Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Kruger, če bi uparabil manj smeškotov in več ločil, bi še te človek vzel vsaj malo resno. Tako pa niti PS3 nimaš, če sem prav razumel. No ja, takim pravijo fakeboy.

Kakorkoli, ni bila ravno najboljša bera iger za PS3, ko sta izšla Haze in GT5 demo, pač za silo je tudi to dobro.

E3 2009: "Perhaps the most surprising to me was when a couple developers from Gran Turismo maker Polyphony Digital came by to personally get hands-on with Forza 3, all the while taking careful notes, examining our UI system, shooting photos, and directly asking us some pretty interesting questions," said Turn 10's Che Chou ..."

Glede ekskluziv pa toliko, še nismo zaključili 2010, za 2011 še je čas. Sicer pa kupim več multiplatform iger kot ekskluziv, ker vse pa res niso tako dobre (ali pa mi ne ustreza žanr).

Link to comment

In s tem si kaj hotel povedati ?spet en kup prazne slame ala Travar 3 years and counting. Glede polyphony a si ze slisal za pregovor keep you friends close, but your enemys even closer. :ninja: :ninja:

Sploh ni vazno ce ti kupis vec multiplatform, to je tema Ps3 vs xbox vs wii and here we talk exclusive shiatt. :rock::rock:

Glede tega ker nimam PS3 imam xbox kaj mi bo potem Ps3 just ask Travar :D:D:D:D:tepen::tepen:

Pa please a ze lahko nekdo dopolne Exclusive list:

Forza 4

Fable3

GOW3

Kingdoms

OMtehGOD soo many exclusives we can party like its 1999

Edit naj "da čousen one" dopolni listo :fiufiu::fiufiu::fiufiu::fiufiu:

Link to comment
In s tem si kaj hotel povedati spet en kup prazne slama ala Travar. Glede polyphony a si ze slisal za pregovor keep you friends close, but your enemys even closer. :ninja: :ninja:

Sploh ni vazno ce ti kupis vec multiplatform, to je tema Ps3 vs xbox vs wii and here we talk exclusive shiatt. :rock::rock:

LOL... veš kdo ni slišal za pregovor "keep you friends close, but your enemys even closer".. Jaz... na prvem mestu... besede ki se začne na e z y ne razumem... enemys... wtf... polpismen nedonošen otrok... V katerem jeziku sploh je ta pregovor? Krugers Spanglish? Dej napiši v enem od živih jezikov. Al pa se drži lastnega dialekta, ki ga edinega obvladaš. Tega... brez ločil, brez začetnic in polnega polpismenih besed.

V glavnem... vsaj še nekdo ni slišal za ta pregovor... In to so snovalci PSN-ja... namreč 10 let po tem, ko je online interakcija v igrah že zdavnaj izpopolnjena pridejo tipi ven s sistemom, ki ti ne pusti niti poslat frendu sporočila medtem ko igraš igro. Nikakršnega sporočila... Sam itak nedonošenček tega ne ve, ker nima PS3 in govori o stvareh, o katerih nima pojma.

V glavnem... lepo je gledat arogantneža, ki je mislil, da bo zmagal brez boja potem pa je s faco priletel v drek in se sedaj ne zna niti pobrat. Nadvse zabavno. No... priznam... zadnje čase celo niso požirali velik dreka... sam majo pa še zmer polno faco... than again... sezona multičev se počasi začenja... le na kateri konzoli bodo boljši to jesen? LOL :innocent:

Aja... ker vem, da določen nedonošen osebek ne bo dojel... ta arogantnež nisi ti - da ti, pač pa Sony. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Like i said here we talk exclusive games shiatt :rock::rock: Xbox vs ps3

A je tukaj tako po novem.

Ko ima xbox samo 4 exclusive games postanemo grammar naciji in imamo malo šolo angleščine :sweat::sweat::sweat: in osebam na forumu težimo o slovnicnih napakah v angleščini

@Travar

Ne žalt no :petting::petting: ne se spuščat na tak nivo :sweat: da te ne bo admin banov :fiufiu::fiufiu: nevem zakaj se ti vedno zateces k žaljenju ko tega nihče drug ne uporablja mislim da je to znak ne moči :tard::sweat:

in ta LOL na začetku in koncu a je to tako kot v ameriških humorističnih nanizankah "kao mormo se smejat" AHAHAHAHAH :petting:

Exclusive list dejte ze dopolnit pa pravilno napišite naslove jaz jih bom 100% narobe :sweat::sweat::sweat:

Forza4

Fable3

GOW3

Kingdoms

Edit:@Travar a je res tvoj naljubsi film Starec in Morje :sweat::sweat:

Link to comment

Ne pozabimo, da je večina teh "multičev" naslednjikov legendarnih franšiz, ki so se rodila na PS brandu... kdor govori o multičih zaničevalno je bedak. Nekaj najboljših iger na PS2 je dobilo naslednjika v obliki multiča.

