Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Se mi sploh še splača pisat? Človek upraša katere igre razen dirkačin in FPSjev je še najti med ekskluzivami na 360? Od strategij dobi PS3 samo Endwar, pa še ta bo najverjetneje prišel dober mesec za 360ino verzijo. Potem RPGje, okej Last Remnant bo tud za PS3, moja napaka, vendar vse ostalo našteto je že zunaj/bo še letos. Po drugi strani pa za PS3 nisem omenil FF špilov ker je itak vsem znano da jih bo do leta 2010 še najmanj 35.

Men osebno FF serija smrdi, še posebno zadnji deli, kjer sem pred slabe pol leta hotu sprobat tko avan nevem-kir-del in se je zadeva začela o ena mokra prasica na stejgu poje nek usran japonski pop kmad, zravn dva tipa plešeta, pol pa se kr začneš lamat z njo. Blo mi je dobesedn neprijetn, zdel se mi je kot da imam med nogami luknjo saj tko cuzasto osladnih pizdarij še nisem vidu. Anyway to je samo moje osebno mnenje. Predn pa ti razn FF špili na PS3 pridejo ven bo itak preteku cel let. Eh še Blue Dragon, katerega design mi ni pasal, mi je bolš, vsaj igral nisem nekih pičk, zarad česar tripa geek mularija na FFje, pa nekih debilnih tipov z gay frizurami in swordi namest tičev. Meh v tem FF itak zmaga, not.

In nevem kaj pričakuješ Ska, če sprašuješ v takem topicu, se takšna vprašanja jemljejo kot provokacije.

Aja pa Samotar, včasih res pretiravaš glede na to, da si hišnik na tem forumu, ne tuk z izjavami ampak kot je že nekdo rekel imaš v včasih razne spam fore po topicih. Keep it low next time. :thumbup:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

@Samotar Eh spamam pa res ne. Dokler se pizdimo ktera konzola je boljša in kter špil smrdi je vse uredu, tud če zraven komu prejebemo mat. Do zaključka (nekateri) itak nikol ne bomo prišli ali do skupnega mnenja. Če bodo pa razni bedaki pisal nejedrnate in pointless poste bo pa forum šel v kurac. Ampak taki posti se hvalabogu itak najdejo samo v "razno" izbi.

@Kekken Prvi FFji na PS1 in zgodaj na PS2 so mi bli še kul pol je pa vse ratal tko osladno da brezveze. Kot si rekel, J-pop, and I dont fall for that.

Chrono Trigger in Kingdom of Hearts, če se ne motim za slednjega, sta ena naj JRPGjev zame.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pizda ste mi PS fanboyi eni kekci. Nimate boljšega kot zagovarjati jeftine špile, medtem ko mi nažigamo, Halo 3, GoW, Crackdown, Forzo in podobno. Ne vem, al vas Sony plačuje da uporabljate tole njihovo cosole of teh future, ki je po funkciolnosti igranja iger uporabna bolj kot ne za pripravo in peko čevapev, pleskavic in perutničk (ki so sicer okusne, ampak zato imamo mi roštilj). Pa tisto skropucalo od Warhawka gre folk neki kao nažigat in še celo svoj klan imate. VAAUUUU. Klan gor al pa dol, še vedno igrate poden od špila in ob njem uživate kot petletni otroci ob sladoledu, ker enostavno poštenega špila nimate dat za v konzolo. :ihih:

RELIX28.png
Link to comment

bwahahaha dober spisano.

Ja zal se res izkazuje kako v drek gre PS3, ker enostavno ne morem verjet koliko iger prihaja za xbox 360. Vsak dan drugo ugledam. Zal je res tako. Saj se tudi vidi, koliko Xboxov je blo prodanih in koliko Play stacijon.

Edino kar me pri Xbox 360 moti je pokvarljivost, ki strasi na vsakem koraku. Res slaba lastnost :thumbdown: :yuck:

Link to comment

Pizda ste mi xbox fanboyi eni kekci. Nimate boljšega kot zagovarjati jeftine špile, medtem ko mi nažigamo, Resistance, Rachet&Clanck, Heavenly Sword, Warhawk in podobno. Ne vem, al vas MS plačuje da uporabljate tole njihovo cosole of teh future, ki je po funkciolnosti igranja iger uporabna bolj kot ne za pripravo in peko čevapev, pleskavic in perutničk (ki so sicer okusne, ampak zato imamo mi roštilj). Pa tisto skropucalo od Halo 3 gre folk neki kao nažigat in še celo svoj klan imate. VAAUUUU. Klan gor al pa dol, še vedno igrate poden od špila in ob njem uživate kot petletni otroci ob sladoledu, ker enostavno poštenega špila nimate dat za v konzolo.

