Skoči na vsebino

Pokažite svoje namizje


rolihandre

Priporočene objave

  • Odgovorov 318
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

  • 2 tednov kasneje...

@luka24: vista žere preveč spomina..pa lahko ti je jasno da nekaj ni ok če pri prenosnikih kjer je inštalirana vista buisness dobiš xp zraven da OS zamenjaš... ne? Za šminko pa sem mislil da 99% uporabnikov windowsa menja na visto zarad 'fancy' izgleda.pa nasploh je preveč buggasta pa skopirana od maca...

@ke_kit: kul... pa da se še jas považim malo z mojim compizom:P

screenshot.jpg

screenshot-1.jpg

:P

Link to comment

A nisi prej kritizeru tiste, ki imamo vista look? Pa ga mas tud sam? :bleh:

jas nimam ne viste in ne vistinovega looka o.Ô

EDIT: sori, nisem povecal slike....na predogledu sm mislu, zaradi tiste kocke, ki ti kaze namizja (eden "looklike vista tool" je mel to vkluceno vase)

:sweat: Nevem, al bi se rezu al bi se zjoku al bi me moral bit sram :doh:

Drugace sm pa jst pri svojem (vista lookalike toolu), zbrisal 2 dodatka: tist toolbar na desni in nekaj kar je skrbelo za to, da so bile ikonce na svojih mestih.

Zbrisal, ker mi je komp zelo upocasnilo (krepPC).

Zdaj so pa le slike zamenjane, kaka ikonca je na napacnem polozaju (kere tid ni-itak nc posebnega), ampak vse dela normalno in brez problemov :beer:

Link to comment

DeskSpace... Res uporabno, če uporabljaš veliko programov hkrati. Precej olajša delo...

Da pa ne boš prehitro vesel, zadeva je daleč od uporabnosti kakega Beryla, ker nima realtime osveževanja med rotacijo kocke (videi so samo črna slika, itd...)... Je pa kul, da imaš lahko končno v xpjih 4 virtualna namizja... :beer:

lp,

k_k

Link to comment
@ke_kit: kul... pa da se še jas považim malo z mojim compizom:P

Nimam Linuxa in Compiza. Poganjam XPje... ;)

vem da nimaš linuxa in ne compiza... ampak jas mam compiz fusion zaradi tega sem napisal to:)

Ajaaa. Glede na to, da se sam nisem važil sem sklepal, da se tisti "še" nanaša na to, da misliš, da imava oba compiz... :D

lp,

k_k

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.