Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

ve ja, da ma xbox 360 5 tonski napjalnik zraven, nima wifi? kdo pa še ma kabel danes! ma plačljiv online. Ok edin kar dam prednost xboxu je, da mi igro takoj naloži in jo lahka igram, ni treba potem še inštalacije, to je edino slabo od PS3ja, ampak PS3 media server in kontroler in GOW ter H.Rain povozi 360ko :), žal tko je

Jaz konzolo igram in ne nosim naokrog, da bi me zanimalo kakšen napajalnik ima...

In kable uporabljam jaz... vse na kablih... razen laptop je na wifiju in se uporablja za brskat pa tako.

Ti maš pa najbrž tud zvok in bog ne daj sliko na wireless je bolj fancy brez kablov, ane? "Ta boljši" hišni kini imajo vsi zadnje zvočnike na wireless... tehnologija, ki je v samostojnih sistemih ne boš našel... le zakaj? hm hm... Ker je wireless za noob-e... sorry... tako je.

In ima plačljiv online!!! Oh ne... obubožal sem...

In zakaj PS3 media server povozi 360? To ma tudi 360... sam si prevelik fanboy od kar si kupil sveti gral, da bi dojel...

Ker "edino slabo od PS3" je tudi to, da večina multi platform iger na PS3 performa slabše.

V glavnem... PS3 sucks... tega sicer ne boš razumel... žal tako je.

Trg je povedal svoje... :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
ok tisti Avatarji na xboxu so tak grdi, da bv, neki wii wannabe, wtf ?

Ti pa tiho, mulo.

Kdo ma kabel še danes? Vsi, ki hočejo hitrejšo povezavo kot kurčevih 50 mbps, s tem da je to bolj teoretično kot ne. Čim pa začneš pametovat o kontrollerju s PS3 je pa itak konc debate.

Zdej k maš PS3 si pa ful nek fanboy ratal.. Bed ti je lahko, pejt narest nalogo za matematko. Resno, slab fanboy si.

Bessie se zna obnašat, tebi pa posnemanje njega ne uspe najbolje.

*edit

Gre na kak način povečat hitrost, ker mam 20/20 povezavo in 1GB file downloada že več ko eno uro, to itak ni normalno, se da naštimat da bi na polno dol vleklo ?

HAAHAHHAHA, enjoy your wireless :lol:

Link to comment
Moj Ps2 je imel vse to Lan, HDD, igrej pa so bile in še te malo kasneje, kar sem ti v enem postu že lepo napisal, pokaži mi igre, ki naj bi prodajale Ps2

Glede PS2 in iger, zaradi katerih naj bi se PS2 prodajal bolje hmmm...

PS2 izzid 2000 v desetih letih prodanih 140mio kosov.

Nekaj nabolj prodanih iger je izšlo naslednje leto, najbolje prodajana šele štiri leta kasneje:

Gran Turismo 3: A-Spec izzid 2001 14,9mio

Grand Theft Auto III 2001 11,4mio

Final Fantasy X 2001 8mio

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty 2001 5,6mio

Grand Theft Auto: San Andreas izzid 2004 18,2mio

God of War izzid 2005 3,2mio

Torej v drugem letu je dobil GT3, GTA3, FFX in MGS2... če povzamem po tem kar si napisal... Torej... GT... GTA... FF... MGS... slišite zven teh imen?... v drugem letu... 14,9 mio... 11,4 mio... 8 mio... 5,6 mio... v drugem letu... To so igre, ki so prodajale PS2... nevem zakaj naj ti jih pokažem, če si mi jih že ti meni pokazal... si mi sam poenostavil nalogo.

State of the PS3 v drugem letu... nimam kaj povedat... pol pride tretje leto in je MGS4... 4,5 mio do danes...

Vidiš prepad?

Povzamem za lažje dojemanje?

PS2 drugo leto; GT3, GTA3, FFX in MGS2... Vse to v enem letu in poleg vsega še ekskluzive? In potem se čudimo, da je bil PS2 tako uspešen... lol... Prodajne številke teh iger so pa itak po PS3 standardih nedosegljive....

PS3 tretje leto; MGS4, 4,5 mio... Revščina? In pol tukaj debatiramo zakaj je PS3 na zadnjem mestu...

Igre? Da, igre.

