Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Isto kot Square Enix s temi jebenimi stopetinšestdesetimi Final Fantasyji.

Par stavkov na ta citat bi samo povedal: res, da je SqeEnix izdal že veliko Final Fantasy iger ampak si se mogoče kdaj vprašal zakaj še SqeEnix ni obupal in še vedno izdeluje nove FF igre? (Očitno se FF serija prodaja zadosti dobro, da SqeEnix še vedno izdeluje nadaljevanja). Sqare Enix podjetje itak spoštujem z vsem srcem, ker je na svet prinesel nekaj najboljših iger sploh.

Naprimer:

- Final Fantasy 4 (najboljši RPG imo)

- Final Fantasy XII Revenant Wings

- Children of Mana ( with UNSTOPABLE lvl.70 char)

Najbolj po mojem okusu pa niso razne reinkarnacije špilov s katerimi SqeEnix nemalo najeda (ne razumet narobe - te igre so lahko tudi dobre in ob mnogih reinkarnacijah sem zelo užival. Ampak izvirnik je pa izvirnik pač ). Dobra stran reinkarnacij dobrih izvirnikov je edino lepša grafika, ki mi pa pomeni eno figo (=0[nič]). SqeEnix reinkarnira razne stare FF-je v novodoben crap z 3D grafiko. FF je zame 2D (!!!) zvrst in taka bi tudi mogla ostati in nevem zakaj mi spreminjajo FF4 v 3D bikova_jajca namesto, da bi game engine spremenili tako, da bi laufal na DS-ju in bi igro dosti raje igral, saj bi me spomnila na vseh tistih 70+ ur zabitih v IGRO in vse novo izumljene kletvice (izziv v FF4 je neverjeten).

Preden me začnete vsi graphic wh00ri s PS3 na polici flejmat -------> gre le za moje mnenje (vse napisano zgoraj) :crossfingers:

followmeontwitter.png
Link to comment

Mal težko je govorit o objektivnem ocenjevanju iger. Okej, si postavimo neke okvirne kriterije, vendar so že ti kriteriji sami po seb subjektivni, saj jih izoblikujemo po dobri izkušnji oz. v tem primeru igri. Lahko se tud ravnamo po čisto banalnih kritrijih ala graphics, sound, gameplay, longetivity (replay value) itd.. vendar na ta način lahko mimogrede kakšnemu špilu naredimo krivico, ki je na enem področju zelo slab, drugje pa popolnoma raztura. Seveda potem zelo zmoti opisovalca tisto slabo in ji kojci pripiše ne ravno bleščečo oceno, kar je posledica subjektivnega mnenja. Žalostno je, da dandanes vedno več kao profesionalnih strani tala ocene enkrat sklicujoč na težke kriterije, drugič zopet glede na osebno orientiranost. Vendar ljudje pač potrebujemo neka pravila, po katerih se orientiramo in pridobimo kvalitetne dobrine, je pa krivično to, da so instrumenti s katerimi posamezniki določajo pravila mnogokrat zgrešeni in nepopolni. Ampak tako je pač na vseh področjih.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Isto kot Square Enix s temi jebenimi stopetinšestdesetimi Final Fantasyji.

Kri mi res zavre ko preberem takle post ... Final Fantasy ? Jeben ?? Ok razumem da ti špil ne paše ampak da je jeben ? In da jih je preweč kar po mojem hočeš povedati s besedo `stopetinšestdesetimi`... Naj ti nekaj powem Vert ... FF je ultimativni in čeprav bom kupil Xbox 360 in Blue dragon ter Lost odyssey , ti powem : Nikoli noben BD in LO ne bosta dosegla veličasnosti FF serije ... Če lahko najdemo eno serijo , kjer je vsak del kvaliteten in prodajno uspešen , potem je to sigurno Final Fantasy. In ja ... Blue dragon in Lost odyssey sta delo Hironobuja Sakaguchija , očeta FF serije in že ko gledam filmčke se čuti kako je praw on delal igro in kako je Nobuo Uematsu , legendarni kompozitor ki je dal prekrasne melodije FF seriji , skladal tudi za to igro ... Vendar to ni to ! To ni FF ... Hironobuju se je enkrat usralo (oprostite na izrazu) in nikoli več. Pa naj naredi še nwm kok špilov , FF bo eden in edini in Microsoft nikoli ne bo imel FF-ja ... Ne oporekam da se zares močno slinim nad Blue Dragonom in Lost odysseyem ampak mislim da je FFXIII za mnoge edini razlog , zaradi katerega so kupili PS3.

