezultate iz savegama, na koncu igre so jasno še višji, samo jih nikjer ne moremo več za nazaj videti, jaz pač nimam Livea in niti ne vem, kako to deluje s temi lestvicami):

Play time: 15:50

Karma: 12599618

Jasno so slabi rezultati, tudi iz časa se vidi, da je bilo casual na izi igranje, sem pač čisto vse naredil, kar se da, še malo okoli bluzil in se super fino imel, nisem pa šel na vsaki misiji razne time limit fajte delati, kar se pa tudi vidi iz play tima, drugače bi bil še veliko večji.

Zdaj imate tukaj mene razgaljenega in privezanega na sramotilni steber v vsej moji n00basti scrubasti grdoti, lahko pljuvate po meni. Samo zavedajte se, da je veliko igralcev, ki pa so še mnogo slabši od mene. Predrzneži za razliko od mene niti niso obrnili kampanje na težavnosti Master Ninja, kaj bi potem šele s takimi naredili!

Potegaman.jpg
Link to comment

Nikakor ni bil to osebni napad nate, samo nisem se strinjal s tem kar si napisal. Da je točkovni sistem v kampanji narejen butasto.

Če se ti je stvar zdela žaljiva se ti opravičujem. :beer:

Je že res, da lahko ti zadevo obrneš veliko hitreje in boš zato izpustil mnogo točk, ampak ne razumen zakaj bi to hotel.

Z ultimate udarci pa je tako, da ti pri spopadu štejejo 5000 samo do konca time limita, vsi nadaljni ne štejejo več nič, zato seveda to:

Vsak uspešen tahudi ultimate attack nam npr. da 5000 točk, kar je precej. Koga v tem primeru briga kakih 10000 točk za time limit, če lahko dobiš nekajkrat toliko z ultimate attacki

ne drži.

Je pa seveda res, da moraš te ultimate udarce, če hočeš visok score, nenehno izvajati in seveda pri tem fight dokončati v time limitu.

Se pa strinjam s tem

sploh uni trije vijoličasti čudaki z megasabljami, eden od challengev tam pri mostu, jaz sem jih tako nafarmal. Dejansko so ultimate attacki preveč točkovani.

Res je nekaj takih primerov, ko lahko prideš do kar nekaj točk zelo poceni in mogoče je res preveč poudarka na ultimate techniques.

Hayabusa+clan69.png
Link to comment

Sem zdaj bil na malici, pa sem v miru razmislil, kako je glede karme in teh stvari. Najprej se opravičujem Atili, ker sem malo zamešal NG in NGB. Vendar je to opravičilo le delno, določene njegove stvari so še vedno malo mimo napisane. Torej, jaz sem pač pisal po spominu in sem malo zamešal oba NGja, pred enim letom pa sem na podlagi izkušenj sam točno skapiral, kako vse skupaj poteka(sem potem šel enkrat preveriti določene zadeve, je bilo vse tako kot sem predvideval). Tisti bedni karma farming, ki sem ga omenjal (farmanje time trialov, ki nam najprej da 10000, nato 5000,...), je iz NG, NGB ima dejansko to dosti bolje poštimano, je res vsak fajt samo enkrat točkovan, kolikor se spomnim in kot je napisal Atila. Vendar tisti del pa vseeno drži, ko sem napisal, da moraš (sploh pri kasnejših stopnjah) vso mapo obdelati, če hočeš veliko karma točk, tudi tiste dele, ki so čisto na drugem koncu sveta in se niti malo ne tičejo naših trenutnih zadev. To se mi pa dejansko zdi butasto. Pri začetnih stopnjah jasno gremo na 100000 točk time triala za stopnjo, pri kasnejših pa se nam to ne splača. Tisti ultimate attack farming pa je dejansko meni še najbolj zamoril celotno zadevo in me odvrnil od tega, da bi šel res en hudi karma challenge delati skozi celo kampanjo. Pa vseeno, če gledamo, je 100000 točk res malo, sploh na kasnejših stopnjah, kjer se sicer karma giblje v milijonih, tam res to ni nekaj veliko.

