Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Pa kaj ti se zezaš al kaj?

X360 ima pa res najširši spekter iger. Pri FRP in JRPGjih ga PS3 spuši. Eternal Sonata, Blue Dragon, Last Remnant, Infinite Discovery, Lost Odyseey proti same o same FFu in Folkloru?

World in Conflict, Company of heroes, Halo Wars, Endwar (z že uveljavljenim C&C3 tr LOTR BFME) proti like what...enmu špilu na PS3?

Em cel kup arcade špilov na lajvu poti tistim 15im na PSN? Mah sej, preden take bedarije pišeš se raje res pozanimi, ker nimaš pojma.

ok ... Kot prvo če ne weš , je Last remnant multiplatformski špil in je tako za Xbox 360 kot za PS3 ... Kot drugo , po novem prihaja Eternal sonata tudi za PS3 ... Kot tretje , pozabil si našteti Enchanted arms za PS3 ki je takisto multi - ... Kot četrto , pozabil si na White knight story ki izgleda spektakularno ... In Final Fantasy XIII , Final Fantasy versus XIII in Final Fantasy XIII haeresis ??? Proti FFu ni dovolj saj bo FFXIII trajal deset let po besedah kreatorjev... Ne stari... Xbox 360 ni lih v prednosti z RPG-ji . Dobr ajde , je trenutno ... Ampak ko frpji začnejo padati frpji za PS3 en za drugim bomo vidli ... Je pa res da sedaj ko kupim X360 , da bom videl še kvaliteto teh ... Sorry dej se ti še mal pozanimi preden ti kej napišeš .

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Zdaj ste pa že eni bolj nesramni od drugega!

Omenjate streljačine : Kaj, če mene ne brigajo?

Omenjate RPGje : Kaj, če mene ne brigajo?

Omenjate dirkačine : Kaj, če mene ne brigajo?

...

Zarinite si vaše konzole nekam in bejžte igrat! Ne pa se tle kregat v tri krasne, ker se ne boste nikoli zmenili!

-----

Zato , ker itaq nobenga ne briga zanj in pol se more nekam uštulit ...

Kar pa se Wiija tiče - bejž gulit karkoli že maš mi pa bomo ostali srečni ob svojih wiijih!

Link to comment

Nesramni ? a-a ... Sam povemo kaj je na stvari to kar pa ti nimaš rad RPG-jev in FPS-jev me ne briga. To se tiče nas ki jih imamo radi ... In ko en napiše da jih PS3 nima se pošteno moti. Če pa to ne maraš , pol pa ne piši nič in bodi tiho , ker nekateri imamo rpg-je in ostale žanre radi.

In praw , bodi srečen z svojim Wii-jem sam tole ni topic za wii-je ampak za ps3 in xbox 360 ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Zdaj ste pa že eni bolj nesramni od drugega!

Omenjate streljačine : Kaj, če mene ne brigajo?

Omenjate RPGje : Kaj, če mene ne brigajo?

Omenjate dirkačine : Kaj, če mene ne brigajo?

...

Zarinite si vaše konzole nekam in bejžte igrat! Ne pa se tle kregat v tri krasne, ker se ne boste nikoli zmenili!

-----

Dobro, če sem bil do koga nesramen se mu opravičujem. Meni se je zdelo vprašanje čisto na mestu - debata se vrti izključno okoli nekih streljačin. Argument "boljše" konzole s tega pogleda pade v vodo isti moment, ko se nekdo oglasi, da mu do streljačin pravzaprav ni.

Pričakoval sem, da me bo nekdo popravil in mi serviral lep spisek xbox 360 ekskluziv, ki niso dirkačina/streljačina, nad katerimi se bo človek (jaz) lahko navdušil - glede na to da je Xbox 360 izšel pred PS3, bi pričakoval, da to niti ne bi smel biti tak velik problem. Vsekakor je lažje, če ti nekdo ki "je in" servira spisek, kot da grem na IGN ali kak podoben sajt in iščem igle v kopici sena - dejstvo je da je iger za xbox res mnogo, ker je portanje nanj relativno enostavno. Verjetno je tako kot drugje - v tako veliki poplavi jih večina ni niti omembe vredne, torej je iskanje biserov (AAA naslovov) za nekoga, ki ni sproti spremljal izdaje, še toliko težje. Vsi biseri, okoli katerih je tu govora, so streljačine - tu pa tam kakšna dirkačina. Situacija je popolnoma enaka, če malo pobrskam po obeh izbah. Pri PS3 dobim občutek neke večje razmiganosti, pri xbox360 vsi samo o streljačinah debatirajo.

