Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

edino končni šef je malo tko zeeeh... podobno kot v GOW1, sem ga premagal kar s pipcem LOL (na normal).

uf General RAMM v gow1 ni bil zeh na Insane si co-op ga s težavo pokončal :headscratch:

Veš kaj ne razumem kako lahko igrate take špile na normal in pol govorite da je zeh, igraj na Hard,Insane oz legendary primer Halo3 oz. ODST in pol vidiš kako zafukano je končat špil in kako drugače se odziva AI :cough:

da ne omenjam H3 4co-op na Legendary .. noro zabavno in ODST - FireFight :car:

...mislim da tle ni glih vsem jasno o čem govoriš... :ihih: :mwahaha::P:beer:

ps. kaj če dam Gearse iz Easy na Normal bom še vedno glavna faca proti botom ??? :D

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ja itak, fora je, da sam sploh nisem dojel, da je pri gearsih privzeto na easy (le zakaj je na easy?), pa se mi je vse zdelo prelahko, normal je pa za hobby igralce čisto zadovoljiv nivo, razne hrad, insane in podobne zdeve so pa primerne za tiste, ki jim je to pač izziv, meni ni oz. raje igram proti živim nasprotnikom, kot naviti AI. Mene kompjuter jeb.. ne bo :D

BessieSABU.png

Link to comment

Bessie primerjaš mape za 256 igralcev z igrami za 8-10 max 16...Ne vem no se ti ne zdi to malo um neumno. Mogoče si hotel povedat kaj zmore ps3, true xbox tega nima in upam da ne bo imel, saj igra z toliko ljudmi hitro izgubi kompetativnost. Pa še to...preigraš gearse na normal in se jokaš da kontrole ne delujejo dobr...Vse kar se lahko pritožiš je to, da je preveč ukazov na gumbu A. Cover sistem deluje odlično, samo obvladati ga moraš...z SP na normal ga pač ne boš

Link to comment

Mape sem dal za primerjavo kako je MAG eno brezglavo nažiganje in ne taktična igra... ker se komentatorji niti približno ne zavedajo kaj MAG je.

GOW1 sem oodigral do konca in GOW2 do polovice, če v tem času povprečni igralec ne zaobvlada cover sistema potem je nekaj narobe s sistemom ali pa z igralcem, verjetno bo to drugo.

BessieSABU.png

Link to comment

ko smo lih pri gearsih..Pred kakim tednom sm obrnil to čudo od xboxa GEARS OF WAR na pcju..Igra ni švoh, ampak ko jo enkrat preobrnes nimas več kaj..Probal sem malo mpja ampak ni me lih potegnu not..Res je da dvojke nism probal ampak enkica se mi zdi pač špil za 12 urc in 3 urice mpja..Tako nekako kot killzone 2.. :/

Tako da prekomerno hvaljenje tega špila je mimo..In razlog da bi kupil xbox tudi ni.

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
edino končni šef je malo tko zeeeh... podobno kot v GOW1, sem ga premagal kar s pipcem LOL (na normal).

uf General RAMM v gow1 ni bil zeh na Insane si co-op ga s težavo pokončal :headscratch:

Veš kaj ne razumem kako lahko igrate take špile na normal in pol govorite da je zeh, igraj na Hard,Insane oz legendary primer Halo3 oz. ODST in pol vidiš kako zafukano je končat špil in kako drugače se odziva AI :cough:

da ne omenjam H3 4co-op na Legendary .. noro zabavno in ODST - FireFight :car:

...mislim da tle ni glih vsem jasno o čem govoriš... :ihih: :mwahaha::P:beer:

ps. kaj če dam Gearse iz Easy na Normal bom še vedno glavna faca proti botom ??? :D

komu ni jasno :D:beer::petting:

:headscratch::headscratch: a PSovci vse igrajo na easy :headscratch::headscratch:

Meni je izziv igrati na najtežji stopnji.... seveda veliko vlogo imajo pri tem achievmenti :cough: ker se drugače nebi jebal z bombami v COD5 .. saj ste igrali in končali na najtežji težavnosti :headscratch::headscratch:

a je mogoče kaj narobe z mano, da ne igram na easy :puppy::?:sweat:

Xbox

Link to comment
ko smo lih pri gearsih..Pred kakim tednom sm obrnil to čudo od xboxa GEARS OF WAR na pcju..Igra ni švoh, ampak ko jo enkrat preobrnes nimas več kaj..Probal sem malo mpja ampak ni me lih potegnu not..Res je da dvojke nism probal ampak enkica se mi zdi pač špil za 12 urc in 3 urice mpja..Tako nekako kot killzone 2.. :/

Tako da prekomerno hvaljenje tega špila je mimo..In razlog da bi kupil xbox tudi ni.

