Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Sej ne morem verjet, PS3 že zato ni fail, ker je Sonyu uspelo konzolo tuk zaščit, da se ne more igrat piratov na njej!

Daj prosim te s čim je pa Sonyu uselo, da je zaščitil PS3 pred piraterijo -- rešilo ga je to, da uporablja BR medije in kot vemo pekači in mediji niso bili poceni tako, da tudi ni bil inters da bi ga skrekali.

Do zdaj so vse konzole skrakali tako, da bo sčasoma tvoj PS3 tudi padel kot PS2 ;)

Sam še to zakaj pa mislite da je bil PS2 tako uspešen pri nas ;) piratki piratki .... :plan:

Xbox

Link to comment

Ja približno hrano za en teden x4 je 400+ostali stroški+šolnina+vrtec+balet+klavir+plesne+obleke (mali otroci hitro rastejo)... pa ka bi ti razlagal saj obvladaš.

PS3 je logično nadaljevanje PS2, ki je bil tudi DVD predvajalnik in bil mišljen tudi za kaj več pa jim ni zbeslo (PSX npr.)

Xbox je namenski PC za igranje iger.

jah tkole še pravijo

“We know they have a lot of great games, that they are very formidable, and they have a great history in this industry – but at the same time we believe that if you are a gamer and you want great games, we have more titles, we have more exclusives, and we have the leading online community. Plus we’re able to bring completely innovative technology to market like Natal this holiday."

BessieSABU.png

Link to comment

PS2 je bil težek za programiranje, imel je težave z utripanje slike v igrah in DVD pogon je rad crknil... uspel je predvsem zaradi odličnega marketinga in ker je prehitel konkurenco, nekako podbno kot želi to naredi zdaj MS.

Dreamcast je bil bistveno boljša mašina ampak se Sega ni mogla kosati s Sonyjem.

BessieSABU.png

Link to comment

Sam zakaj je bil pa najuspešnejša konzola vseh časov? kvaliteta kvaliteta... :plan:

Nekaj res dobrih in inovativnih iger , ter določene exlusive so dvignile PS2 v višave

ampak večino exlusiv je Sony spušil in jih zdaj igramo na X360 hvala bogu ;)

Prejšnjič ko sem si potegnil H.Rain demo in hotel igrat in mi začne prvo inštalirat demo :yuck: :amazed: sem se počutil kot če bi mel PC kar sem sovražil ker je zmeraj trebalo inštalirati, zmeraj nekaj štekalo, zmrznilo ...

Ps3 je wanna be PC :eviltongue:

Se čudim za zadnjič , ko sem spluval PS3 da ste določeni priznali da frezza in take pomanjklivosti ker prej nikjer nisem zasledil da bi kdo omenil frezzanje, inštalacije dema .... :headscratch:

Xbox

Link to comment

PS3 je logično nadaljevanje PS2, ki je bil tudi DVD predvajalnik in bil mišljen tudi za kaj več pa jim ni zbeslo (PSX npr.)

Xbox je namenski PC za igranje iger.

Zame je PC multipraktik... igralna konzola pa namenska naprava zaigranje iger in več ne pričakujem...

Ker je PS3 multipraktik in 360 striktno igralna konzola ne razumem teh tvojih primerjav s PCjem...

Mogoče se razhajava v percepciji PCja... ker zame PC niti približno ne predstavlja napravo za igranje iger. Lahko igraš na njem igre, je pa uporaben za vse drugo prej.

Ti rečeš, da je 360 namenski PC za igranje iger... Karkoli to pomeni... Zame je igralna konzola.

PS3 pa je "it only does everything" wanna be... Ker ENE stvari ne dela kot bi moral... ENE fuckin stvari... mogoče predvaja BDje kot bi moral (nimam izkušenj)... vendar če ne bo kompaktibilen z BD 3D full HD standardom je to tudi BD predvajalnik od dreka. Sploh pa je predvajanje BDjev samo ena od funkcij, ki naj bi jo imel spodoben media center. Tako kot je spodoben online in poščlihtana komunikacija samo ena od funkcij, ki naj bi jo imela spodobna igralna konzola.

Vsekakor pa PS3 ni logično nadaljevanje PS2, ker zaobjema popolnoma drugo filozofijo... PS2 je bil all about game in zero about hardware... PS3 je all about hardware in zero about games.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
PS2 je bil težek za programiranje, imel je težave z utripanje slike v igrah in DVD pogon je rad crknil... uspel je predvsem zaradi odličnega marketinga in ker je prehitel konkurenco, nekako podbno kot želi to naredi zdaj MS.

Dreamcast je bil bistveno boljša mašina ampak se Sega ni mogla kosati s Sonyjem.

