Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Seveda, ker taki kot ti neverjetno prispevajo. :fiufiu:

Kdo bo pa prispeval v hate temo?

Ne fora je da je vsako leto isti topic, sevede spet od ene in iste osebe, v katerem jokcas cez COD kot vsako leto :fiufiu: . Seveda v tem topicu je 50% tvojih postov in ze gre COD tema spet v pozabo in glej ga zlomka isto kot lansko leto:hihi Cudno da v tem topicu isto ne prepricujes ljudi da ne kupijo COD kot lansko. Kako si ze rekel COD je vsako leto isti raje kupite HALO ROFL :loser:??

Edit Anduril: Xbawks opozorjen, ker spet teži z zaključeno temo, fasal infraction. Debata zaključena, če noče še kdo kakih posledic.

Urejano od Anduril
Link to comment

Anduril a za to sem dobil opozorilo?

In to v temi za razpucavanje, nebi rekel da bi v uradni temi težil. Kje si bil ko je Travar hocem reci Shoelace osebno zalil uporabnike, medtem so se pa vsi preserno smejali z admini skupaj. Ne zdaj frustracij nad menoj stresat ce ste pustili, da vam neki papak Travar /Shoelace pokvari stran do te meje da je iz Ksi multiplatform stran presla v XBOX stran or get the f... out stran s vec kot pol manj uporabniki. In kakor vidim je tukaj veliko uporabnikov manj kot recimo pred tem, ko je zacel Travar seveda z blagoslovom adminov preganjat uporabnike, ki niso povelicevali Xboxa . Ce gledas Bessija je naredil veliko vec kot Travar za to stran pa nobenega ni motilo ko ga je osebno žalil in tebe Anduril ni bilo niti blizu te teme. In ze na 1. strani piše brez žaljenja ampak nekateri so priviligirani.

Cudno da te ne moti, ko Trigger postavlja eno in isto temo vsako leto v kateri se nabere 2 strani 50% postov je od Trigger-ja v kateri nabija kako je COD gnil in vsako leto isti medtem pa hvali LOL Halo, ki je isti drek kot COD.

Kaj ce bi jaz odpiral teme npr. o Halo kako je vsako leto isti pomoje bi dobil ban po prvem postu. Tko da s tem samo dokazujete dvolicnost in seveda, da priviligirate uporabnike ki jim je vse dovoljeno naredijo pa vec slabega kot dobrega na Ksi.

In kakor vidis v zgornjem postu nisem žalil ampak sem samo kot COD fanboy debatiral o zadevi in seveda dobil opozorilo WTF??

Urejano od Xbawks
Link to comment
  • vrhovni

a) X360 vs PS3 vs wii - Odprta "debata" za fanboye - ti je jasno, da je to naziv tega topica? Kaj da fak ima tukaj notri veze Triggerjev COD topic? In kdorkoli vsaketoliko spremlja ta topic, ve, da je tu dovoljeno PRECEJ več, kot drugje po forumu, ker gre pač za idiotski topic, kjer folk izživlja svoje fanbojevske frustracije. Ko je šlo čez neko razumno mejo, smo moderirali tudi tu notri. Kar je bilo opaženo, se je reagiralo. Če se kaj ni .. get the fuck over it.

B) naslednjič, ko boš naredil glupost (kot to, da iz lepega začneš spet postati o COD topicu, ko tu nikjer ni NIČ napisano v to smer) in kot protiargument svojim debilnostim na plano privlečeš tvoje mnenje, da je KSi postal Xbox land, te bom enostavno banal.

c) odgovori na tale post in nadaljuj s svoje strani PONOVNO začeto imbecilno debato, pa boš spet banan.

Link to comment
a) X360 vs PS3 vs wii - Odprta "debata" za fanboye - ti je jasno, da je to naziv tega topica? Kaj da fak ima tukaj notri veze Triggerjev COD topic? In kdorkoli vsaketoliko spremlja ta topic, ve, da je tu dovoljeno PRECEJ več, kot drugje po forumu, ker gre pač za idiotski topic, kjer folk izživlja svoje fanbojevske frustracije. Ko je šlo čez neko razumno mejo, smo moderirali tudi tu notri. Kar je bilo opaženo, se je reagiralo. Če se kaj ni .. get the fuck over it.

B) naslednjič, ko boš naredil glupost (kot to, da iz lepega začneš spet postati o COD topicu, ko tu nikjer ni NIČ napisano v to smer) in kot protiargument svojim debilnostim na plano privlečeš tvoje mnenje, da je KSi postal Xbox land, te bom enostavno banal.

c) odgovori na tale post in nadaljuj s svoje strani PONOVNO začeto imbecilno debato, pa boš spet banan.

Vidim da resnica boli ce pogledas Ksi je postal Xbox land tko da je ze cas, da si nehas zatiskati oči, in da začnete žeti kar ste sejali zadnje 2 leti. Se pa opravicujem nisem vedel da se tukaj ne sme vec pisati o vsem če me spomin ne vara je Travar/Shoelace pisal tukaj o LULZ-u -hekerjih pa te to ni motilo ceprav nima nobene veze z PS3 vs Xbox vs wii??