Danes rečemo "multič"... sam a se zavedamo, da so multiči igre ala GTA, Tekken, Street Fighter, DMC, FF, Resident Evil... Hey... to so legendarni naslovi, ki si jih želi igrati na miljone ljudi... in ja... zame je bolj pomembno na kateri konzoli so boljše legendarne igre... Naslovi naslovov... smetana! Kaj mi bo neka nova pizdarija brez vsebine in igralnosti?

Ne pa neke kurčeve "ekskluzivne" novotarije z naslovi ala MAG, Uncharted, Killzone, Resistance, Motorstorm, Infamous, in nevem še kako sranje... Pa res, da to raje igram kot RE ali DMC... ali GTA ali SF... to novo sranje ima še vse za dokazat. In slabo mu gre.

Sej ne da xbox ekskluzive blestijo... Maš Halo, ki blesti... ostalo pa spet raje igram multiče... legendarne naslove. Ki so legendo priborili z kvaliteto in ne marketingom.

Naslovi kot so GTA, Tekken, Street Fighter, DMC, FF, Resident Evil pa ne rabijo podnapisov. Tej govorijo sami zase. Multiči ali ekskluzive... folku ni pomembno. Je pa pomembno na kateri konzoli delajo bolje igre de madre... The big ones...

Vsekakor si nisem kupil konzol za Infamous... pač pa me tukaj držijo naslovi, ki sem jih že prej omenil. In ne pravim, da se legenda ne more roditi... pravim samo, da se legenda ne rodi vsak dan. Žal. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

@Travar

A si to copy past-ov post par strani nazaj kjer si govoru kako so GTA Tekken in DMC prisli na Xbox ker men je res cool da jih lahk igram na X-boxu glede na to da nimam PS3 :rock:

In nevem zakaj me prepricujes da je PS 3 Fail itak ga nimam in ga ne mislim kupit, jaz poslusam kaj rece "da čousen one" of Ksi xbox comjunity DAAAAAAAAAAAMNNNNNNNNNNN spet nisem pravilno napisal Grammar NAZIZS dont punish me. :D:D

Link to comment

Edit:@Travar a je res tvoj naljubsi film Starec in Morje :sweat::sweat:

Yup... in najljubša knjiga mi je: Izpovedi nedonošenega debilča.

Zakaj pa misliš, da sem tukaj? :innocent:

OOOOOOOOO ne se razburjat odpustim ti ker žalis :petting: ker si "da čousen one" :ninja: Ke-kit ne ga banat samo pogovor se z njemu pomagala mu bo prijateljski nasvet oziroma pogovor o tem da ne žalimo ljudi na portalu KSi :petting: . Even if you are on da internetz ne žali folk ker izpades kot .... ne mislim žalit :D:D:sweat::sweat:

Link to comment
@Travar

A si to copy past-ov post par strani nazaj kjer si govoru kako so GTA Tekken in DMC prisli na Xbox ker men je res cool da jih lahk igram na X-boxu glede na to da nimam PS3 :rock:

In nevem zakaj me prepricujes da je PS 3 Fail itak ga nimam in ga ne mislim kupit, jaz poslusam kaj rece "da čousen one" of Ksi xbox comjunity DAAAAAAAAAAAMNNNNNNNNNNN spet nisem pravilno napisal Grammar NAZIZS dont punish me. :D:D

Heh... veš.. eno je, da se človek zatipka...

Drugo pa je, da se človek trudi pisat v jeziku, ki mu očitno ni blizu. In piše narobe. To je smešno. Zelo smešno.

Kot sem ti rekel... drži se svojega dialekta, ki ga obvladaš. Angleščina očitno ni tvoja vrlina.

V glavnem... kaj bi rad povedal s tem, da nimaš PS3? Sem razumel... najbrž nimaš niti 360.... nevem kaj bi rad? Da tle zberemo dnar in ti kej kupimo? Al kaj?

Neodvisno od tega kaj imaš... je dejstvo, da inteligenca zagotovo ni ena od stvari, ki bi jo imel. A veš... tega ne moreš spremenit tako, da imaš ali nimaš PS3... :mirror:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Scooty :ninja: sarcazem detektor on/ might help :thumbup: :thumbup: :ihih: :ihih:

Pa res nevem zakaj vedno žalis noben drug se ne spušča na tak nivo v tej temi samo ti WTF :headscratch::headscratch:

A sem te tok razburil a naj neham :disbelief: a ni to taka joke tema kjer se ljudje zabavajo eni se očitno ne :sweat::sweat::sweat:

Link to comment

Edit:@Travar a je res tvoj naljubsi film Starec in Morje :sweat::sweat:

Yup... in najljubša knjiga mi je: Izpovedi nedonošenega debilča.

Zakaj pa misliš, da sem tukaj? :innocent:

OOOOOOOOO ne se razburjat odpustim ti ker žalis :petting: ker si "da čousen one" :ninja: Ke-kit ne ga banat samo pogovor se z njemu pomagala mu bo prijateljski nasvet oziroma pogovor o tem da ne žalimo ljudi na portalu KSi :petting: . Even if you are on da internetz ne žali folk ker izpades kot .... ne mislim žalit :D:D:sweat::sweat:

Model... moja najljubša knjiga je Izpovedi nedonošenega debilča.... kaj te žalim? O čem govoriš? Sej ni tebe v tej knjigi, a veš?