Enako je bilo PS1 vs Sega SATURN :love: sem si lastil oba ;) Saturn je bil mišlje za 2d igranje in težje programiranje zato je pušil

Dreamcast :love::love: in Shenmuu - je bila prva konzola ki je imela onlein igranje in interentni brskalnik

Xbox

Link to comment
PS2 je bil težek za programiranje, imel je težave z utripanje slike v igrah in DVD pogon je rad crknil... uspel je predvsem zaradi odličnega marketinga in ker je prehitel konkurenco, nekako podbno kot želi to naredi zdaj MS.

Dreamcast je bil bistveno boljša mašina ampak se Sega ni mogla kosati s Sonyjem.

Pa kaj si ti res zbežal iz pravljice?

Sega "se ni hotela" kosati s Sonyem?... Ja pa se je... Dokler niso dobili po pički in se zavlekli v kot... pol se niso več hotali igrat...

In kje si pustil odličen software kot razlog za uspeh PS2? Si pozabil? Marketing in prehitet konkurenco? Seveda... vendar so na prvem mestu igre, ki jih je imel PS2... in ne bom niti našteval, ker kakorkoli bi naštel, bi jih polovico pozabil.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Se spomnim, ko je prišel ven CD medij in so vsi v zrak skakali kako bomo sedaj prišparali prostor na disku in bodo vse igre tekle direktno iz CD-ja in vsakič, ko sem ištaliral igro iz CD-ja na disk se mi jo to zdelo butasto (tudi danes se mi zdi), pač naj zadevo tako optimizirajo, da se ne bo poznalo bistveno pri nalaganju in PS3 še vedno cilja v to smer, zakaj filat HDD, če ni potrebno!? Tudi 120GB disk v Xboxu je lahko hitro polhen, če vse igre posnameš nanj.

Sem imel na PS2 HDD in HD Advance in je bil en dva tri polhen, za PS3 sem si hitro kupil 320GB disk, pa še tega sproti praznim tako, da se mi gor ne valajo razni demoti, Qore-i ipd.

Prodaja iger na Xbox je dobra predvidevam predvsem zaradi mlajše populacije, jaz npr. imam cca 5 PS3 iger, ki jih kolobarim oz. menjam, ko odigram jo menjam in tako novih praktično ne kopujem oz. sem zdaj celo kupil dve, ker se mi ni dalo čakati (MAG in HR), U2 sem čakal GOWIII bom počakal, FFXIII tudi verjetno in tako bolj malo prispevam k skupni številki prodaje iger in po moje je takih kar veliko.

Očitno pa na Xboxu igro potem, ko jo kupiš in preigraš težko zamenjaš. Sam npr. nisem še nobene zamenjal in niti ne vidim kake ponudbe za menjavo...

Morda kdo menja GOW1 za kaj drugega?

Težko verjamem, da PS3 cilja v smer zaganjanja iz optičnih medijev, ker bi tako želeli. Primorani so v to, ker bi se drugače BR pokazal odveč. Tako kot UMD, PSP Go anyone? Pa sploh, ne morem verjeti, da tako razmišljaš. Jaz razmišljam v tej smeri, da bi konzole naslednje generacije imele vgrajene SSD-diske in da dobimo še hitrejši internet.

Od kar imam Steam, ugotavljam, koliko boljša je digitalna distribucija in zaganjanje brez DVD-jev.

Ne mi reč, da pri WCIV, ki si si jo ubodel iz PSN, pogrešaš vse CD-je originalne različice (ok nostalgijo razumem) ...

Jaz bi rad zapolnil moj PS3 z igrami, pa žal ne morem. Seveda ne z demoti.

Link to comment

Sam zakaj je bil pa najuspešnejša konzola vseh časov? kvaliteta kvaliteta... :plan:

Nekaj res dobrih in inovativnih iger , ter določene exlusive so dvignile PS2 v višave

ampak večino exlusiv je Sony spušil in jih zdaj igramo na X360 hvala bogu ;)

Lih to pravim... Cena, piratki, BD player, browser, 630p... to je fanboyevski bullshit...

Prevladajo igre... te zakoličijo uspeh ali propad neke konzole. Iskati razloge drugje je iluzorično.

Zato je bil PS2 na vrhu...

In zato je PS3 na dnu...