:doh:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Mape sem dal za primerjavo kako je MAG eno brezglavo nažiganje in ne taktična igra... ker se komentatorji niti približno ne zavedajo kaj MAG je.

GOW1 sem oodigral do konca in GOW2 do polovice, če v tem času povprečni igralec ne zaobvlada cover sistema potem je nekaj narobe s sistemom ali pa z igralcem, verjetno bo to drugo.

Očitno, če se samo ti pritožuješ

Link to comment
ko smo lih pri gearsih..Pred kakim tednom sm obrnil to čudo od xboxa GEARS OF WAR na pcju..Igra ni švoh, ampak ko jo enkrat preobrnes nimas več kaj...

definiraj obrnil :headscratch: na easy , si mogoče probal na Insane co-op , naredil vse sp achievmente...

Jaz sem GoW1 obrnil 5 krat tudi co-op , mp smo igrali zelo veliko morbid,ninjaklan RIP,relix .... ko na PS3 še sploh niste vedeli da je Online igranje :D

Xbox

Link to comment

Ne na PS3 je privzeta težavnost Normal, razen če se počutiš dovolj pussy potem izbereš lažjo varianto, na xboxu je privzeto na easy...

Ja v bistvu lahko drkaš eno in isto igro na vseh živih težavnosti, ker nimaš druge ;) in si glavna faca ker se ti seštevajo achivmenti :D

Načeloma iger na težjih stopnjah od normal ne igram več, ker enostavno nimam časa, me pa zanima koliko od vas bo čez 10 in več let še drkala igre na Hard, če sploh, jaz jih bom samo, da takrat verjetno na easy, ali pa celo very easy :D

Še video o tem kaj pomeni biti najvišji rang vMAG-u

in ne nikjer ni igre, ki ti ponuja tašno izkušnjo, škoda le, da je ne moremo igrati skupaj.

BessieSABU.png

Link to comment
ko smo lih pri gearsih..Pred kakim tednom sm obrnil to čudo od xboxa GEARS OF WAR na pcju..Igra ni švoh, ampak ko jo enkrat preobrnes nimas več kaj..Probal sem malo mpja ampak ni me lih potegnu not..Res je da dvojke nism probal ampak enkica se mi zdi pač špil za 12 urc in 3 urice mpja..Tako nekako kot killzone 2.. :/

Tako da prekomerno hvaljenje tega špila je mimo..In razlog da bi kupil xbox tudi ni.

A tko kot Uncharted 2?

p.s. Gearsov nisi kupil ne? P***a hinavska... upam, da se zadaviš z lastnim t**** **** ******** ****.

Ne na PS3 je privzeta težavnost Normal, razen če se počutiš dovolj pussy potem izbereš lažjo varianto, na xboxu je privzeto na easy...

Spet Uncharted 2. Igra postane pravi izziv šele, ko odpreš insane mode in se moreš na vsake toliko časa skriti, saj te lahko sovrag rani. Drugače pa na easy, normal in hard čez cel špil držiš x in naprej. Izziv za "prave" moške...

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
Ne na PS3 je privzeta težavnost Normal, razen če se počutiš dovolj pussy potem izbereš lažjo varianto, na xboxu je privzeto na easy...

Ja v bistvu lahko drkaš eno in isto igro na vseh živih težavnosti, ker nimaš druge ;) in si glavna faca ker se ti seštevajo achivmenti :D

Načeloma iger na težjih stopnjah od normal ne igram več, ker enostavno nimam časa, me pa zanima koliko od vas bo čez 10 in več let še drkala igre na Hard, če sploh, jaz jih bom samo, da takrat verjetno na easy, ali pa celo very easy.

na x360 si lahko nastaviš v profilo kakšno težavnost ti avtomatsko da v vsakem špilu ;) ti verjetno imaš naštimano na easy :D

zaradi achievmentov nisem faca mi je pač izziv , da odklenem čim več achievmentov v špilu, tem bolj zafukani večje zadovoljstvo je meni :rock: ... zame je to igra v igri .. :innocent:

jaz že igram igre verjetno od 4-5 let naprej tako da upam še en cajt igral .... mi je pač antistres terapija ... :fiufiu:

a ne Alexs :petting:

Xbox

Link to comment

OMG privzeta tezavnost v igrah bo razlog, ki mi bo nasljednic pomagal pri nakupu nove konzole ja.....

->to se navezuje na bessijew post ja.....

WTF is MAG? Never heard.....verjetno sm prevec nawb!

lol zabavno je kako v videu rece, da so timing, communication pa se nekaj vitalni pri pravilni igri. hehe.....do you guys even party chat?

Also, bi rad da se pocasi zacnete zavedat, da ce vam bolj pase SP (v smislu, da mislite da MP preprosto ni za vas ali se hujse, nimate casa) nimate kar koli za reci cez MP. Da ne govorimo o komentarjih ala obrnu sm jo enkrat in pol pricakoval 100€ na roko.....

