Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Tools Of Destruction je dejansko prva igra, ki kaže malo bolje česa je PS3 sposoben.

Kako bi izgledala ta igra na 360 je pač vprašanje. Najbrž bi izgledala skoraj enako, če ne isto, ako bi jo v roke dobili sposobni programerji. Finta je samo v tem, kaj bo še uspel pokazat PS3, ko ga bodo začeli v celoti izkoriščat...

PS3 je pač močnejša konzola. To je dejstvo. Je pa tudi dejstvo, da je zafukan za programirat (poznam ljudi, ki se s tem ukvarjajo in pravijo, da je pain in zi ass), kar je velika pomanjkljivost...

Bomo videli kaj bo, ane...

lp,

k_k

Link to comment
http://video.google.com/videoplay?docid=2922022065211437996

Tale muska se mi skos vrti v glav :lol: Sony you are wrong with your ps3 i just keep play my 360... :lol:

haha ta pa je res dobra!! :car:

Glede tega zakaj igre, ki so samo na PS3 izgledajo bolje mislim, da je zato, ker se tam posvetijo optimiziranju samo za tisto konzolo in z vec truda se tudi dalje pride. xbox pa je ze sedaj kar blizu svojih omejitev, ce jo primerjamo z PS3. Vsaj jaz tako mislim.

Link to comment

Tole sranje okol tega katera konzola lahko prikaze vec mislim, da ni treba debatirat.

PS3 je trenutno na 30%. Za 360 ne vem.

Se kdo sploh kdaj vprasa kaj se dogaja z Infinity Wardom, Naughty Dogom, Epicu? Oni nikol in res nikol niso rekli, da ne morjo neki nardit na PS3 kar lahk na 360. Cod4 zgleda cist enako na PC/360 in tudi PS3.

UTIII zgleda na PC in ps3 enak!

In pol zacnejo eni debili nakladat kok je vse skup tesko in kaj vse ne gre. To je sama lenoba ko se prav nocjo mal poglobit v sistem...

Link to comment

Hja no kolikor sem jaz gledal je že programiranje za x360 precej zaje** včasih. namreč sem malo gledal C# in XNA knjižnice z katerimi lahko doma spacaš simpl x360 igro in niti ni tako lahko kot bi si predstavljal. Pa x360 uporablja skoraj enak sistem za programirat kot ga potrebuješ za računalnik, pri PS3 pa je to malo bolj zakomplicirano saj ima čisto drugo strukturo. Sicer pa nisem še videl kakega orodja za razvijanje Ps3 iger doma (kar je microsoft celo naredil) tako, da ne morem biti bolj specifičen.

Link to comment
Tole sranje okol tega katera konzola lahko prikaze vec mislim, da ni treba debatirat.

PS3 je trenutno na 30%. Za 360 ne vem.

kje si pa to bedarijo prebral da PS3 izkorišča zdaj samo 30% svoje surove moči :lol: pa daj ne se zajebavat

PS3 do zdaj še ni pokazal nič kar ni možno na X360 če se motim me popravi :D

Xbox

Link to comment
Tole sranje okol tega katera konzola lahko prikaze vec mislim, da ni treba debatirat.

PS3 je trenutno na 30%. Za 360 ne vem.

kje si pa to bedarijo prebral da PS3 izkorišča zdaj samo 30% svoje surove moči :lol: pa daj ne se zajebavat

PS3 do zdaj še ni pokazal nič kar ni možno na X360 če se motim me popravi :D

Sorry , OFF TOPIC : Hey Samotar daj dodaj me med Xboxerje ...

Kupil sem Xbox 360 in sem prezadovoljen vendar imam še vedno moj PS3 zelo zelo rad !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Tole sranje okol tega katera konzola lahko prikaze vec mislim, da ni treba debatirat.

PS3 je trenutno na 30%. Za 360 ne vem.

kje si pa to bedarijo prebral da PS3 izkorišča zdaj samo 30% svoje surove moči :lol: pa daj ne se zajebavat

PS3 do zdaj še ni pokazal nič kar ni možno na X360 če se motim me popravi :D

Naughty Dog?

PS3 mogoc res ni pokazo to kar 360 ne zna (ali pac ?) sam fora je v tem, da PS3 ma se velik vec moci ko jo ma pa 360 ki je ze krepko cez 50% ...

Je pac konzola ki je nareta za prihodnost ...

rolihandre ok to je tvoj problem. Razvijalci pa itaq se poglobijo v te stvari, vsaj eni, tisti pametni.

Link to comment
Naughty Dog?

PS3 mogoc res ni pokazo to kar 360 ne zna (ali pac ?) sam fora je v tem, da PS3 ma se velik vec moci ko jo ma pa 360 ki je ze krepko cez 50% ...

Je pac konzola ki je nareta za prihodnost ...

Naughty Dog? :lol: ok vse mi je jasno normalno saj je 1party PS3 razvijalec :lol: normalno da nebo rekel slabo stvar glede PS3 :cough:

Glede prihodnosti pa raje počakam Shadow of the Colossus 2 in kaki ICO pa bomo pol vidli ker mi osebno ne vleče noben špil na PS3 ker večinoma je 90% iger istih kot na X360.

Pa ni mi jasno zakaj so s 40GB PS3 zasrali igranje PS2 iger WTF Sony!!??

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.