Če hočeš normalno igrati igre na xboxu jih moraš kopirati na disk, to je dejstvo in če je Travar razočarn nad Ps3 to še ne pomeni, da je zanič, razočaranje je premosorazmerno s pričakovanji, kar se mene tiče mi je Ps3 pričakovanja izpolnil, pa ni zato boljši od Xboxa, ampak zato ker na xboxu lahko igram dve-tri ekluzive, ki se lahko kosajo s PS3 naslovi potem se pa konča.

To, da je en Bessie nadmočno navdušen in en Travar "razočaran" ne pokaže cele slike... Trg pa je svoje povedal. :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Heh, jaz imam tudi vse na kablu, ok razen laptopa.

razlike med multiplatform igrami med PS3 in Xbox niso bistvene in če že želiš bistveno razliko potem ti ostane le PC za igranje teh, na žalost pa na PC-ju ne moreš igrat edinstvenih PS3 exkluziv, Xbox, exkluzive pač niso edinstvene.

Seštej cifre 140 miljonov prodanih konzol!!! proti recimo 18 miljonov prodanih iger! PS3 se prodaja bolje od Xboxa, poglej grafe, ne moaš biti naiven in pričakovati, da bo čez noč nadoknadil 7 mio kosov.

BessieSABU.png

Link to comment
Kaj je z inštalacijo? Včasih je drugč ni, tretjič je pa, če želiš odvisno od igre.

Kaj pol, a veva kere igre so prodale PS2 al še ne? :)

Z ekskluzivnim GTA, GT, MGS in FF ni šale... sploh v drugem letu... To da še največjemu dvomljivcu slutiti, da bo konzola pokala od dobrote...

Kar se nekako z enim ekskluzivnim MGSjem v tretjem letu komaj lahko primerja... ok ok... se pač res ne more... Ker MGS je še najmanj elitističen iz te družbe.

Pol vemo tudi zakaj PS3 ni bil razgrabljen...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ne neveva katere igre so pripomogle k številki 140mio, moraš računati, da nekdo ki je kupil eno je kupil tudi še kako drugo exkluzivo in cifre prodanih iger so cifre v vseh 10letih skupaj in še se prodajajo ;) oz. glede na to bi moral potem MS prodati mnogo več enot kot jih je.

No pa poglejmo prvo leto (52 tednov) prodaje vseh treh konzol

1y.png[/attachment:2rc6cn91]

BessieSABU.png

Link to comment
Ne neveva katere igre so pripomogle k številki 140mio, moraš računati, da nekdo ki je kupil eno je kupil tudi še kako drugo exkluzivo in cifre prodanih iger so cifre v vseh 10letih skupaj in še se prodajajo ;) oz. glede na to bi moral potem MS prodati mnogo več enot kot jih je.

Sem ti rekel že v štartu te debate... ne sprenevedaj se glede tega kaj je popeljalo PS2 na vrh. Oba veva kolko je ura... No mogoče ti ne... sam pomoje, kar ja...

Ekskluzivnemu GTAju, GTju, FFju in MGSju v drugem letu ne more oporekati nihče... Štirje naslovi, katerih posamezno ima vsak ogromen fan base... in to 4 igre zelo različnih zvrsti, ki pritegnejo različna občinstva. Temu se reče raznolikost in kvaliteta.

Pač igre popeljejo konzolo na vrh... ali pa jo zatolčejo kamor spada...

Pa ne narobe razumet... 360 se kopa v istem blatu kot PS3 - ravno zaradi pomanjkanja veličastnih ekskluziv... Rešuje ga samo to, da je prišel iz globljega blata... dočim PS3 je padel v to blato iz prestola...

Trg je svoje povedal... žal, tako je... Pa ne v stilu pipicarja "žal tako je"... pač pa v dejanskem smislu "tako je"... ker tako res je... jok jok. :crybaby:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

PS2 izzid March 4, 2000 po enem letu prodaje 6,722,750kosov

PS3 izzid November 11, 2006 po enem letu prodaje 5,761,057

Xbox360 izzid November 22, 2005 po enem letu prodaje 5,904,559

uuuuu Xbox se je praktično brez konkurence podobno kot PS2 prodal manj kot 200k kosov bolje od PS3 v prvem letu hmmm... kje je blato, pogledamo še dvo letno obdobje...

BessieSABU.png

Link to comment
PS2 izzid March 4, 2000 po enem letu prodaje 6,722,750kosov

PS3 izzid November 11, 2006 po enem letu prodaje 5,761,057

Xbox360 izzid November 22, 2005 po enem letu prodaje 5,904,559

uuuuu Xbox se je praktično brez konkurence podobno kot PS2 prodal manj kot 200k kosov bolje od PS3 v prvem letu hmmm... kje je blato, pogledamo še dvo letno obdobje...

