Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Groklaw si odkril... zdaj smo šele nasrkal. Šit, dej res odpri eno temo, ki se bo ujemala z vsebino tvojih postov,ker ta tema nima veze s tem kar ti objavljaš.

Misliš tako kot je soba PS3, kjer je zadnje leto 95% ali več vseh postov tvojih? Keepin' the dream alive. LOL

Drugače pa jaz mislim, da ima Sonyjev odnos do svojih potrošnikov še kako veze z to temo... namreč konzola, katere proizvajalec žali in podcenjuje svoje potrošnike namesto, da bi serviral kakšno izboljšavo definitivno ne more biti zmagovalec generacije... In tudi ne bo... LOL

Drugače pa se zavedaj, da sva midva končala z najinimi debatami, ker nisi sposoben napisat treh koherentnih besed. Tako, da boš moral poiskat koga drugega, da bo komentitral EN pokvarjen primerek xboxa. Tega res ni vredno komentirat... sploh pa moj komntar nebi letel na en pokvarjen xbox pač pa na zafučkanega fanboya, ki se mu zdi en pokvarjen xbox kakorkoli relevanten v celi sliki. Torej, ko gladko spregledam tvoj silni argument... ne storim tega, da spregledam argument, pač pa tebe...

Sicer pa verjamem, da ti gre celoten Sony fiasco pošteno v nos. Kar se tudi vidi.

Nekako se mi zdi, da grem kontra sebi, ko ti odgovarjam... sam je bilo vredno, če ne zaradi drugega, da sem omenil stanje v PS3 sobi. LOL

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Jah več ali manj si lahko opazil, da v večini jaz ne odgovarjam na tvoje gluposti ampak oz. sem nehal! Ampak, OKeeej, včasih je potrebno opozoriti, da se ne držiš teme. že z anonymos si močno brcnil v temo (v obeh smislih te besede).

No, če ne drugega očitno vsaj ti bereš oz. vsaj opaziš moje poste v Ps3 sobi... aja se bojiš, da potem ne bo nihče reagiral na tvoje poste...no upravičeno!

Žal mi ne gre čisto nič v nos, pravzaprav jim privoščim, morda pa se kaj naučijo iz tega.

BessieSABU.png

Link to comment
... morda pa se kaj naučijo iz tega.

Nisi normalen...praw utrujaš ko ena stara baba...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Jah več ali manj si lahko opazil, da v večini jaz ne odgovarjam na tvoje gluposti ampak oz. sem nehal! Ampak, OKeeej, včasih je potrebno opozoriti, da se ne držiš teme. že z anonymos si močno brcnil v temo (v obeh smislih te besede).

Zanimivo, da potem pričakuješ, odgovor na dejanske neumnosti v zvezi z enim pokvarjenim xboxom... strašno relevantno. Če pa odgovora ne pričakuješ pa je malce čudno, da se čudiš, da je zadeva gladko spregledana... Vem... kontradiktorno. Kot mariskaj drugega, tako da se ne sekiram.

Mojim argumentiranim trditvam, ki nevem, če so enkrat naletele na kontra argumente lahko govoriš neumnosti kolikorhočeš... Nenazadnje to iz tvojih ust ne pomeni veliko.

In verjamem, da mi ne boš povedal kako sem z anonymousom brcnil v temo. U poglej... prav imam. LOL

Anywayz; kar sem poročal o anonymousu je vse iz druge roke tako kot sem slišal od neorganizirane skupine/skupin, ki se imenujejo anonymous, ki nima vodstva in PR službe. Tako, da je zadeva v vsakem primeru zavita v temo. Zanimivo je, da ti očitno misliš, da imaš drugačne informacije... a jih očitno ne boš razkril...

No, če ne drugega očitno vsaj ti bereš oz. vsaj opaziš moje poste v Ps3 sobi... aja se bojiš, da potem ne bo nihče reagiral na tvoje poste...no upravičeno!