Zgleda da se bom moral na dober.si multistran vpisat samo moram počakati da Xbox forum uredijo ceprav so gnili tam vsaj niso dvolični in noben nima privilegijev.

Ce mislis da delam kaj narobe me lahko benas itak bo kmalu zmanjkalo uporabnikov in boste samo se admini ostali poglejte si kaj si mislijo o vas na mnenjalu ko so nekateri tukaj vedno pameten in govorijo kako so druge strani gnile.

Urejano od Xbawks
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ravno berem Joker opis Gears of War 3 ocena samo 84 :headscratch: zdaj me zanima ali bi kupil igro ali ne ker 84 je nizka ocena. Anduril a o tem ne smem tukaj pisat ali moram svoj post oddati v GOW3 topic?? Joker je pristranski ker GOW3 bi moral dobiti oceno 100:headscratch: isto Halo Reach ki je dobil samo 83 ker so napisali da je ze vse videno.

Capt. Obvius: Kakor gledam na Dober.si strani ti si tam ze VPISAN član :sweat::sweat:

Urejano od Xbawks
Link to comment

461 strani dolga flamewar debata. :applause: Vi niste normalni.

Nevem a vas je dejansko tolk poorfagov da nimate za vse konzole plus pc, a je samo "trolls trollin trolls trollin trolls" V vsakem primeru je tema odlična za dobre lulze, že dolgo se nisem tako smejal.

Grem nazaj na /v.

Urejano od NM90
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Kje si bil ko je Travar hocem reci Shoelace osebno zalil uporabnike, medtem so se pa vsi preserno smejali z admini skupaj. Ne zdaj frustracij nad menoj stresat ce ste pustili, da vam neki papak Travar /Shoelace pokvari stran do te meje da je iz Ksi multiplatform stran presla v XBOX stran or get the f... out stran s vec kot pol manj uporabniki. In kakor vidim je tukaj veliko uporabnikov manj kot recimo pred tem, ko je zacel Travar seveda z blagoslovom adminov preganjat uporabnike, ki niso povelicevali Xboxa .

Se podpišem pod tole.

Tu se ne oglašam več od kar ste stran prenavljali.

To je tako daleč nazaj, da se ne spomnim, kaj je bilo potrebno - "na novo" se registrirat ali podobno.

Po dolgem času sem šel brat tole debato in se na novo prijavit samo zato da povem svoje mnenje.

Kakšna škoda za mene.

Travar je žalil vse po spisku brez pardona, vsi admini ste se režali skoraj na ves glas, nekateri so orgazmirali (kitekat, če se ne motim. če se motim se opravičujem).

Bessie se je trudil in trudil ostat konstruktiven in inteligenten v svojih postih, travar je scal po njemu in ostalih.

Zafukal vam je stran, zdaj pa ko vam nekdo pove kakšna sranja ste dovolili, se obnašate bolj papeški od papeža.

Za vsako rit raste palca, vaša je že dolgo tega zrasla, škoda nadaljnega truda.

Link to comment
  • vrhovni

Dej, samo to mi povej: a govoriš o Travarju v tem topicu, X360 vs PS3 vs wii - Odprta "debata" za fanboye, kjer je bilo 172x povedano, da bomo moderirali precej manj kot drugje, da je to gnojišče foruma, kjer potekajo najbolj debilne debate, pa še tukaj smo admini/modi neštetokrat ukrepali in zatežili folku, naj ohranja nivo debate in se ne spušča na osebni nivo?

Ali slučajno govoriš o recimo PS3 podforumu, kjer sem ravnokar na hitro pregledal vse Travarjeve poste, pa je v 90% primerih izjemno prijazno pomagal folku pri njihovih vprašanjih, v ostalih 10% pa precej argumentirano (a tečno) jamral čez PSN, trofeje, Haze in še kako zadevo, ki mu je šla v nos, in smo ga še celo pri tem napizdevali, naj že neha ponavljati venomer isto?

Ker fakin šit, da mi že morite s tem, kako smo kao zajebali KSi in da je zato večinoma kriv Travar, ki naj bil takorekoč pod našim okriljem. Daj nehajte, no. Ja, smo zajebali nekaj stvari. Ja, bilo je nekaj nadležnih uporabnikov, ki bi jim morali verjetno bolj nasilno dopovedati, da naj že dajo mir. Ampak jebovas, da IZVEN TEGA GLUPEGA TOPICA, KI VAS GA NIHČE NE SILI BRATI, stanje niti slučajno ni tako, kot se ga vsake kvatre trudi prikazati kak heroj, ki se oglasi po sto letih na KSi. Zato dajte že enkrat za boga mir s tem in raje kje komu odgovorite na kakšno vprašanje izven tega topica, ker bomo imeli od tega vsi precej več, kot da tukaj jamrate o zgodovini KSija. In o uporabnikih, ki jih tukaj SPLOH NI VEČ.