A naj ti razlagam, da je prvo leto popolnoma neumna primerjava, ker imamo tukaj early adopterje, ki kupujejo samo ker je novo in majo dnar, da lahko... upam si trditi, da je večina teh 6 mio ljudi praktično ena in ista banda early adopterjev.

Raje si sestavi graf v katerem boš videl, da se PS3 in njegove igre prodajajo za en drek... napram 360... kaj šele napram PS2... a si videl PS2; 14 mio, 11 mio, 8 mio... Številke, ki jih lahko PS3 ekskluzive samo sanjajo...

Sanjaj dalje...

V realnosti je PS3 zadnji... zihr ne zato ker je uspešen in ljudje cenijo vso kvaliteto in dobroto, ki jo ponuja za svojo "cenejšo" ceno napram 360...

Še enkrat; Na svetu ni 6 miljard Bessijev... niti 6 miljard Travarjev... in fact... je samo en Bessie in samo en Travar... pa še okoli 6 miljard drugih osebkov. In tej predstavljajo globalni trg, ki se je opredelil do teh izdelkov. In PS3 je v tej sliki na častnem zadnjem mestu. Pač nekdo mora biti zadnji, ane?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
travar kot sem že reku uber fanboy in se nima smisla spravlat v debato ! Ker naše eksluzive kot so GOW , little big planet, heavy rain, MGS , resistancce itd.. itak spregledaš ko da jih ni in sam HALO 3 naprej mečeš !

(na tem mestu so bili neki naključni komentarji o inteligenci, fanboyih in mladoletnikih, vendar so bili izbrisani zaradi tega, ker Travar noče žaliti uporabnikov foruma, ki bi si to nedvomno zaslužili)

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
travar kot sem že reku uber fanboy in se nima smisla spravlat v debato ! Ker naše eksluzive kot so GOW , little big planet, heavy rain, MGS , resistancce itd.. itak spregledaš ko da jih ni in sam HALO 3 naprej mečeš !

Ja, ti namreč sploh nisi fanboy. Ne piši glupih postov.

*edit

Ooo, pipicar je ziher prejšnje leto naredu maturo, in je ful ponosen :lol:

Link to comment

U madona, kaj sem jaz kaj spregledal v embalaži od PS3? Je bilo kaj takega noter zraven konzole pipi, da si naenkrat postal tak fanboy (razen HR he he)?

Lej, niso redko lasntiki PS3, ki bi bili zelo veseli ME2. Mogoče pa le ... kdaj ... Pa ne se skrivat za PC-jem prosim, prežvečena fora.

Glede glasnosti, ko ugasnem škatlo (ki btw pri namestitvi igre na disk ni tako glasna, slišijo se samo ventilatorji, ki so še vedno tišji od kakega PC-ja), ta ostane tiha. PS3 pa še vedno nekaj poka.

Pa kaki antifriz bi tudi prišel prav.

Link to comment
EDIT: nisem fayboy itak, da ne ! Sam pač kar je resnica je resnica ,a ne! Pa čeprav vas mal boli ko nimate GOW pa H.rain hehe

Kot lahko vidiš si šala dneva... ali kot rečejo angleži; The joke is on you, fanboy.

Sploh pa ne ti meni uber fanboy... jaz mam PS3... in glej ga zlomka... včeraj so mi poslali Heavy Rain, tako da me prav nič ne boli "resnica" ali to, da nebi imel Heavy Raina...

Ti pa vsakič, ko omenim, da je PS3 zadnji, neki poskočiš kot, da bi v voodoo lutko zapiču buck... Te tebe boli ali je to sam refleksno, fanboy?

Ker "resnica"... če jo že hočeš... je naslednja... PS3 je zadnji... in ti si fanboy. Odločaš se lahko samo ali si fanboy ker si še premajhen... ali ker si kronično neumen. Če nisi premajhen kot praviš... sorry, sam tko je.

In dan, ko tebi ne bo smiselno z mano debatirat bo še prišel.. najprej se boš mogel naučit debatirat... dokler pa boš streljal nesmisle ala "PS3 je zadnji ker je zadnji prišel na trg" ki jim sledi vejica in vzklik "halooo mislim ej" pa to ni debatiranje... zgolj material, da te kajlam in izpostavljam tvojo nedonošenost.