Dejansko so te ocene v kampanji bolj krneki, sicer sem v starem NG dobil Master Ninja oceno na Very Hard v vsaki misiji, ampak koga briga. To mi je praktično edina butasta zadeva v NG in NGB, da je ocenjevanje v kampanji butasto narejeno. Čas praktično ni pomemben, so pa večinoma misije tudi take bolj pustolovske, da lahko cel dan bluzimo gor in dol, pa farmamo karmo (NG točke, katerih skupna vrednost določi oceno ob koncu misije).

Opa. Tukaj moram pa posredovati. Vsi ki smo se v NGB malce bolj poglobili vemo, da ima enega najbolj globokih sistemov točkovanja sploh.

In to velja tako za mission mode kot absolutno tudi za kampanjo.

Še enkrat poudarjam, tisto, kar sem rekel o ocenah je res, dejansko so same ocene nepotrebne, vsa fora je itak v karma totalu. Ocene so kolikor toliko merodajne samo na začetnih stopnjah, kasneje pa lahko čisto na izi dobimo tudi nekajkrat toliko točk, kot bi jih potrebovali za Master Ninja oceno. Sam se za razliko od NG pri NGB nisem obremenjeval z ocenami, samo na koncu sem pa s total karmo vseeno vedno dobil Master Ninja oceno celotne igre, kolikor se spomnim. Ker dejansko proti koncu dobivamo hude milijone, pri oceni celotne kampanje pa se upošteva total karma, tako da tistih nekaj 100000 točk na začetku tukaj ne igra nobene vloge (proti kasnejšim milijonom). Ravno to sem hotel povedati, da ocena nobenega ne briga, pomembna je samo total karma na koncu igre. Itak ima NGB čisto prehud sistem točkovanja, samo, kar se pa samih ocen tiče, mi je pa dejansko bil najboljši tisti v DMC 1. Tam so res bili hudi time limiti in preprosto nisi mogel dobiti rank S, če nisi šibal(poleg tega, da si jasno vse ownal in tudi dobival veliko rdečih orbov in bil bolj malo tepen, pa nič itemov nisi uporabljal). No, saj ni bilo tako hudo, samo obirati se nisi smel.

Pri NGB pe dejansko lahko bluziš in še vedno čisto lahko dosežeš na kasnejših stopnjah nekajkratno Master Ninja normo, predvsem pa normo za celotno kampanjo. Torej, sistem točkovanja je v NGB hud, pri NG je bil beden (še enkrat se opravičujem, ker sem pomešal, pač to pride z leti), kar se pa ocen tiče, so pa povsem nepotrebne, ker dejansko nič ne povejo o našem obvladovanju (razen na začetnih stopnjah).

Pa tistih deset tisoč točk (kar je itak malo), ki jih lahko dobimo za esence, je tudi rahlo krneki, ker upošteva našo začetno vrednost in našo končno, ne pa, koliko smo dejansko na stopnji kasirali rumene esence (denarja), tako da moramo vedno paziti, kako kupujemo, da ravno na koncu stopnje ne zagonimo vsega denarja. To je pa butasto, ker je max limit denarja samo 99999, kar se da hitro dobiti. Sicer pa še enkrat povem, jaz sem te stvari nekoč vse obvladal, samo malo sem pozabil in zamešal določene stvari po več kot enem letu neigranja. Je bilo treba malo razmišljanja, pa sem se večino stvari zdaj nazaj spomnil.

Edit: šele zdaj sem videl tvoj post, Atila, vse nad tem editom je bilo prej napisano, tako da se ti še enkrat opravičujem, če sem kaj grdega rekel. Zgleda, da si kar fin dečko, pač, do nesporazuma je prišlo, sem jaz malo zamešal določene stvari (NG in NGB, kot sem že nekajkrat omenil), pa še malo nerodno sem napisal (itak moji posti, preden si ti prišel zraven, niso bili namenjeni nekomu, ki ve, za kaj se gre, zato sem bolj po domače vse jemal, čeprav razen nekaj factional errorjev še vedno stojim za svojimi trditvami), potem si pa še ti malo narobe razumel, pa še ti malo nerodno napisal, pa pride do takih bedarij. V glavnem, vsi, ki so igrali NGB, sploh tisti malo manj casual igralci, so tapravi, ker kapirajo, kaj je prava stvar. Mi smo naši.