Shoelace je v svojem spisku navedel igro ali dve, ki sta res ekskluzivi za xbox 360 in še prihajata. Še nekdo drug je omenil NGS 2 - čeprav nisem šel preverjati ali bo to xbox ekskluziva. Ampak, to še vse prihaja? Po pravici povem, da če bi šel danes v trgovino po xbox 360, ne vem katero igro bi vzel zase. Pri PS3 sem jih našel kar nekaj, ki jih na xboxu ni in me siloma privlačijo. No, verjetno bi brez težav kakšno že našel, ampak nič takega da ne bi mogel zagnati (če ne sedaj po v roku meseca ali dveh) tudi na PS3? Sicer pa so bili taki preobrati tudi v drugo smer - ko sem pred časom ogledoval Armored Core 4 (glede na opise in screenshote mi je bil interesanten, v to ali je vreden denarja, se še nisem spuščal), je bil narejen samo na PS3 sedaj pa vidim, da je izšla tudi za XBOX 360.

Link to comment

Če stvar nima veze z debato, se mi zdi bedarija, da to sprašuješ. Of course. Tako, da WTF je čisto na mestu.

ke_kit daj preber si naslov teme in mi ne bluzi brez veze, mogoče bo ti pol jasno zakaj sem vprašal kero konzolo si lasti !!!!

pa ne delaj se pametnega :no_no:

Glede mefistoizmov pa moram reči, da si velikokrat še dosti hujši od njega... :petting:

ja seveda ti si pa itak car , pa HVALA na komplimentu

:plan:

Icmajster daj spizdi pa se rašoško v lejvo bilico pikne !!

Xbox

Link to comment

Še enkrat. Zakaj je pomembno kdo ima katero konzolo in katera je bolsa, da vas vse tako custveno gane? Ste zaposleni mogoce pri teh podjetjih?

Kupis tisto kar TEBI odgovarja pa če je to sam en spil nima veze. Tko da ocitat PS3 ker ima zelo malo dobrih spilov, je enako kakor ocitat 360 da se vsi kvarijo.

V vsaki branži se idioti najdejo, k misljo da poznajo to v nulo in so se prpravljeni pobit zaradi drugace mislecih. Isto je pri glasbi, isto je pri avtomobilih, isto je pri konzolah itd. Poln kurac ma ze clovk takih ljudi, ker kamorkol pride nakonc sm se poslusa pickaste fajte o tem kva je ultimativno. Vse bi vas postrelu n00be!

Objektivno gledano je pa zadeva taka: 360 ima se zmer bolsi nabor iger, bolsi MP. PS3 je bolj zanesljiva konzola, ima zastojn MP in vec serijske opreme. Zdej pa pitaj boga kaj si posameznik zeli.

DejchSLO.png
Link to comment
AMEN :thumbup:

Amen? AMEN? AMEN?!!!!!

To iz ust največjega provokatorja in x360 fanboya na forumu je enostavno smešno slišat... :no_no:

Naj te spomnim zaradi koga je sploh ta tema nastala. Pa ne mi omenjat DJRiderja. Ti si tisti, ki se je BREZ POTREBE začel norčevat. In ti si tisti, ki BREZ POTEBE jebe v glavo že dolgo cajta vse PS3 ownerje. Tebi je morda smešno. Njim OČITNO ne...

In ne delaj se, da nisi pristranski z raznimi AMENI, ker ti res ne uspeva. Imaš že preveč počrnjeno preteklost, da bi ti lahko kdo verjel...

lp,

k_k

Link to comment
Še enkrat. Zakaj je pomembno kdo ima katero konzolo in katera je bolsa, da vas vse tako custveno gane? Ste zaposleni mogoce pri teh podjetjih?