Vse je v igrah, in časi, ko je veljalo, da konzolo naredijo igre so še vedno aktualni... Sony je lahko spremenil svojo filozofijo igralne konzole, potrošniki pa je niso. Spremenili filozofije namreč.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Ps3 ma BR medije -- x360 pa bo v bodoče kot zgleda imel špile 2-3-4 dvd-dl in inštalacijo na disk hahha pojej se PS3 ;)

Prejšnjič ko sem si potegnil H.Rain demo in hotel igrat in mi začne prvo inštalirat demo sem se počutil kot če bi mel PC kar sem sovražil ker je zmeraj trebalo inštalirati, zmeraj nekaj štekalo, zmrznilo ...

Ps3 je wanna be PC

:lol::lol::lol::lol:

Link to comment

Ne bereš vsega, sem napisal da mi je zmrnil, že zdavnaj tudi v tej temi, sicer samo nekajkrat, ampak je, verjetno prej nisi bral PS3 tem pa ne veš.

Xboxš očitno kopira image na disk zato ne potrenuje ištalacije in to velja tudi za demote, kar je v bistvu to kar so hoteli izvesti že s prihodom CD medija, pa ni bilo možno, ker je bil en miljon različnih konfiguracija. zakaj Ps3 nima to tako narejeno, hmmm... v končni fazi sem to počel s HD avance že na na PS2...

Mentor predstavljaj si inštalacijo GOWIII na disk (40GB)

Pre časom je nekdo iz Sony-ja razlgal kašne načrte vse so imeli z PS3, med drugim, da bi bil brez BR-ja in samo s HDD... sem dal že enkrat prej link do novice, pa ne bi zdaj iskal.

Tako, da kaj bo v naslednji generaciji bomo videli, verjetno bo res brez medija in bomo vse vlekli sli pa stimali iz s Mreže.

BTW na vrhu je Wii!

BessieSABU.png

Link to comment
Ps3 ma BR medije -- x360 pa bo v bodoče kot zgleda imel špile 2-3-4 dvd-dl in inštalacijo na disk hahha pojej se PS3 ;)

Prejšnjič ko sem si potegnil H.Rain demo in hotel igrat in mi začne prvo inštalirat demo sem se počutil kot če bi mel PC kar sem sovražil ker je zmeraj trebalo inštalirati, zmeraj nekaj štekalo, zmrznilo ...

Ps3 je wanna be PC

:lol::lol::lol::lol:

Si že kdaj slišal za izbiro?

Pa mogoče za koncept, da izbira ne škodi?

Na 360 lahko inštaliraš špil... Štekaš... free will... Na PS3 moraš inštalirat. Moraš. Če želiš igrat...

Z 360 lahko kadarkoli dokupim BD predvajalo ali WiFi... če rabim... free will... Z PS3 nimam izbire.

Svobodna izbira nikoli ne škodi... neizbira nas pa vrača v temne čase diktatorstva in enoumja.

Eni pač ne vidijo ali nočejo videti razlike.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ja al pa če nimam kabla do sobe oz. je ža zaseden in mi je wi-fi nujno zlo ! za BD mi je praktično useeno ...

no kok je kej s tem, nekje sem že spraševal, pa nisem dobil odgovora: Da bi si lahka konzole sposojal za teden ali dva, plačal izposojnino in to bi bilo to? TO se noben ne spravi delat biznisa iz tega ?

Link to comment

kaj blodiš vedno tvoje patetične pravljice

Samotar pač sovraži inštalacijo na PS3 ker je podobno kot na PCju, a je na xboxu to prednost

in xbox mi ponudi res kul izbiro - ali inštaliranje iger ali pa igranje ob zvoku reaktivca in menjavanje DVDjev

Si igral zadnja poglavja pri Star Ocean? Vsakih 5 minut sem moral vstajat in menjavat DVDje

Link to comment

BTW na vrhu je Wii!

Vemo... nevem zakaj povdarjaš? Je kdo rekel drugače?

Vemo pa tudi, da je PS3 na dnu...

Sploh pa inštalacija GOW3 bi na disku zasedla ene 10 GB... Ker imajo HDDji dovolj spodobne reading time, da nebi rabil imeti vseh textur dupliciranih za vsak level v špilu, da BD pogon naloada v vsaj doglednem času. Tako da ja... si predstavljam.

Pa ne sprenevedaj se... za uspeh PS2 je zaslužen predvsem library iger in ne marketing in prehitenje konkurence... ker Dreamcasta ni prehitel, ga je pa povozil. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Bessie, teh 40 GB mi deluje tako kot nekoč WC IV. Nekaj mega za igralni del, vse ostalo video. Mogoče, bi boljša kompresija zmanjšala velikost datotek, sam če zaganjaš samo iz BR-medija to ni potrebno.

Alkhor, ko sem ugotovil, da mi je na mojem letnik 2006 20 gb premalo, sem is omislil 120GB. Ok tu ti dam za prav, MS za dodatni disk zaračunava preveč.