Basicaly je ta tema bazirana na casual gamerjih, ki bi se samo vsedli na kauc in rekli nek "given word", ki bi v trenutku obrnu 2 spila.... in pol pogledli ksn film. Po novem je namrec tezko pritiskat na prevec gumbov hkrati. Da ne govorimo o kaksnem "ucenju stvari na pamet", ki vzame full prevec casa (<-najbol lame razlog, ki ne upravici nic in se navezuje izkljucno na kvaliteto igralca) in je tam samo za ljudi brez zivljenja.

Prav zaradi tega me malo moti, da se sploh greste taksne in-depth debate, medtem ko se vse skupaj fura na neki über shallow ravni, ki temelji mogoce na enem playtrough-ju....

You guys should start talking some sense!

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
Ne na PS3 je privzeta težavnost Normal, razen če se počutiš dovolj pussy potem izbereš lažjo varianto, na xboxu je privzeto na easy...

Ja v bistvu lahko drkaš eno in isto igro na vseh živih težavnosti, ker nimaš druge ;) in si glavna faca ker se ti seštevajo achivmenti :D

Načeloma iger na težjih stopnjah od normal ne igram več, ker enostavno nimam časa, me pa zanima koliko od vas bo čez 10 in več let še drkala igre na Hard, če sploh, jaz jih bom samo, da takrat verjetno na easy, ali pa celo very easy.

na x360 si lahko nastaviš v profilo kakšno težavnost ti avtomatsko da v vsakem špilu ;) ti verjetno imaš naštimano na easy :D

zaradi achievmentov nisem faca mi je pač izziv , da odklenem čim več achievmentov v špilu, tem bolj zafukani večje zadovoljstvo je meni :rock: ... zame je to igra v igri .. :innocent:

jaz že igram igre verjetno od 4-5 let naprej tako da upam še en cajt igral .... mi je pač antistres terapija ... :fiufiu:

a ne Alexs :petting:

Oh če boš tako dolgo zdržal kot jaz in te ne bo familija vrgla na cesto ;) . Bolj star bolj nor. Oh kje so tisti cajti ko smo jaz, keken, samotar in mrX igrali halo3 na insane do treh zjutraj in ga končali. Še dva dni po tem sem bil čisto v oblakih, kot da bi pokadil dober šit :beer:

Link to comment

S piljenji igranja je tako, če nimaš na polici v vrsti 5 in več iger se pač ukvarjaš s tisto eno, ki jo imaš, razen, če je tista ena toliko boljša od drugih, da ti je vseeno za druge.

Posnetek iz maga je pač nekaj zrežiranega in ne predstavlja gameplaya, take situacije v gameplayu še nisem videl, to da kdo še ni slišal za MAG pač pove dovolj.

a v tem je potem fora glede težavnosti na boxu moram to popraviti, zanimivo kako se na boxu praktično vse vrti okrog dveh mogoče treh iger!?

BessieSABU.png

Link to comment

Vaše pravljice za lahko noč, kako je treba Gearse obrnit na insane ter pregeekat 1000 ur v MPju pustite zase. Pizda kdo bi si mislil da je za zamojstrovanje kake igre potrebno jo preigrati na hard. In ja, veliko igrinih lastnosti se lahko oceni tudi na normal, tudi Killzone 2 je na elite igralno čisti odfuk (sploh zadnje stopnje), a to ne spremeni dejstva da je linearna klavnica, brez ene pametne nove ideje in brez nobene karizme. In ja, tudi GoW ima precej napak, ki jih vsak gamer z malo kilometrine za sabo uvidi, brez da ga mora končati na insane da doživi razsvetljenje arhimedovske genijalnosti cover sistema.

lol zabavno je kako v videu rece, da so timing, communication pa se nekaj vitalni pri pravilni igri. hehe.....do you guys even party chat?

OK, vem da je to komentar na video, a ker vedno mečete ven ta zloglasni chat na xboxu ter vašo blazno usklajenost pri MP špilih:

naj to sicer ostane med nama, ampak naj ti prišepnem da je voice chat obstajal bistveno preden je MS razsvetlil gamerje s konzolo ki celo vsebuje slušalko (!!!), mogoče se ti bo zdelo čudno ampak to ni funkcija rezervirana za Microsoftove izbrance ki so s Halojem odkrili MP igranje. Tako da bi bil že čas da se ustavite delat neke "frajerje" ker imate cross game chat na xboxu in se delat neke elitne MP profesionalce.

Also, bi rad da se pocasi zacnete zavedat, da ce vam bolj pase SP (v smislu, da mislite da MP preprosto ni za vas ali se hujse, nimate casa) nimate kar koli za reci cez MP. Da ne govorimo o komentarjih ala obrnu sm jo enkrat in pol pricakoval 100€ na roko.....