Kupis tisto kar TEBI odgovarja pa če je to sam en spil nima veze. Tko da ocitat PS3 ker ima zelo malo dobrih spilov, je enako kakor ocitat 360 da se vsi kvarijo.

V vsaki branži se idioti najdejo, k misljo da poznajo to v nulo in so se prpravljeni pobit zaradi drugace mislecih. Isto je pri glasbi, isto je pri avtomobilih, isto je pri konzolah itd. Poln kurac ma ze clovk takih ljudi, ker kamorkol pride nakonc sm se poslusa pickaste fajte o tem kva je ultimativno. Vse bi vas postrelu n00be!

Objektivno gledano je pa zadeva taka: 360 ima se zmer bolsi nabor iger, bolsi MP. PS3 je bolj zanesljiva konzola, ima zastojn MP in vec serijske opreme. Zdej pa pitaj boga kaj si posameznik zeli.

:car::car::car::car::car:

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Ma vi ste vsi malo cudni. Namesto, da bi se meli radi, pa bi uporabljali ta forum, da bi delili svoje izkušnje pri igranju kaj jaz vem kerih ekskluziv, je tu ena sama kregarija. Pa Samotar, glede nato, da si že odrasel človek (kolikor vem imaš že hči), se potrudi ter se tako tudi obnašaj. Če ke_kit nekaj napiše, še ni potrebno, da takoj popeniš ter ga križaš. Ostalim pravtako svetujem (razni djriderji in stuff), da nena v trenutku začnejo provocirat in se raje umaknejo iz te teme, če nimajo kaj pametnega za povedat.

Admini, če želite ohraniti ogled KSija, predlagam, da se ta tema zaklene, razni fanboyi pa naj se držijo svojih PS3 in X360 forumov.

Link to comment

Pa, a ni ravno namen tega topica, da je "odprta" debata med fanboyji (in fangirlsi? fangirlskami? :) ) 360ke in PS3ke? Ni se treba ravno pobijati med sabo, bi bilo zelo lepo da se stvari ohranijo na nekem kulturnem nivoju, ne pa da se vsi prinesete s seboj pištolce in se greste counter strikerje.

Jaz sem proti zaprtju teme, če pa se bo mesarsko klanje nadaljevalo - then go ahead. :uke:

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment
Sam res Samotar skos provociras pa jebes folk u glavo za brez veze pa zmeri so potem drugi krivi kokr si str se res obnasas nezrelo tko da bi Ksi Admini lahko ze kaj ukrepali

Saj itak zmeraj jaz provociram, pa še nezrel sem pri svojih letah mislim žalostno.

Primer prosim kje jebem folk u glavo !!

Jebem folk u glavo ta pa je še boljša kot ke_kit-ova :

iz ust največjega provokatorja in x360 fanboya na forumu

Jaz upam priznati, da sem Xbox360 fanboy :D

Provokatro mogoče, če vi tak rečete pol že drži :doh: PS3 suxxa :cough:

Zadovoljen, a je to zadostna provokacija !!!???

Ne morem drugo kot se nasmejat vedno, ko berem to temo in komentarje na moj račun .

Provokator in x360 fanboy Samotar bo si lepo prižgal Xbox360, dal kak špil not in se z velikim smeškom spomnil vseh s foruma kateri imajo probleme z njim.

Bye,Bey bilo je fajn :thumbup:

Xbox

Link to comment
Ni se treba ravno pobijati med sabo, bi bilo zelo lepo da se stvari ohranijo na nekem kulturnem nivoju, ne pa da se vsi prinesete s seboj pištolce in se greste counter strikerje.

Jaz sem proti zaprtju teme, če pa se bo mesarsko klanje nadaljevalo - then go ahead. :uke:

Mah sej, to sn hoto povedat, pa sn zabluzo.. :doh: :lol:

Link to comment
]
Zdaj ste pa že eni bolj nesramni od drugega!