Bi pa bilo vseeno kul, če bi tudi ti napisal nekaj svojih rezultatov, tako za hec, malo za primerjavo, predvsem me zanima play time in kakšni Mission Mode rezultati, pa če sploh si obrnil kampanjo na Master Ninja (to itak si, kaj sploh sprašujem). Ker dejansko jasno, večji play time pomeni tudi več narejenih zadev.

Sicer se pa meni vseeno zdi bolj pomembno (in zanimivo) najprej vse misije poownati, preden gremo nek hudi karma challenge zganjati na Master Ninja kampanji. Da bi pa šel karmati na kakšen Normal ali Hard, se mi pa zdi čisto butasto, za take zadeve je Master Ninja. Jaz sem najprej obrnil celotno kampanjo po enkrat na vsaki težavnosti (Normal ->Hard -> Very Hard -> Master Ninja -> Ninja Dog (sem moral pogledati, kako se ga sploh unlocka)), nato sem se pa misij lotil, nakar sem iz meni neznanih razlogov zadevo nehal igrati. Sem pa vedno imel namen nekoč dokončati svoj unfinished bussiness.

Pa še nekaj, ko si ravno omenjal, kje je fora, da samo šibaš. Jaz sem vedno na kampanji vse naredil, kar se da (razen tekanja po celotni mapi na vsaki stopnji posebej za raznimi time triali). Vedno sem dobil vse golden scarabe, max life (vsi life in lives of thousand gods, ali kako je že), vse jewel of demon seal in pet ogenjčkov, sem vedno vse challenge obrnil,... Zato pa je tisti moj play time iz unega savegama na 16. stopnji na Master Ninja 15:50. Že samo tisti legendarni 120 kostko vitez challenge ti pobere eno uro (samo tam pa karma šprica na vse strani, tistih bednih 10000, ki sem jih dobil za nadownanje in skoraj pol ure ostanka na time limitu, se mi je potem na koncu zdelo prav smešnih).

Potegaman.jpg
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Joj, sem zdaj malo na hitro za hec preletel moje stare poste v tej temi, me je kar minilo. Sem res precej stvari mimo pisal (star sem že, pa mi spomin nagaja, zato sem nekaj stvari pomešal). Zdaj, ko sem v pričakovanju Ninja Gaiden Sigmata spet malo zakurblal NGB, sem takoj spet prišel not in lahko zdaj podam svoje pravo mnenje.

No, vglavnem, kot sem že rekel, meni je bolj fora v misijah, kot pa na kampanji neke karma rune delati. Pač, prvo prefuraš kampanjo na vseh težavnostih, potem Mission Mode na vseh težavnostih (vse misije), potem se pa greš s karmo igračkati (tako v kampanji kot v Mission Modu, kaj ti pač bolj paše, na dolgi rok pa itak vse), pa kake hude rekorde delati in ne vem kaj še vse. Jaz sem pač zdaj v enem tednu po skoraj letu in pol neigranja NGBlacka še dokončal tedaj začeto. Sem prefural čisto vse misije na Master Ninja, tudi Eternal Legend.

Najbolj se mi zdaj to zdi butasto, ker me je misel na to, da sem takrat prenehal z igranjem NGBja malo pred končanjem vsega (samo še nekaj čez deset misij mi je falilo na Master Ninja težavnosti), ves ta čas preganjala. Zdaj sem pa en teden zadevo nažigal (kakšnih 20-25 ur), pa sem zadevo mimogrede obrnil do konca. Saj dejansko s tem še nič nisem dosegel, itak mojih nekaj čez 30 milijonov Total Karme na Mission Modu ni nič (v primerjavi s pravimi šefi), pa itak sem v tej igri še totalni n00b. Samo, kar se same igre tiče, sem jo poownal, obrnil v nulo, na 100%, ker sem res vse zadeve prefural na vseh težavnostih in tako dalje. Pravi čelenđ je pa itak zdaj postati dober v svetovnem smislu. Samo itak, v vsaki stvari je težko biti najboljši (ali pa top 10 ali 100) na svetu, to sploh nima veze s tem, kako težka je igra v originalu. Še pri tako lahki igrici je lahko samo en svetovni prvak. Fora je samo v tem, da je NGB tako super duper nadtabuljša zadeva, da so jo določeni svetovni šefi v nulo naštudirali in ji posvetili velik del svojega življenja. Saj meni je ta igra praktično najboljša igra vseh časov, samo za mene je končana, sem jo prefural, ne da se mi zdaj nekaj igrati na stotine ur, da bodo moji karma rezultati primerljivi s tistimi iz Iberiana.