Ja, v igrah eni iščejo kompetitivnost in druženje s frendi, drugim se pač paše poglobit v kako SP zgodbo in pustijo druženje s frendi za druge priložnosti ki ne vključujejo elektronskih naprav, vsakemu svoje.

Tako kot marsikdo nima kaj reči čez MP, tako marsikdo nima kaj reči čez "6 urne" SP špile.

Če se komu lahko zdijo SP špili izguba časa, ali manj kvalitetna zabava napram MPju, tako se lahko drugim zdi večletno igranje dvajsetih MP map dolgočasno in ponavljajoče.

Vsak ima lastno percepcijo prednosti in slabosti ki jih imata obe plati gaminga. Sprejemanje drugačnosti pa je itak za povprečnega človeka tabu, to vsak vidi na raznih forumih in po komentarjih na kakih portalih, itd.

Link to comment

RANDOM GEAR-HEAD STORY :

Včeri sem na Jacintu gledal DingDonga :bringiton: ki se krega iz enim lokustom.Jst sem bil pri mortarju, on pa

na desnem sponu .Žal nisem opazil da sva sam še midva proti hostu.Zadeva se je dogajala preveč daleč da

bi laufal ali streljal da bi mu pomagal.Pa še drevo vmes. :doh: .Probam spustit dva mortarja sam sta oba pre kratka da bi kej naredu.Na žalost D.Dong proti hostu pade za domovino. :wasted:

Nakar se lokustl obrne,me vidi in začne merit z hemmerjem :rockbrow: . V tistem trenutku je bil rezultat 4-4 in sva bla

samo še jaz proti hostu z hammer of downom. Vidim da me vidi.Vidim da meri.Slišim snop luči nad sabo. :?

V tistemu trenutku sem pomislil na padlega D.Donga,pred vsem pa logično razmislil da zbežat ne morem, zamenjal orožje,nameril snajpo in pomislil ''zdej ti odpulim uno debelo glavo, papak''...

Nakar sem v glavi začutil neko statiko...začutil skillse kod še nikoli poprej...nameril modela v glavo in pomislil,

ti zdej ostaneš brez glave. Udihnem.Pritisnem.Izdihnem.Izdahne.Zadeva uspe na polno.HeadShot.Toraj zmaga. :D

Sam statika še kr ne neha :headscratch: ,mogoče postajam super sayan kod Goku ali Morbid pomislim :objem: . Pol mi pa crkne

kontroller :puppy: in poklopim da statiko povzroča baterija vse ostalo pa moja zapušena domišlija. :beer:

Sorry ,sam tkle mamo... :D

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Jebe se mi za ostalih miljon igralcev. Moja bitka je že zmagana. Igram mojo najljubšo igro.

Igram jo s folkom ki jo razume.Še vedno ne znam vsega.Še vedno ne obvladam . Še vedno

ko umrem sem sam kriv.Še vedno grem pobrat soigralca v največji drek.Še vedno obožujem

zmago in še kr ne morem brez random gearzLuLzov mirno zaspat... :zzz:

hosting Gears of war 2 since 2008 on 50-50 optik... :beer:

@Bessie-drgač jst ti ne kontriram da je MAG slab,jst ga nisem probal,vem pa da je na konzoli ki ima površne igre.Mislim, na enemu od tvojih linkov so tipi ki jurišajo in strelajo...ne vem no...drgač pa jst podpiram

kogarkoli lahko dokaže da igra to kar podpira.Naprimer pipicar je random... :petting: Ti imaš pa u kurcu

okus kar se tiče iger vsaj tolk kod jaz :objem::beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Mah....na kake stvari se pol folk oprime....noro!

Gre se samo za to, da PS3 premore mogoce eno igro, ki se igra na MLG. Pri xboxu smo pa spet pri treh igrah okoli se vrtimo. Verjamete al ne se tudi ps3jasi ne morete nehat vrtet okoli slednjih.

Basicaly sem vam napisal da ste slabi in zakaj ste slabi, ter se mi zdijo vasa mnenja neutemeljena. Kar se spet zgodi je to, da:

-party chat ni za vse (kaj je alkhor hotu z zgornjim quoteom povedat mi ni jasno.....razn to da je biu ze folk pred nami z micom.....pa da se boji 1337ness-a)

-MP ni za vse

-Drugacnost je tabu? WTF?

-Sam dolocen SP je za vse sam ce ti ni pol se rajs odlocis za drug SP ker je MP kul sam bedn pa ponavljajoc pa....

-tezavnostne stopnje something something

Bottom line: Nakup konzole je bila verjetno napaka, saj ste ocitno stuck nekje med clovekom ki sovrazi igre in nekim casual geekom, ki zna sam dvopicje pa oklepaj. Resno...bolj berem vase poste, bolj se mi zdi da si konzole sploh ne zasluzite.

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.