Omenjate streljačine : Kaj, če mene ne brigajo?

Omenjate RPGje : Kaj, če mene ne brigajo?

Omenjate dirkačine : Kaj, če mene ne brigajo?

...

Zarinite si vaše konzole nekam in bejžte igrat! Ne pa se tle kregat v tri krasne, ker se ne boste nikoli zmenili!

-----

Dobro, če sem bil do koga nesramen se mu opravičujem. Meni se je zdelo vprašanje čisto na mestu - debata se vrti izključno okoli nekih streljačin. Argument "boljše" konzole s tega pogleda pade v vodo isti moment, ko se nekdo oglasi, da mu do streljačin pravzaprav ni.

Tisto ni bilo namenjeno tebi ampak vsem! Drugače pa je bilo tvoje vprašanje čisto OK. Ker se resnično preveč poudarja samo streljačine in dirkačine...

Link to comment
Sam res Samotar skos provociras pa jebes folk u glavo za brez veze pa zmeri so potem drugi krivi kokr si str se res obnasas nezrelo tko da bi Ksi Admini lahko ze kaj ukrepali

Saj itak zmeraj jaz provociram, pa še nezrel sem pri svojih letah mislim žalostno.

Primer prosim kje jebem folk u glavo !!

Jebem folk u glavo ta pa je še boljša kot ke_kit-ova :

iz ust največjega provokatorja in x360 fanboya na forumu

Jaz upam priznati, da sem Xbox360 fanboy :D

Provokatro mogoče, če vi tak rečete pol že drži :doh: PS3 suxxa :cough:

Zadovoljen, a je to zadostna provokacija !!!???

Ne morem drugo kot se nasmejat vedno, ko berem to temo in komentarje na moj račun .

Provokator in x360 fanboy Samotar bo si lepo prižgal Xbox360, dal kak špil not in se z velikim smeškom spomnil vseh s foruma kateri imajo probleme z njim.

Bye,Bey bilo je fajn :thumbup:

Namesto, da bi razumel kaj ti hočem povedat imamo take. Dejstvo je, da provociraš (dokaz? nastal je ta topic).

Določen folk to moti. Mene ne moti, da si ti fanboy. BMK, vsak ma svoje hobije. Jaz sem tudi fanboy AC Milana na primer. Rad podjebavam Interiste... Kakor ti rad podjebavaš PS3 ownerje. Mene moti predvsem to, da SPAMAŠ v temah, kjer to ni potrebno. Predvsem pa si Stražar. Kaj je delo stražarjev? Da čistijo Forum pred spamom in skušajo držat vse skupaj na kar se da visokem nivoju. Ti pa s tvojim ravnanjem delaš ravno obratno, človek.

Zaradi mene lahko imamo temo, kot je tale. Rad prebiram razne argumente, čemu je katera konzola boljša od druge. Console War je od nekdaj bila zelo zanimiva tema. Vendar to kar si naredil ti v Lair temi naprimer, ne sodi tam. To je navaden provokativni SPAM in nič drugega. Če pa pol pride še izpod prstov stražarja, pa še toliko huje.

Zato sem tako reagiral na tisti AMEN...

To je moje mnenje... Lahko ga upoštevaš in poveš normalno čemu se ne strinjaš (brez vpitja, ker jaz boldan tekst nekako tako razumem), ali pa enostavno zbežiš proč in kuhaš neke brezvezne zamere...

Konec koncev me morda uspeš prepričat, da nimam prav...

P.S. Nimam nič proti tebi, kot osebi. Si mi eden najbolj kul uporabnikov foruma. To, da priznaš, da si fanboy je zame samo plus. Preveč folka piše oslarije, pol pa trdi, da ni pristaš določene znamke. Ti si vsaj iskren...

Imam pa veliko proti temu, da se Stražarji na tem forumu obnašajo tako, kot si se ti že nemalokrat...

P.P.S. Tole zgoraj pišem, kot ke_kit, uporabnik KSi Foruma. Ne, kot ke_kit super mega admin, ki bi se ga morali vsi bati. Torej moje osebno mnenje...