Link to comment

Dajte se odločit ali na Xbox360 inšlairaš špile al ne, ker eno je inštalacije drugo pa kopija image-a, ker potem se tudi demoti inštalirajo, samo, da za razliko od PS3 to ne poteka transparentno.

Še za vsako Xbox igro, ki sem jo vtaknil v pogon sem mora... štekaš...morall iz neta potegnit popravek, ki se je namestil kam? na DVD verjetno ne, kar tako nekam na disk tudi ne, torej mora obstajati, poseben prostor za inštalacijo od koder sistem zažene igro, ko jo vtakneš v pogon. Ne vem pa kaj se zgodi, če nimaš diska!?

Seveda imaš free will, lahko si dokupiš Xbox360 in ga imnaš za okras poleg PS3.

Čaki kako zaganjaš iz BR-ja če pa travar pravi, da moraš inštalirat, dejte se no zmenit :D

WCIV je legenda med drugim tudi zaradi videa!

BessieSABU.png

Link to comment
Ja al pa če nimam kabla do sobe oz. je ža zaseden in mi je wi-fi nujno zlo ! za BD mi je praktično useeno ...

Glej ti dam nasvet... Kupi si en Linksys WRT54GL za 30 €... služil ti bo bolje kot M$ adapter, cenejši bo in mogoče ga boš kdaj lahko uporabil tudi za kakšno drugo zadevo... pa še MSju boš dal lekcijo, ko jim ne boš dal keša... čeprav se najbrž ne bo nikjer poznalo.

Druge alternative pa najbrž res nimaš...

no kok je kej s tem, nekje sem že spraševal, pa nisem dobil odgovora: Da bi si lahka konzole sposojal za teden ali dva, plačal izposojnino in to bi bilo to? TO se noben ne spravi delat biznisa iz tega ?

Ne...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Dajte se odločit ali na Xbox360 inšlairaš špile al ne, ker eno je inštalacije drugo pa kopija image-a, ker potem se tudi demoti inštalirajo, samo, da za razliko od PS3 to ne poteka transparentno.

Še za vsako Xbox igro, ki sem jo vtaknil v pogon sem mora... štekaš...morall iz neta potegnit popravek, ki se je namestil kam? na DVD verjetno ne, kar tako nekam na disk tudi ne, torej mora obstajati, poseben prostor za inštalacijo od koder sistem zažene igro, ko jo vtakneš v pogon. Ne vem pa kaj se zgodi, če nimaš diska!?

Seveda imaš free will, lahko si dokupiš Xbox360 in ga imnaš za okras poleg PS3.

Čaki kako zaganjaš iz BR-ja če pa travar pravi, da moraš inštalirat, dejte se no zmenit :D

WCIV je legenda med drugim tudi zaradi videa!

Bluziš, much?

Ni se kaj odločit... na 360 ti ni treba ene igre inštalirat, če nočeš. Na PS3 pa redko katero igro lahko igraš brez, da jo inštaliraš... Dovolj preprosto?

Sem pa zadnjič naletel na igro, ki je 360 ni hotel inštalirat... to je bil Dead or Alive Xtreme 2... sam možno, da zato, ker sem patchal ISO z nude patchom... :beer:

Pa ne sprenevedaj se, da je bil PS2 najuspešnejša konzola ravno zaradi svojega pestrega in nadmočno zlobnega libraryja špilov... To ti bom zdej skoz metal naprej, dokler ne priznaš... :innocent:

Kakšen marketing in BD pogoni... na koncu je vse kar šteje igre. In ja... Wii je na vrhu zaradi iger. Moramo se sprijaznit, da so devedeseta, ko smo igrali igrce samo geeki mimo... Danes je to šport množic... in seveda se moramo sprijaznit, da hardcore igre s krvjo in puškami niso za množice... tiste množice, ki v devedesetih niso geekale. Pa ne me napast zaradi uporabe besede geek.. ni mišljeno slabo.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Lej na Xbox tudi inštaliraš en del, samo ne veš za to.

Zato pa vse igre delajo tudi, če odklopim HDD? O čem bluziš? Ne vem za to? Smo že v območju teorij zarote?

Dejstvo je, da lahko odklopim HDD in ga razbijem, pa bom še vedno lahko igral SLEHERNO 360 igro... Sleherno pomeni vsako.

Jaz v te teorije zarote ne vrjamem... če lahko odstranim HDD in še vedno lahko igram katerokoli igro, je zame to dokaz, da se noben del ne inštalira na HDD z ali brez moje vednosti, če tega na želim... Namreš v inštall na odklopjen trdi disk ne vrjamem... namreč to je voodoo magic.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.