Si razumel, fanboy? Pardon... uber fanboy. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
U madona, kaj sem jaz kaj spregledal v embalaži od PS3? Je bilo kaj takega noter zraven konzole pipi, da si naenkrat postal tak fanboy (razen HR he he)?

Podobno kot antrax... spore v prahu... ko odpreš škatlo jih udihneš in ti operejo možgane... Jaz sem bil opozorjen in za odpiraje svoje škatle najel enga nič hudega slutečega soseda, ki ni gamer... no pol si je kupu PS3, ni mel druge.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Sicer je res da se ti včasih uturi notr folk k ga nočeš, ampak sej smo ljudje, in se zmenimo.

Lej ga vraga začuda ti tudi omogoča da nekoga lahko kikaš iz partija, če ga nočeš zraven - ok to je bolj drastično ampak kot si rekel ponavadi se da zmenit ;)

jst ful pogosto kikam Relixa in se zdej kesam :innocent: ...čak mal,jst nonstop kikam folk :headscratch: ...

...kikat folk na random je mega... :D

ps.na xboxu lohk kikaš enga iz partija in enga iz igre ali obratno ...Kick it FTW :objem:

:beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
@arey? kaj xbox je tišji kot PS3, pa ka se ti norca delaš z nami direkt ? Xbox sem ču v kuhno kok je ružo, tole je pa tiho kot miška :D

EDIT: Pa čeprav vas mal boli ko nimate GOW pa H.rain hehe

Jaz imam sposojen PS3 slim 250gb star 1-2 meseca in je glasen in se zelo segreva ne vem kje je tišina ... :headscratch: čudno da je tvoj PS3 tih kot miška :headscratch: ..2 sekundi sem potreboval za premislek: Zakaj je njegov PS3 tih kot miška ..... Ahah že vem haha tih je ker ga ima ugasnjenega haha :lol: tih kot miška :lol::lol::lol: ne me jebat tih :lol::lol::lol::lol:

glede GoW3 .. na ja ne glih - sem pravkar preigral Danteja in mi je bil zelo dober ...

H.Rain daj ne seri ... :yuck::innocent:

Xbox

Link to comment

Torej prvo leto se konzole kar same prodajajo in jih n eprodajajo igre, khm... pa poglejmo nasljednjih dvanajst mesecev prodaje

ps2 od marca 2001 do marca 2002 17,448,635kosov

ps3 od nov 2007 do nov 2008 9,662,378

Xbox od nov 2006 do nov 2007 7,605,089

O ne to je spe neki k ne bo štimal a ne Travar, pa poglejmo še tretje leto

PS2 od mar 2002 do mar 2003 21,453,530kosov

PS3 od nov 2008 do nov 2009 10,172,372

Xbox 360 od nov 2007 do nov 2008 8,978,993

čakaj tuki tudi nei ne bo šlo, aja četro leto pa ne moremo primerjat, pa dajmo zadnje leto prodaje feb 2009 do feb 2010

PS2 3,985,559kosov

PS3 12,552,935

Xbox 360 10,307,125

čakaj a ni nekdo v blatu in se slabo prodaja, pa poglejmo koliko PS2 s eje prodalo v prvem letu prodaje Xboxa nov 22 2005 - nov 15,528,494, torej MS je imel sodobno konzolo edino na trgu, ki je omogočala HD igranje iger Sony pa zastarel PS2 in ga prodat še enkrat več khmm... blato?

PS2 se je odlično prodajal, ker enostavno ni imel konkurence, dobr marketinga in tudi seveda dobrde igre, Xbox v skupnem seštevku vodi pred PS3 izključno samo zaradi enoletne prednosti, seveda se jim ni bilo potrebno ukvarjati z razvojem in financiranjem Procesorja.

Prodaja iger je druga stvar... jo pa ob prilliki tudi malo pogledam, Xbox in igre zanj so se v prvem letu prodajali in si postavili bazo, ker so edini ponujali HD igranje.

Očitno baza igralcev ostaja enaka kot pri PS2, le da je XBOX "ukradel"/pritegnil s svojim zgodnjim prihodom polovico te baze, ki pa počasi dokupuje poleg Xboxa ali namesto njega PS3, redki so taki kot jaz, da dokupijo Xboxa.

Samotar postavi enega zraven drugega potem pa govori, PS3 ni neslišen in XBOX360 je glasnejši od PS3!

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.