:roll:

ratt-logo.gif
Link to comment
Pizda ste mi xbox fanboyi eni kekci. Nimate boljšega kot zagovarjati jeftine špile, medtem ko mi nažigamo, Resistance, Rachet&Clanck, Heavenly Sword, Warhawk in podobno. Ne vem, al vas MS plačuje da uporabljate tole njihovo cosole of teh future, ki je po funkciolnosti igranja iger uporabna bolj kot ne za pripravo in peko čevapev, pleskavic in perutničk (ki so sicer okusne, ampak zato imamo mi roštilj). Pa tisto skropucalo od Halo 3 gre folk neki kao nažigat in še celo svoj klan imate. VAAUUUU. Klan gor al pa dol, še vedno igrate poden od špila in ob njem uživate kot petletni otroci ob sladoledu, ker enostavno poštenega špila nimate dat za v konzolo.

:roll:

Ker debil ej, gre skopirat in malo editirat moj post pa misli da je pol hud. :doh:

Če bi bil post vsaj malo originalen (ker je skopiran to očitno ni), ali pa resničen (kar tudi ni), ali pa logičen in smešen, bi ti častil pivo, tako pa te lahko samo okronamo za neoriginalnega kekca leta. :beer:

Ker kmetavz ej, to ne morš verjet.

RELIX28.png
Link to comment

Lejga kerlca, PS3 team je končno poslal diplomata v akcijo. Sicer sem pričakoval da bo to DjRider, vendar je človek očitno končno spregledal, da he doesnt have a fuckin clue, zato mormo mi zej deal with nekim substitutom. Na žalost you fail from the start. Bashanje Halo 3, ki je podrl rekorde kar se prodaje iger in nasploh sodobne zabave tiče je res samomor. Ampak ker ste PS3 privajeni na igre z oznako R (for retard) in svetlečimi nalepkami na emblaži "Wear helmet at all times!", katere se igrajo pravzaprav same (HS) in ne prinašajo nobenega izziva razen lokalnega tekmovanja kdo si prej izpahne plaec pri drkanju knofov X in O pri HS, ter sevda igrami, kjer pol ure igraš, 15 ur pa buliš filme in sekvence in si misliš vau kak dober špil (ŠPIL, ne FILM) ala MGS4, jah res, nič čudno da ne razumete izziva Halo 3, ki je ata tekmovalnih online špilov na konzolah. Igralni dan PS3jevca je "mami, mai kaj mi kupiš PS3, bom pliden u soli in bum sam stilke domu plnesu na konc leta.....o vau, jz sm iz tlbovelj, kak je ta walhauk kul men, tti avioni so kul, bum bum delajo vao", medtem, ko se na 360k idogovorimo fantje kaj bomo nažigal, ker pa nismo totalni geeki, še poknemo en uber žur u Mariboru da se spoznamo in odtlej hodmo skuppi na pire. Pač vidi se da tvoj post skuša nas 360aše samo v smeh spravit in nas pripravt mislat, kakšen lolek si, zato me zanima zakaj za božjo voljo skušaš seb in svojmu ugledu škodovat?