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Ne, ne, ne, ne razumete.

S tem jebenim nisem mislil nič slabega, letelo je itak na Riderja, ki je v prejšnjem postu blatil Maria in Zelde na wii-ju.

Čeprav mi SE in njegovi špili nikoli niso bili in mi nikoli ne bojo všeč, verjamem da gre objektivno gledano za izjemno serijo.

Link to comment
Ne, ne, ne, ne razumete.

S tem jebenim nisem mislil nič slabega, letelo je itak na Riderja, ki je v prejšnjem postu blatil Maria in Zelde na wii-ju.

Čeprav mi SE in njegovi špili nikoli niso bili in mi nikoli ne bojo všeč, verjamem da gre objektivno gledano za izjemno serijo.

Riderja pa pusti , vse kar ni na PS3 je zanga bedno ... :lol:

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
offtopic:

Wii je po domače povedan PS2 z malo boljšim kontrolerjem in malo bolj isto spolno usmerjenih iger (če se razumemo).

Wii je v bistvu xbox+

Tisto o malo bolj istospolno usmerjenih igrah pa ne razumem najbolj :headscratch:

Prej bi rekel, da maš na Wiiju precej otroških iger, ki to dejansko so : P

Eni s(m)o pač mladi po srcu :razzy:

Link to comment
  • vrhovni
Tisto o malo bolj istospolno usmerjenih igrah pa ne razumem najbolj :headscratch:

Ne razumeš? Če igraš zajebane marince, ki koljejo vesoljsko zalego, ali uživaš v špilanju lokalnih čefurjev, ki pretepajo stare mamce v San Andreasu, si ultra testosteronski bilder s popolno postavo, ki sem in tja podira supermodele. Če špilaš Maria in Pokemone, si Anžej Dežan.

.. :doh:

Link to comment

Ko pregledujem igre za XBOX 360 ne morem mimo občutka, da je 99% vsega kar je ekskluzivnega zgolj neke streljačine in dirkačine.

Pri PS3 se mi zdi situacija malce bolj svetla - Heavenly Sword, Lair, Ninja Gaiden Sigma, Ratchet and Clank. Prihaja še God of War 3 (nekje dalnega leta 2009).

S tega pogleda mi je PS3 precej bolj privlačen za nakup. Lahko pa me seveda kdo popravi. Če nekomu do miljontih streljačin in dirkačin ravno ni, kaj ima potem Xbox 360 pametnega za ponuditi, da PS3 nima?

Link to comment

Pa kaj ti se zezaš al kaj?

X360 ima pa res najširši spekter iger. Pri FRP in JRPGjih ga PS3 spuši. Eternal Sonata, Blue Dragon, Last Remnant, Infinite Discovery, Lost Odyseey proti same o same FFu in Folkloru?

World in Conflict, Company of heroes, Halo Wars, Endwar (z že uveljavljenim C&C3 tr LOTR BFME) proti like what...enmu špilu na PS3?

Em cel kup arcade špilov na lajvu poti tistim 15im na PSN? Mah sej, preden take bedarije pišeš se raje res pozanimi, ker nimaš pojma.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Vidva ne bereta, kajne? Samo butata ven prežvečeno?

Predlagam da naslednjič pozorno prebereta kaj sem sploh napisal, preden odgovorita in to brez prcanja o nepoznavanju situacije. Sploh pa, če človek lepo vpraša, se običajno (razen če nisi zakompleksan najstnik) spodobi v normalnem tonu odgovoriti.