P.P.P.S. Moj zadnji offtopic tu notri. Nadaljujmo s Console Warom, jaz pa obljubim, da bom nehal s tem debilnim Member Warom, ki nikomur ne kotisti nič...

lp,

k_k

Link to comment
@samotar skoda besed zate spet nisi nic kriv kot vedno

Daj ne bluz in si preberi 1 post , ta tema je posvečena vsem PS3 in Xbox360 lastnikom in je nastale pač iz ene moje bedne šale na račun PS3, nobenega nisem imel namen užalit pač mi je blo smešno in se nisem mogel vzdržat da nebi tega napisal :lol: včasih pač ne gre pa če se še tako trudim :innocent:

In sem jaz rekel, da nisem kriv??

Človek pa jaz sem ustvaril ta post da se lahko zajebavamo , debatiramo kar koli z vezi z PS3 in X360 pa ajdi Wii tudi, razen da se med sabo žalimo in da ne smetim(o) po PS3 in X360 oddelku .

Xbox

Link to comment
Vendar to kar si naredil ti v Lair temi naprimer, ne sodi tam. To je navaden provokativni SPAM in nič drugega. Če pa pol pride še izpod prstov stražarja, pa še toliko huje.

Zato sem tako reagiral na tisti AMEN...

Ne vem kaj si s tem misli, to da sem napisal da so kontrole v Lair-u za k...c ali kaj . :headscratch:

Če je v 10 opisah navedeno da so kiksnili s kontrolami si nisem jaz to izmislil .

Glede Member War-a ke-kit vs Samotar ( zdaj sem podčrtal ) ti si kar daj duška saj je plod tvojega dela.

Drugače pa mislim da sem v KSi in X360 temo vložil več časa kot kdo drug tukaj.

Če je kdo rabil pomoč glede X360 sem mu rade volje pomagal tudi preko ZS. Tako da glede aktivnosti na forumu lahko debatirava, sem dnevno večkrat na forumu ....

Glede vloge stražarja pa se lahko zmeniva preko ZS, da nebom tule nakladal.

Pa folk še zadnjič naslov teme je :

Odprta debata med PS3 in Xbox360 fanboyi !!!

in ne mi z nekimi brez veznimi komentarji !!!!!!!

Xbox

Link to comment

Ne vem kaj si s tem misli, to da sem napisal da so kontrole v Lair-u za k...c ali kaj . :headscratch:

Če je v 10 opisah navedeno da so kiksnili s kontrolami si nisem jaz to izmislil .

Ovca sem, sorry. :doh: Mislil sem na Warhawk temo, ki je bila povod za nastanek tega topica...

Se pardoniram. V Lair temi res nisi spamal nič...

Kot sem že rekel. Zame si ti čisto v redu dečko. Zajebancija je za moje pojme dobra stvar, vendar, ko ta preide v serious spam ni več tako zelo na mestu (še posebej, če je iz strani stražarja)...

Sej se razumeva... Imaš pa prav. Če te karkoli moti glede mojega razmišljanja, me lahko preko ZSja "napizdiš" kolikor hočeš. Odprt sem za predloge... :beer:

lp,

k_k

Link to comment

ampak ke_kit uvidel sem napako Warhawk temo sem popravil, se opravičil,

Kar je bilo mišljeno kot šala se je razpletlo v nesmiselno debato, kjer so tudi padale žaljivke na moj račun.

Drugič si raje preberte kaj kdo napiše in razmislite vsaj kako minuto preden napišete . Ne da takoj žalite in pljuvate po drugih !!!

Ker nebomo smetili našemu OziOne teme se premaknil to nevem če se temu reče debata ampak O.K. sem

Odprta debata med PS3 in Xbox360 fanboyi !!!

moj post in ostale premaknil sem in kje je zdaj problem !?

Glede tvojega mišljenja me nič ne moti sam mi ni blo cool ,da si me zbombardiro ker sem tipa vprašal kero konzolo si lasti ... mislim WTF

Drugače pa te nimam kaj napizdid vsako mnenje je dobrodošlo dokler se ne žalimo

:)

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.