Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Shoelace pa Relix ... Vidva nista normalna ... KAJ MA NJIHOVA MAMA KLELE VEZE !!! Pa tko nizko se gresta spustit v eni debati ... Če bi jaz bil hišnik bi vas že davno banal ... Res sta nizka. Da gresta tko žalit človeka ... Tudi če je on vas prej užalil (če sploh je) , sta blesava da ste spuščata na njegov nivo ... Ne govorta take pa kej pametnega raje povejta ne pa v temo nabijat nepomemben šmorn. Imaš njegov ZS in mu čez tisto povej kar hočeš ... Klele samo sesuvate temo ki je zlo zanimiva ... Pa mi je prov mal vseen če mi zaradi besede blesava prbijete opozorilo ali celo ban , jaz sem svoje klele rekel ...

TheMan dej ti tut ne provociraj ... Zato pa pol s tok primitivnimi reagirata ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Ker počasi prestopajo zadeve meje dobrega okusa, bom kar tu napisal vsespološno opozorilo (kdor ga ne prebere, si je sam kriv).

Kakršnakoli zmerjanja, pošiljanje familije na takšna in drugačna opravila, ter ostalo nekulturno obnašanje, ki so posledica nezrelosti avtorja, izven te debate - to velja za vse uradne in neuradne teme v ostalih forumih - bodo sankcionirana z banom.

Ne vem, ampak ali nekateri res ne vidite, da niste smešni s svojimi izjavami. Prizanesite ostalim in svoje smeti raje puščajte tukaj in ne drugje!

Link to comment
Ker počasi prestopajo zadeve meje dobrega okusa, bom kar tu napisal vsespološno opozorilo (kdor ga ne prebere, si je sam kriv).

Kakršnakoli zmerjanja, pošiljanje familije na takšna in drugačna opravila, ter ostalo nekulturno obnašanje, ki so posledica nezrelosti avtorja, izven te debate - to velja za vse uradne in neuradne teme v ostalih forumih - bodo sankcionirana z banom.

Ne vem, ampak ali nekateri res ne vidite, da niste smešni s svojimi izjavami. Prizanesite ostalim in svoje smeti raje puščajte tukaj in ne drugje!

:car::car::car::car::car:

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Shoelace pa Relix ... Vidva nista normalna ... KAJ MA NJIHOVA MAMA KLELE VEZE ?

Čjah, če bi prebral bi vedel, da je kmetič TheMan začel s svojimi bednimi in neumesnimi forami. Midva sva samo napisala temu primeren feedback. In a way. ;)

Mislim pa da malo TRASH TALK-A nobenemu ne škodi, prej obratno, saj nas veliko večino nasmeji. :beer:

Razen seveda če si nek up-tight zakompleksan človek, kar je pa v bistvu posameznikov problem.

RELIX28.png
Link to comment

In nevem kaj pričakuješ Ska, če sprašuješ v takem topicu, se takšna vprašanja jemljejo kot provokacije.

Nima veze s topicom, to ma veze z zrelostjo pa mentaliteto.

Jaz sem čisto na nivoju vprašal, dobil pa odgovore, ki so bili bolj provokacija (češ, kaj se ti oglašaš, nimaš pojma) in pa nek half baked spisek, ki ni dejansko argumentiral in povedal ničesar.

Sicer zgleda da se blazno zabavate, ko se med seboj prepucavate, ampak s stališča foruma ne delate za community nič koristnega. Ko bi vsaj kaj pametnega povedali. Ta topic ima ogromno strani, vrednosti pa nobene.

Link to comment

Ok. Imam slab dan. Tooorej.

Vsi veste kak je naš pravilnik. Ne samo to. Vsi, ki sodelujete v tej temi veste, da ne dopuščamo žaljenja. Console war good, member war bad...

Ker to veste in se kljub temu ne držite tega.... Bodo sedaj sledile sankcije...

TheMan: Začel si provocirat, vendar si provociral na prefinjen način BREZ ŽALJENJA s tem, da si želel dat R3LIXu vedet, da obstaja še drug pogled na vso stvar. AMPAK, si se pol spustil na isti nivo z žalitvami. Ker imaš čisto preteklost naj bo samo OPZORILO PRED BANOM!

R3LIX: Začel prvi z dorektnim zmerjanjem ter, KAR JE NAJHUJE, kljub Solidovemu opozorilu, kar vztrajaš z raznimi kmetiči in podobnimi neokusnimi. BAN DO NADALJNEGA.

Vsi ostali soelujoči v tej debati: Če že morate zafrkavat nasprotni tabor dejte vsaj uporabljat orožje v obliki argumentov za in proti konzolam, ne pa razne osebne žaljivke...

lp,

k_k

Link to comment

Pa daj to je že res debilno. Pa kaj pol če imam od nekoga sestro na quick call, pa kaj če se gre nekdo s tvojo mamo MILF, pa mene ne užal če me kdo zajebava da imam spolno življenje v kurcu. Mater sej vsi vemo, da je topic console wars in iz tega izvirajo vse fore, ki jih nekateri skušate prikazati kot žaljivke.

Če se the man počuti užaljenega dam roko v ogenj, dečka itak ne poznam, niti nevem al ma sestro al ne, zato je jasno, da je vse fora.

In kot je nekdo rekel, eni imate res zelo slab želodec in nevem kako se lahko soočate z izzivi v vsakdanjem življenju, kjer te napizdevajo vsi, ti pa njih.

Meh tule se petnajstletniki pizdite kak bolani smo, hjao pa vsakič ko grem ven vidim kako vedn bolj usekana je mladina, ko sem mislil, da smo že mi delal največje pizdarije v mladosti. Meh :sweat:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Right ... zdj nam sam se svet peter more povedat na keri konzoli nabijajo spile pa bo tema uber ql ...

shoelace iz zgoraj nastetih stvari, ki spadajo zraven teh fanboy vojn, je najboljs da pol take teme sploh ne obstajajo ker se sam kregamo ka je boljse. :thumbup:

Pac. Vsak si je neki kupo kar mu najbolj prija.

360 = Halo, Gears, Mass Effect ...!?

PS3 = GoW3, MGS4, FF ...?!

Link to comment

zadnji stavek je tudi moje podobno mislenje, ampak ves cem tako mislimo vsi, lahko temo kar zapremo.

Vsak ponavadi hvali kar ima, oziroma s cem ima dobre izkusnje, ali pa se mu lepse cuje.

Bi blo zanimivo mal objektivno ocenit to stvar, kakor sem ze jaz poskusal v enem forumu in dobil kar lep spisek dobrih in slabih stvari, ampak s clovekovega stalisca in misljenja se seveda to ne bo obdrzalo.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.