Shoelace, napišeš nek hud spisek, pri čemer polovica iger očitno prihaja tudi na PS3. Hvala za seznam, ampak ne morem pomagati da se počutim, da si nesposoben argumentirati zadeve, če zraven vsaj polovica naštetih iger prihaja tudi na PS3. Vsaj tako pravi wikipedia in drugi viri, ko sem šel čez tvoj seznam. Pa pusti tisti xbox live in PSN - tisto je običajno brez resnične globine in mi je zanimivo pribljižno 1h, potem pa ugotovim, da je bil denar stran vržen. Nenazadnje, vse to kar si naštel v večini šele prihaja. Xbox 360 je zunaj že lep čas... zakaj šele sedaj? Očitno take igre niso ravno stalnica.

Nisem rekel da situacija pri Sonyju zgleda rožnata, rekel sem da je AAA list precej bolj razgiban in ne vključuje zgolj in samo neke streljačine in dirkačine, do katerih mi pravzaprav ni. In iz tega stališča, čeprav je iger občutno manj, so bolj zanimive?

Sicer pa, tale teden je za PC izšlo malo morje nekih streljačin, kar je meni že smešno po eni strani, po drugi strani pa ne dvomim da bo 80% teh streljačin portanih tudi na xbox 360 (če še ne, dejstvo je da zaradi directx-a to ni tako velik bav bav) - število iger se še poveča, ampak meni to nič ne pove o kvaliteti, še manj o raznolikosti.

Link to comment

Zaenkrat na PS3 ne moreš najti tako dobrih FPS-jev (rečmo kar akcijskih iger) in RPGjev kot so na X360.

Akcijske:

-Halo 3

-Zobniki Vojne (GoWno)

-Orange Box

-BioShock

RPG:

-Mass Effect + vse igre, ki jih je Ninja naštel

Nevem. Se vam je res težko prilagodit situaciji, ki kaže na to, da PS3 Zaenkrat puši na celi črti ? Čez kakšno leto,dve se bomo pa verjetno lahko pogovarjali malo drugače.

followmeontwitter.png
Link to comment

Ne vidim kaj ima to veze s celotno debato? Zaenkrat še ne ene ne druge. Če je tema namenjena izključno brainless fanboyizmu, se lahko iz nje seveda tudi odstranim pa žvečite "argumente" in "debato" dalje?

Bog ne daj, da bi iz te debate prišlo celo kaj uporabnega, v stilu prepričanja da se nekaj dejansko splača vzeti. ;)

Pri Xboxu imam občutek, da se bo prah nabiral. Pri PS3 me skrbi, da čez čas ne bo dovolj iger. Bo? :P

Link to comment
Pa kaj ima veze katero konzolo si lasti? WTF?...

Te fore ala Mefisto me vedno zmotijo mater...

A zdaj že nesmeš vprašat človeka kero konzolo si lasti :disbelief: ali kaj !!!

Daj Ke_Kit mal se skuliraj , pa ne me z Mefistom primerjat, to je zame žaljitev :bleh:

WTF nazaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

]

Pri Xboxu imam občutek, da se bo prah nabiral. Pri PS3 me skrbi, da čez čas ne bo dovolj iger. Bo? :P

glih obratno na PS3 se ti bo prah nabiral pa še lepo viden bo

:ihih:

Xbox

Link to comment
A zdaj že nesmeš vprašat človeka kero konzolo si lasti :disbelief: ali kaj !!!

Daj Ke_Kit mal se skuliraj , pa ne me z Mefistom primerjat, to je zame žaljitev :bleh:

WTF nazaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Če stvar nima veze z debato, se mi zdi bedarija, da to sprašuješ. Of course. Tako, da WTF je čisto na mestu.

Glede mefistoizmov pa moram reči, da si velikokrat še dosti hujši od njega... :petting:

lp,

k_k

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.