Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

2502-console.jpg

PS3 ima 2 HDMI porta...

...ma pojma nimaš... tisto sta VHOD in IZHOD Hdmi...hahahahahahahahahahaha :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Fantje, nekaj mi povejte... Pred kratkim se je s to jailbreak zadevo začela kvazi piratska scena na PS3. Zakaj, če ima PS3 bluray pogon, so vsi špili, ki se pojavljajo po trackerjih veliki okoli 8gb?

Ker se ista vsebina na BD disku ponovi ene 3x... :tepen:

Zato ker ima PS3 tok počasn optični pogon, da drugače kot tako ne gre. :tard:

Je pa BD... na katerega lahko zapečem 50 GB... sam kaj, ko mi to za igre ne pomeni nič. Razen daljših loading timov in pop upov. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Fantje, nekaj mi povejte... Pred kratkim se je s to jailbreak zadevo začela kvazi piratska scena na PS3. Zakaj, če ima PS3 bluray pogon, so vsi špili, ki se pojavljajo po trackerjih veliki okoli 8gb?

To sem se tudi že sam spraševal :lol: Pa še nekaj me zanima. Pred kratkim smo igrali pri prijatelju GOW trilogy na PS3 fat 40GB model. Fora pa je v tem da sta prva dva delala nemoteno, tretjega pa niti zaznalo ni, samo črna slika? :crazy: Pa opazil sem tudi zamike v samem playstation meniju, zaj ali ste vi navajeni na takšen lagg ali pa je ta PS3 od prijatelja čisto v k****.

Sharksy.png
Link to comment

Na drugi strani... Sony te dni trpi kot pes... borijo se z mlini na veter.

Jaz mam eno preprosto rešitev... Najboljše, da Sony na BD od iger namesti en software, ki bo se bo ob kopiranju PS3 igre na trdi disk executal in se namestil na PS3 in preprečil kakršno koli nadaljno uporabo tega diska, hkrati pa objavil vse vaše osebne podatke in podatke o kreditni kartici na stran cardersparadise.net...

Sem predlagal Kaz-u in me je poslal nekam, da ne rečem kam... pravi, da so to briljantno idejo že uporabili za glasbene CDje in da je bila pol neka pizdarija...

Booo... nič ne vem...

V glavnem... fuck Sony. Sami so si to iskali. Če bi pustili Linux se pomojem domači varilci kode nebi spravili na Game OS... vsaj ne tako kmalu. :rock:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Potem bi morali vsi pljunit v roke ter začet radniško delo , tako bi bil forum zapuščen.

Skratka bolje bo če GT5 nebo imel poškodb, takšnih slabih poškodb še nisem videl, da je blatnik(štoštanga) čisto zvit in v celem kosu , kot prvo je večina novih delov iz plastike se pravi bi moral blatnik čisto raztrgati in zlomit, očitno razvijalci niso nikoli videli kleparske in mehanske delavnice.

Aja pa bolje če ima travar brezvezen job, kaj bi šele rekel če bi bil na borzi.

Link to comment

http://www.yaybuttons.com/

Sony se bo še enkrat popekel z vrelim mlekom... Spet se neki hvalijo in bluzijo svoje... in spet bodo popu... oziroma... še naprej bodo pušili na zadnjem mestu. PS3 pač ni PS2.... z vseh vidikov.

Star kitajski rek pravi "Wealth does not pass three generations"... prva zasluži, druga popelje na vrh, tretja pa je že tako zaslepljena z bliščem in navajena bogastva, da vse neodgovorno požene čez okno... Ja... stari kitajski modreci so vedeli o čem govorijo.

Lastna hvala, pamet mala... in faceplant v črepinje. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

WTF koncal Halo Reach SP kampanjo v 6urah na normal :puppy:(res kratek sP) ostale ugotovitve lahko bi nardil bolsi voice acting, grafika je kar cool sam obcasno kar padejo frejmi. Sp je zelo kratek in nic posebnega v nekaterih delih enemiji mi delujejo kot da jih je en random po mapi nametal tko da upam da bo MP bolsi, ga nisem se sprobal. AI je pa taka kot da bi bli na "special olympics" :sweat: . Pa to je zadnji HALO ki ga je naredil Bungie. Pocakmo se na oceno v Jokerju TM.

Link to comment
Ps3 scena je izgubila še enega gorečega fanboya... tokrat je to jonski. :innocent:

viewtopic.php?f=24&t=5238&p=111502#p111502

Zanimivo kako folk, ki je trdil kako je PS3 majka... zapušča ladjo kot po tekočem traku. LOL

Precej patetično, če vprašate mene... Za PS3... predvsem pa za te žalostne face...

Prav gledal sem kdaj boš to napisal :beer: In ja, še vedno trdim da je ps3 majka, zdaj pa ko si lastim xbox, lahko pa še bolj zatrdno rečem, da je majka :)

Sicer je pa tudi xbox scena s tem, ko je ps3 scena zgubila mene, zgubila dsmadfana.

Tako, da ja, precej patetično. Sicer pa, v lajfu je treba čim več stvari sprobat ;) Nevem kakšen je tvoj način življenja, če odštejemo tistih 98% časa ki ga zapraviš za tale forum :)

Ampak ja, KSi brez tebe bi bil verjetno čudno pust, če ne drugega, bi bila ta tema pusta :beer:

GT: jonskiC

Link to comment

Prav gledal sem kdaj boš to napisal :beer: In ja, še vedno trdim da je ps3 majka, zdaj pa ko si lastim xbox, lahko pa še bolj zatrdno rečem, da je majka :)

Sicer je pa tudi xbox scena s tem, ko je ps3 scena zgubila mene, zgubila dsmadfana.

Tako, da ja, precej patetično. Sicer pa, v lajfu je treba čim več stvari sprobat ;) Nevem kakšen je tvoj način življenja, če odštejemo tistih 98% časa ki ga zapraviš za tale forum :)

Ampak ja, KSi brez tebe bi bil verjetno čudno pust, če ne drugega, bi bila ta tema pusta :beer:

Jaz stvari raje imam kot zgolj probam.

Sej je fajn tu pa tam probat testno vožnjo z kasno eM-ko ali amgjem... Še boljš si je lastit eno eM-ko ali amgja... Veš kaj je pa še bolš? Met eM-ko, amgja in še enga RS-a za povrh.

Ampak te razumem... nekateri pač radi stvari probate in jih kljub temu, da so vam všeč hitro prodate... Logično, ni kaj.

V glavnem... toliko o tem, da je PS3 nadmočan... večina fanboyev je že spoznala resnico in prodala zadevo... :innocent:

Anywayz... two words: Remember Reach. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.