Berem oz. opazim? LOL... to ni isto... No semantika na stran... Da, opazim pa jih definitivno... saj ne moreš kaj, da nebi že ob vstopu v PS3 sobo videl na desni, da zadnji post v vseh temah pripada istemu človeku. LOL

Žal mi ne gre čisto nič v nos, pravzaprav jim privoščim, morda pa se kaj naučijo iz tega.

Kaj bi govoril... saj se vidi kako stvari stojijo.

Operation Fanboy Damage Control has begun... Očitno sem potomec Nostradamusa.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Misliš tako kot je soba PS3, kjer je zadnje leto 95% ali več vseh postov tvojih? Keepin' the dream alive. LOL

In ti namesto, da bi ga pohvalil za trud, ki ga vlaga v tako skupnost kot je KSi, ga podjebavaš z raznimi LOLi?

Tukaj postaš zgolj zato, da jebeš v glavo folk, ki si misli, da PS3 ni slaba naprava ter biješ boj s čarovnicami, pri tem pa skupnosti ne doprineseš popolnoma nič. Zraven pa si še upaš zajebavat bessija, da posta na veliko v PS3 sekciji?

Tvoja slika poleg besede hipokrit v vse slovarje imo...

lp,

k_k

Link to comment

Pa se pejmo spet :sharm: (ja odkril sem primeren smiley)

Zanimivo, da potem pričakuješ, odgovor na dejanske neumnosti v zvezi z enim pokvarjenim xboxom... strašno relevantno.

Enim?

...da zadnji post v vseh temah pripada istemu človeku.

..če se spokam, bo pa res postal Xombi forum/stran, zato pa vztrajam, ker mi je koncept strani všeč in želim, da bi bil to kar naj bi bil.

Še vedno bolje to kot pa samo nešteto strani o tem zakaj nekaj sovražim.

Anonymus je brca v temo, ker nima veze z naslovom teme in brca v temo ker niso DDOSal PSN ampak

Targets:

1. www.sonypictures.co.uk

2. www.sony-europe.com

Where do we start?

Sony is a very hard target to DDoS, and due to the current firepower we have, we cannot take out their bigger sites.

Luckily for us, Sony have many other smaller sites.

DDoS'ing each of these will attract a lot of attention and more users to the network.

For each site we take down of theirs, our firepower will increase.

When we have hundreds in the hive, we'll go for the massive targets.

in so daleč od tega

Za neobveščene; skupina/skupine anonymous specializira predvsem na področju zaščite svobode govora in prostega pretoka informacij in ne izbira sredstev za dosego svojih ciljev. V zgodovini svojega obstoja imajo za pasom že kar nekaj uspehov.

No mogoče je pa to da imaš okužen računalnik z virusom "freedom of speech"...

Imo s tem prej škodijo kot pomagajo Geohotu...

Ampak OK včeraj podatknjena bomba na Irskem je bila namenjena pomoči Irski, da se osvobodi angleškega škornja... tako se dela!

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
In ti namesto, da bi ga pohvalil za trud, ki ga vlaga v tako skupnost kot je KSi, ga podjebavaš z raznimi LOLi?

Tukaj postaš zgolj zato, da jebeš v glavo folk, ki si misli, da PS3 ni slaba naprava ter biješ boj s čarovnicami, pri tem pa skupnosti ne doprineseš popolnoma nič. Zraven pa si še upaš zajebavat bessija, da posta na veliko v PS3 sekciji?

Tvoja slika poleg besede hipokrit v vse slovarje imo...

In potem ti meni hipokrit?

Kaj pa je sedaj ta hipokrizija, da skupnosti ne prinesem popolnoma nič? A moj prispevek pa če tudi samo v to temo ni pa nič vreden? To pa ni vsebina? Mogoče za koga celo bolj zanimiva od Bessijevega prispevka v PS3 sobi? Mogoče pravim...

A to pa ni hipokrizija? Seveda je... po sami definiciji, saj se je niti ne zavedaš - kar je ena od bistvenih sestavin definicije - namreč, da se hipokrit ne zaveda lastne hipokrizije.