Zdaj itak pride Sigma, za mene je Black končan, saj je bila super igra, samo zdaj grem raje Sigmo nažigati, kot pa, da bi se v Blacku igračkal s karmo. Bom raje to počel v Sigmi, če se mi bo po kakšnih 100, 200 urah dalo. Kar se pa Blacka tiče, moj končni Total Play Time je 166 ur. V tem času sem petkrat obrnil kampanjo (po enkrat na vsaki težavnosti) in vseh 46 (oziroma 50, če štejemo Eternal Legend za 5) misij na Master Ninja težavnosti. Meni je to dovolj. Saj igra je res super duper, samo ne da se mi je zdaj na stotine ur nažigati, ko je pa toliko ostalih odličnih iger, pač malo manj odličnih kot NGB, samo še vedno vrednih igranja. Že to, da sem eno igro (v tem primeru NGB) igral preko 150 ur, to se redkokdaj meni zgodi, sploh pri single player igrah.

Za mene je NGB single player igra. Ne glede na to, kako je sistem (tako borilni kot točkovni) dodelan, še vedno za multiplayer raje igram pretepačine in tam nažigam na stotine ur, kot pa, da NGB ownam v nulo in se na Iberianu potem delam šefa in postam svoje navadnih smrtnikov nevredne filmčke nadzemeljskega turboownanja. Saj jaz te ljudi zelo spoštujem, ki so svoje življenje posvetili Ninja Gaidenu, samo so še vseeno za mene hujši Japonci, ki imajo npr. GGXX v nulo naštudirano, je pa tisto vseeno še hujša in bolj hardkor zadeva, ki (na dolgi rok) zahteva mnogo več skillsov in znanja kot pa NGB. Kot sem rekel, NGB je ultimativna single player igra, samo za zganjati res ekstremni hardkor imam jaz raje pretepačine.

Samo še enkrat povem isto, na malo drugačen način, potem pa grem in zaključim NGB poglavje svojega življenja (meni osebno zelo pomembno poglavje). Sistem NGB je res hudi, sploh za single player. Samo se pa vseeno ne more primerjati s sistemi "pravih" oziroma namenskih two/multi player zadev. NGB kot multiplayer zadeva (ownič na svetovni ravni je zame multiplayer, tekmovanje z ostalimi za boljše točke, kar se pa samega NGBja kot igre tiče, jaz sem jo obrnil. Kot multiplayer sem pa totalni n00b, ker so moji karma rezultati švoh, samo to itak meni ni namen) zame ni to to, imaš bolj prave stvari za tako početje. Še enkrat, to je pač moje mnenje, še vedno pa se mi zdi NGB multiplayer zganjati veliko bolj pametna in koristna zadeva, kot pa npr. moj brat, ki na tak resen način nažiga Guild Wars. Če bi jaz toliko časa zapravil za NGB, kot ga je moj brat za GW (zganjanje teorij, gledanje filmčkov in samo igranje), bi bil že najboljši na svetu. Itak so pri vsaki zadevi svetovni šefi res šefi, ki si zaslužijo spoštovanja, samo to si itak bolj kot ne lahko samo v eni stvari. In jaz osebno bi pač raje bil GGXX kot pa NGB svetovni šef, čeprav je to prvo teoretično neizvedljivo za razliko od drugega.

Kralj (NGB) je (zame) mrtev. Naj živi kralj (NGS)!

(Edino, če se bo čez čas izkazalo, da je NGS sranje, kar se hardkora tiče, potem bom sigurno še kdaj NGB zakurblal. In seveda NG2 na 360tki nekoč.)

Potegaman.jpg
Link to comment

OMG, ne zna bajsija!?

Hec, to je edini šef, kjer nisem v prvo crknil, je pa v blacku pomoje malce bolj zajeban.