Poleg tega... če idiotu rečeš, da je idiot... to ni žaljivka... ne bom rekel, da je to lepo, vendar ni žaljivka. Resnica ne more biti žaljiva. In za tem stojim. In menim, da mi ne grozi ban, ker bo moderator gledal na stvari na enak način. Torej žaljivka bi bila, če bi ti rekel, da si nekaj, kar nisi.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Scooty :ninja: sarcazem detektor on/ might help :thumbup: :thumbup: :ihih: :ihih:

Pa res nevem zakaj vedno žalis noben drug se ne spušča na tak nivo v tej temi samo ti WTF :headscratch::headscratch:

Ni sarkazma v tem, da se trudiš pisat v jezikih, ki ti niso blizu... Kakšen sarkazem neki? To je delo bedačka, ki se trudi blebetat v jezikih o katerih nima pojma. Sarkazem te ne more rešit.

In kot sem rekel. Ne žalim te. Stojim za tem. Anytime. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

A sem te tok razburil a naj neham :disbelief: a ni to taka joke tema kjer se ljudje zabavajo eni se očitno ne :sweat::sweat::sweat:

Model... verjemi, da se zabavam, ko te tolčem v zemljo... neodvisno od tega kaj blebečeš, vem, da ti moje besede puščajo globoke brazgotine na tvoji rahločutni zavesti. :innocent:

To se vidi.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Please talk about Exclusive games ni mi treba zdaj razlagat za čem ti stojiš :sweat::sweat: upam da ne za Mittkotam :mwahaha::mwahaha: :ihih:

Tolčem v zemljo :D:D in scarsi na moji rahločutni zavesti AHAHAHA Da teh Drama :D:D:sweat::sweat:

Forza4

GOW3

Kingdoms

Fable3

A ne bo nihce dopolnil da truth is out there lahko pa da je res da so to vse eksluzive DAMNNNNNNNNN :sweat::sweat:

Men je najboljsi film Operation Swordfish :ihih: :ihih: :ihih: :fiufiu:

Link to comment
Please talk about Exclusive games ni mi treba zdaj razlagat za čem ti stojiš :sweat::sweat: upam da ne za Mittkotam :mwahaha::mwahaha: :ihih:

Tolčem v zemljo :D:D in scarsi na moji rahločutni zavesti AHAHAHA Da teh Drama :D:D:sweat::sweat:

Men je najboljsi film Operation Swordfish :ihih: :ihih: :ihih: :fiufiu:

Exclusive games?

No problem... A leta 2010?

Ok...

Just one word: Halo Reach. Game over. :tepen:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
@Travar

Dobr spil ga igram sam me zanima kaj izide in the Future da vidim katerih spilov se lahko veselim razen GOW3 :bringiton: . In kar ne morem verjeti da je to to. Res nevem zakaj nihce ne dopolne liste. :disbelief:

You, my dear sir, are fail...

Sem ti dopolnil listo... in zdej neki brbljaš dalje, da je nihče ne dopolne. Patetik en...

360 ne temelji na listah kaj prihaja. Pač pa folk množično igra to kar je. Za razliko od iger, na PS3. Ki vedno prihajajo. In se ko pridejo na njih hitro pozabi. :innocent:

In kakšen Future neki? Smo že 5 let v tej generaciji... there is no future. To kar vidiš, to je to. Vsaka bo dobila mogoče še par dobrih iger in pol gremo naprej.

Sej razumem, PS3 is all about the future, zato ker preprosto še ni pokazal nič pametnega.

360 je all about the present.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Šherifi??? nebi rekel :a_a:

Prosim če lahko nekdo dopolne Listo

Fable3

Forza4

GOW3

Kingdoms

Sej ni rekel "šherifi".... rekel je ŠERIF.... ednina... ker si eden. In brez h.... Nemoreš napisat šherif s š in h... ne gre. Eno al drugo. Mater... tej romi, danes še slovensko ne govorijo.

Also; šuti s to listo, ker sem ti jo že dopolnil. Liste so za vas PSjevce... da vas, ki nimate PSja.... ker pač morate čakat. :tard:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Zanima me katere eksluzive prihajajo na XBOX to je to nevem zakaj mas spet "your panties in a bunch" se enkrat katere eksluzive prihajajo na XBOX razen 4 ih ki sem jih naštel. :fiufiu::fiufiu::D

Tko da ne vidim kje si dopolnil nikjer ne vidim spiska .

OMteh Grammar mečarica is back :D:D:tard:

Jaz mam xbox in me ne zanima kaj si mislijo tisti ki imajo PS3, jaz ga nimam ker me je "da čousen one preprical" in ne kupujem fail robe. Sam nevem zakaj si ti kupil ps3. +MOVE-ki ga ne bos uporabljal. A ga mislis za kaj drugega uporabljat AHAHAH :D:D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.