Nekoč sem enemu od adminov (mogoče veš komu) ob podobni priložnosti napisal na ZS, da če sem škodljiv za forum in skupnost lahko kadarkoli to pove (privatno preko ZS ali javno) in se bom takoj odstranil za zmeraj. Ker moj namen ni škoditi skupnosti. No takrat mi je bilo rečeno, da po mnenju tega admina nisem škodljiv. Če pa se je to spremenilo, moja ponudba še vedno stoji. Samo reči, pa grem.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ja res vredno pohvale, sploh pa da Bessie odpira temo od Gears of War3...

...ful bomo pisali v njej...

...komi čakam...

...vsi smo s tabo...

...res idilična situacija...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Anonymus je brca v temo, ker nima veze z naslovom teme in brca v temo ker niso DDOSal PSN ampak

Targets:

1. www.sonypictures.co.uk

2. www.sony-europe.com

Zelo veliko veš o dejanjih skupine, ki nima uradnega vodstva, centralne organizacije ali PR oddelka. Mogoče brcaš v temo? Ali si celo vodja ene od frakcij? Sam to ti ne pomaga, ker Anonymous ni ena entiteta... In kdo je tisti anonymous, ki si upa rečti, da govori za vse anonymous-e tega sveta? V bistvu je ravno to čar anonymousa... da to sploh ni skupina pač pa gibanje. In zaradi pomankanja vodstva in organizacije težko govoriš o nekih "uradnih" tarčah... in podobnih rečeh... Lahko pa brcaš v temo, da.

No mogoče je pa to da imaš okužen računalnik z virusom "freedom of speech"...

"Following allegations of vote rigging after the results of the June 2009 Iranian presidential election were announced, declaring Iran's incumbent President Mahmoud Ahmadinejad as the winner, thousands of Iranians participated in demonstrations. Anonymous, together with The Pirate Bay and various Iranian hackers, launched an Iranian Green Party Support site called Anonymous Iran. The site has drawn over 22,000 supporters world wide and allows for information exchange between the world and Iran, despite attempts by the Iranian government to censor news about the riots on the internet. The site provides resources and support to Iranians who are protesting."

"On March 14, 2011, the group Anonymous began releasing emails it said were obtained from Bank of America. According to the group, the documents document "corruption and fraud", and relate to the issue of improper foreclosures. They say that the source is a former employee from Balboa Insurance, a firm which used to be owned by BofA."

"The websites of Egypt's Ministry of Information and President Hosni Mubarak's National Democratic Party were knocked offline by Anonymous in support of protesters calling for Mubarak's ouster during the Egyptian Revolution of 2011."

Ja prav imaš... imam okužen računalnik z virusom... wait what?

Aja saj res...

Operation Fanboy Damage control in full swing. I get it.

Mimogrede... bomb na irskem in drugje bi bilo veliko manj, če bi tisti, ki imajo moč slišali lepo besedo... žal z lepo besedo ne prideš daleč.... sploh v svetu, kjer vlada korupcija. In tega so se tisti, ki podtikajo bombe že dobro naučili iz prakse. Dobra beseda ne doseže ničesar. Seveda, se ne strinjam z podtikanjem bomb... vendar ne bom krivil reakcije, pač pa dejanja, ki na prvem mestu pripeljejo do tega. Reakcija je vedno samo odgovor.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Saj pravim debata o anonymus nima veze s to temo in če jim čese ne manjaka potem je to

pomankanja vodstva in organizacije
... samo to je, da ni centralizirano.

Ja prav imaš... imam okužen računalnik z virusom... wait what?

DDos napadi se ponavadi izvajajo iz "ugrabljenih" računalnikov.

Glede na to, da imajo v rokah kodo Stuxnet črva že kak mesec ali dva...

The group of anonymous "hacktivists" that made headlines for online cyberattacks in December just released a bombshell online: a decrypted version of the same cyberworm that crippled Iran's nuclear power program

Pač stare novice, če se ti da brat LINK

Seveda, se ne strinjam z podtikanjem bomb...