Drži razdaljo v glavnem, izogibaj se mu kadar se moreš. Sicer pa ne moreš ravno dajat navodil boja posamezniku, je dokaj subjektivna zadeva. Probaj skakati skuzenj z mečem (nevem kak je že kombo, skok in držiš X pomoje).

Link to comment

Ma, Bajsi je meni en najbolj tečnih šefov, ga prav sovražim. Samo to velja za Master Ninja težavnost, ko te samo strelja kot en norec z laserjem, ki ga ne moreš blokat. Ti verjetno špilaš na normal, ker druge težavnosti še nimaš unlockane, tam je pa prav ljubek šefek mali, je prav zabaven za klati. No, če je normal, potem itak ni komandosov zraven, je prasec sam. Takrat imaš itak samo meč, ki pa ga lahko v tretji misiji že nabildaš na drugi level, to obvezno naredi (stuff lahko kupuješ in orožja upgrejdaš pri tistih Muramasa kipcih, en je skrit nekje v cepelinu, ko greš po enih stopnicah dol). Ena od glavnih fint je, ko si blizu, pa te čunek iz obrata useka, da te potem vedno prime. Prvi udarec blokaj, ko te pa hoče prijeti, se pa odrolaj, potem je pa pujcek ranljiv za karkoli (npr. X, Y, (X, ) Y). Ker je to normal, ima itak malo energije, meni je bilo najbolj zabavno ga iz daljave klati z uno luštkano while running X, X potezo (ko je začel laser chargeati, sem se jaz samo iz daljave vanj zalaufal, sek, sek, mu je zbilo precej energije, pa še laser mu je prekinilo), za kar pa rabiš drugi level meča. Sicer pa ne vem, na normal itak ni fora v težavnosti, ampak v tem, da se zabavaš. Jaz sem klal, kot je meni pasalo, se takrat še nisem ubadal z učinkovitostjo, samo na normal je pa res ta eden lažjih šefov, jaz sem veliko bolj popizdil proti unim konjem na drugi stopnji, preden sem se jih navadil.

Potegaman.jpg
Link to comment

Sem videl tvoj oglas v tržnici. Tega boš pomoje težko v SLO dobil, kdor ga ima, pa ga tudi pomoje ne bo hotel prodati. Pred časom je kilzorz po vseh temah jamral, da ne more zadeve nikjer dobiti, potem sem pa jaz malo pogledal, pa sem tukaj našel:

http://www.gameseek.co.uk/pd/Xboxbx79q5cn3j9f7w5u/Ninja-Gaiden-Black

20 funtov (+ 4 za poštnino), meni se to zdi zelo ugodno, sploh za tako legendarno igro (jaz sem jo obrnil v nulo, kampanjo in tudi vse misije na vseh težavnostih, pa zaradi Ninja Gaiden Sigme sem si šel pred nekaj dnevi kupiti PS3 + Full HDTV za 1400 EUR).

Vglavnem, če še nisi zadeve igral, igra je res odlična, meni osebno ena najboljših iger vseh časov (to si verjetno že opazil, če si kakšne moje poste bral). Hehe, kilzorz je bil dosti na tem forumu, odkar pa si je na tem linku NGB nabavil, pa ga nisem več tu videl.

(Ta post sem prvo napisal ZS, kot odgovor na tvoj oglas v tržnici, potem sem pa videl še ta tvoj post v NGB temi, sem pa kar tukaj nalimal, da še ostali vidijo, kje se da to igro stoletja nabaviti.)

Potegaman.jpg
Link to comment

Junior hvala ti, maš v dobrem pir ali dva ali ... več hehe ;).

Sem naročil, PayPal plačilo super, sedaj pa nestrpno čakam, da dobim.

Res jo je težko dobit, skoraj nemogoče.

Se Halo 2 imajo za samo 10 funtov.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Ok zadnje 3 dni sem po cel dan sedel pred TV in nažigal NGB Mission Mode - Rešil sem bogih 17 missij pa še to vse seveda na Normal only - le prvo na vse težavnosti. Missije pa so seveda neverjetno težke in še komaj katero rešim. Military Destruction set misij je nemogoč - tukaj sem rešil samo 2 ali 3 misije.

-Đuni halp me w/ ur zupa-dupa mega post of hints'n'tricks

followmeontwitter.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.