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Lejga kerlca, PS3 team je končno poslal diplomata v akcijo. Sicer sem pričakoval da bo to DjRider, vendar je človek očitno končno spregledal, da he doesnt have a fuckin clue, zato mormo mi zej deal with nekim substitutom. Na žalost you fail from the start. Bashanje Halo 3, ki je podrl rekorde kar se prodaje iger in nasploh sodobne zabave tiče je res samomor. Ampak ker ste PS3 privajeni na igre z oznako R (for retard) in svetlečimi nalepkami na emblaži "Wear helmet at all times!", katere se igrajo pravzaprav same (HS) in ne prinašajo nobenega izziva razen lokalnega tekmovanja kdo si prej izpahne plaec pri drkanju knofov X in O pri HS, ter sevda igrami, kjer pol ure igraš, 15 ur pa buliš filme in sekvence in si misliš vau kak dober špil (ŠPIL, ne FILM) ala MGS4, jah res, nič čudno da ne razumete izziva Halo 3, ki je ata tekmovalnih online špilov na konzolah. Igralni dan PS3jevca je "mami, mai kaj mi kupiš PS3, bom pliden u soli in bum sam stilke domu plnesu na konc leta.....o vau, jz sm iz tlbovelj, kak je ta walhauk kul men, tti avioni so kul, bum bum delajo vao", medtem, ko se na 360k idogovorimo fantje kaj bomo nažigal, ker pa nismo totalni geeki, še poknemo en uber žur u Mariboru da se spoznamo in odtlej hodmo skuppi na pire. Pač vidi se da tvoj post skuša nas 360aše samo v smeh spravit in nas pripravt mislat, kakšen lolek si, zato me zanima zakaj za božjo voljo skušaš seb in svojmu ugledu škodovat?

stari, pa ti si tak tečn s tem oponašanjem Mefista da brezveze. in zopet en brezvezen post.

ej, kaj ti si kdaj sprobal it ven med žensko družbo? probaj se kdaj posexat, boš vido da dobro dene za telo in duha :beer:

ratt-logo.gif
Link to comment
to kaže samo o tem kakšno sposobnost argumentiranja imaš, kako znaš podpreti svoje izjave, kako brezvezen je bil tvoj post. in ne vem zakaj se moraš še ti nekaj usajat v temo "Warhawk".

kdaj bote admini popucali malo forum, saj eni očitno niso sposobni niti drobček kulture.

Fora je da si se z neoriginalnim kopiranjem mojega posta osmešil. Zdj si pač enostavno dobil temu primeren feedback. :lol:

Jah kaj čmo, kmet bo kmet ostal. :cough:

RELIX28.png
Link to comment
:car:

sej ti bo potegnilo

Kaj naj bi mi potegnilo ? Dobil si feedback tako od mene, kot od Shoelace-a. In z razliko od tvojih posotv, so bili najini kolikor toliko originalni, inteligentni in zabavni.

Jebat ga, tud kmetje morjo bit na tem svetu, kje pa bi drugače dobili frišne mesne dobrote za pripravo na PS3/roštilju. :ihih:

EDIT: OMG Shoelace MUHAHAHAHAHA :lol::car::lol: tolk se pa že dolgo nisem narežal.

RELIX28.png
Link to comment
:car:

sej ti bo potegnilo

Kaj naj bi mi potegnilo ? Dobil si feedback tako od mene, kot od Shoelace-a. In z razliko od tvojih posotv, so bili najini kolikor toliko originalni, inteligentni in zabavni.

Jebat ga, tud kmetje morjo bit na tem svetu, kje pa bi drugače dobili frišne mesne dobrote za pripravo na PS3/roštilju. :ihih:

EDIT: OMG Shoelace MUHAHAHAHAHA :lol::car::lol: tolk se pa že dolgo nisem narežal.

fak, ti še tud nisi videl vagine v živo?

LOL

fantje, ne se zajebavat, od tega lahko dobite tumor na možganih.

probaj vsaj z masturbiranjem , čisto resno :thumbup:

ratt-logo.gif
Link to comment
ti privoščim :beer:

sam zberi dovolj poguma in jo res pokliči. boš vido, ko ti sprostilo pritisk z možganov boš... :objem:

fak, ti še tud nisi videl vagine v živo?

LOL

fantje, ne se zajebavat, od tega lahko dobite tumor na možganih.

probaj vsaj z masturbiranjem , čisto resno

Ah lamer, sej ti je povedu da jo ima pod quick call 2. To pomeni da drži tipko 2 na telefonu in čez 5 minut se mu ona nariše pred vrati. Jst sem se jo že zdavnaj naveličal in sedaj furam tvojo mamo. Pač mula ni bla več dost, pa sem prešaltal na MILF in moram reči da kar obvlada ta tvoja mama ja. Pfuf me je zmatrala zadnč, pošteno :rock: . Aja pa pozdravi jo kaj. ;)

RELIX28.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.