Fak. :fryingpan:

Po dolgem času sem šel brat tole debato in se na novo prijavit samo zato da povem svoje mnenje.

Ja, I rest my case.

Link to comment

Vidim da nisem edini s takim mišlenjem, ja vecinoma je kriv Travar in vi ker ste mu to dopušcali in se smejali zraven pa so uporabniki odhajali s strani ampak ok pustimo zdaj to, na napakah se učite.

Edino smešno mi je bilo, kako so se admini sprenevedali kot da niso vedeli da je Shoelace =Travar that was gold tko da ja je bil pod vašim okriljem.

90% je prijazno pomagal v PS3 temi 10% pa ne, lepo te prosim preglej se enkrat pa potem govori veliko se je pobrisalo sploh v temah MGS4, Warhawk GTA4, Haze itd tako da si prebral samo se tisto kar je ostalo in ni zbrisano tko da ne govori kako je Travar pomagal uporabnikom sem skoraj od zacetka na strani cudno da ga se kar zagovarjas in kot sem ze rekel pustimo zdaj to da ne bom sel off-topic in kasiral ban.

lp

Urejano od Xbawks
Link to comment
Vidim da nisem edini s takim mišlenjem, ja vecinoma je kriv Travar in vi ker ste mu to dopušcali in se smejali zraven pa so uporabniki odhajali s strani ampak ok pustimo zdaj to, na napakah se učite.

Edino smešno mi je bilo, kako so se admini sprenevedali kot da niso vedeli da je Shoelace =Travar that was gold tko da ja je bil pod vašim okriljem.

90% je prijazno pomagal v PS3 temi 10% pa ne, lepo te prosim preglej se enkrat pa potem govori veliko se je pobrisalo sploh v temah MGS4, Warhawk GTA4, Haze itd tako da si prebral samo se tisto kar je ostalo in ni zbrisano tko da ne govori kako je Travar pomagal uporabnikom sem skoraj od zacetka na strani cudno da ga se kar zagovarjas in kot sem ze rekel pustimo zdaj to da ne bom sel off-topic in kasiral ban.

lp

Lej tebe pa tale Travar resno boli, zgleda je tip kr zadeu.

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
Lej tebe pa tale Travar resno boli, zgleda je tip kr zadeu.

Zadel kaj? Vedno je samo cez PS3 govoril jaz imam Xbox in nimam PS3, tko da nevem kaj je zadel razen tega da je 2 leti govoril eno in isto cez PS3 večinoma off-topic in jebal Bessija v glavo in prepodil PS3 userje na dober.si in s tem je bilo manj uporabnikov na Ksi ampak ok tukaj se zaradi tega ne sekirajo.

Meni je to mimo tebi to ocitno ustreza?

Poglej teme v PS3 sekciji zadnje dve leti skoraj noben nic ne pise razen Bessija, zaradi kerga sploh se zivi PS3 tema na Ksi IMHO.

Urejano od Xbawks
Link to comment
Zadel kaj? Vedno je samo cez PS3 govoril jaz imam Xbox in nimam PS3, tko da nevem kaj je zadel razen tega da je 2 leti govoril eno in isto cez PS3 in jebal Bessija v glavo in prepodil PS3 userje na dober.si in s tem je bilo manj uporabnikov na Ksi ampak ok tukaj se zaradi tega ne sekirajo.

Meni je to mimo tebi to ocitno ustreza?

Poglej teme v PS3 sekciji zadnje dve leti skoraj noben nic ne pise razen Bessija, zaradi kerga sploh se zivi PS3 tema na Ksi IMHO.

Zakaj pa se sekiras kaj pise v temi PS3 ce mas pa Xbox:banghead:

xIx%20Avart%20xIx.pngVanishingAvart.png
Link to comment
Zakaj pa se sekiras kaj pise v temi PS3 ce mas pa Xbox:banghead:

Ne sekiram se samo mi je glupo da nekoga jebajo v glavo, ko v bistvu hoce pomagati KSi strani.

Tko da tudi ce imam xbox to se ne pomeni da bom zdaj zalil Bessija, ki se pac trudi v PS3 temi, in ima vse konzole in zadeve korektno argumentira ti pa si zgleda eden takih ki rad pristavi svoj loncek ce ze nekoga grupno jebajo v glavo in ti je to smesno, kot vecini ki so v tej temi bolj aktivno sodelovali.

lp

Urejano od Xbawks
Link to comment

Cudno da je bil ban samo za par dni tko da ni bilo potrebno delati novega accounta, ampak cudno mi je samo to da sem za tisti moj komentar dobil par dnevni ban medtem pa so drugi pisali marsikaj hujsega pa nic ampak ok pravil foruma se je treba drzat in po tem nisem vec o tem govoril kot je zahteval Anduril.

Nekateri so trollali in zalili folk malo preglej to temo da bos bolj na tekocem, :petting: jaz nisem nikogar zalila niti ne trollam

Urejano od Xbawks
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.