Anonymus počnejo točno to!

Čist off topic!!!

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
Saj pravim debata o anonymus nima veze s to temo in če jim čese ne manjaka potem je to ... samo to je, da ni centralizirano.

DDos napadi se ponavadi izvajajo iz "ugrabljenih" računalnikov.

Glede na to, da imajo v rokah kodo Stuxnet črva že kak mesec ali dva...

Pač stare novice, če se ti da brat LINK

Anonymus počnejo točno to!

Čist off topic!!!

Nebom se spuščal s tabo v ugibanja kaj in kako deluje anonymous... Ker je več kot očitno, da ugibaš... oziroma kot ti rečeš brcaš v temo.

No en detajl pa moram izpostavit... DDOS napadi se že res izvajajo iz ugrabljenih računalnikov... ampak večina Anonymousov uporablja fantastični, strašanski in sofisticirani orožji LOIC in HOIC, kar sta kratici za Low Orbit Ion Canon... ja... ta drugo pa je, kot si verjetno uganil High Orbit Ion Canon... IMMMAFIIIIRINMAHLAAAAAAAAAAAAAZ000000000000RZZZZZZZZZZZZZZ... toliko o ugrabljenih računalnikih in tvojih ugibanjih,... pardon... brcah v prazno.

Vsekakor iz medijev ne boš dobil pametnih informacij, ker bo šele nastopil dan, da bom videl, da je nek novinar konkretno raziskal in ugotovil, kako deluje gibanje anonymous - če to sploh je eno gibanje ali jih je preprosto več. In seveda, če se nekaj, kar vsak član interperetira posvoje sploh da raziskat na nek celovit način.

Veze ima pa s to temo ravno toliko, kot ima veze, da ima PS3 BD player.. če so BD filmi relevantni, potem je najbrž tudi poganjanje Other OSa... oziroma njegovo ne poganjanje in razlogih za nepoganjanje... in posledicah nepoganjanja... V glavnem... Sony ne pozna meja kar se tiče žaljenja in podcenjevanja svojih potrošnikov. Samo, da se nekateri tega zavedamo, drugi pa pač ne.

Glede podtikanja bomb pa sem ti že povedal... ti bom še enkrat preprosteje... Podtikanja bomb ne podpiram... Sistema, ki pripelje do podtikanja bomb tudi ne podpiram... res misliš, da bom prej obsojal posledice in ne vzrokov? To prepuščam tvoji inteligenci. In seveda zlo se vrača z trojnim zlim. Koliko je trojno zlo pa prepuščam odločitvi tistega, ki mora vrniti udarec. To je moja filozofija... Ali po domače... Ti meni oko... jaz tebi karkoli in da mi ne boš jokal, ker bo samo še slabše. Temu se preprosto izogneš tako, da moje oko ne tikaš sploh. Ti ne tikaš moje oko, jaz pustim tebe pri miru. Upam, da tvoji možgančki to razumejo...

Si dojel, da ima izjava "Seveda, se ne strinjam z podtikanjem bomb..." nek kontekst... in v tem kontekstu, NIMA pomena, kakor ji ga ti poskušaš pripisat?

Ker jaz se ne strinjam z podtikanjem bomb. Kar pa se tiče podtikanje bomb kot odgovor na represijo in okupacijo... ja z tem se zelo strinjam. Ko se bo tisti z močjo naučil poslušat in bil pripravljen na dialog potem bo tudi bomb manj.

In vidiš... spet ti lepo razlaga osnove retorike, ki so ti tuji, namesto, da bi se preprosto držal tega, da te ignoriram ali pa ti spustil žaljivko, ki si jo zaslužiš za svojo inteligenco in trganje besed iz konteksta - lastnost bebotov, ki drugega ne znajo. V glavnem... ja trganje besed iz konteksta, ki jim absolutno obrne pomen je značilnost bedakov. Milo rečeno. To seveda leti nate, samo, če meniš, da si en tistih, ki trgajo besede iz konteksta zavoljo tega, da imajo vsaj kaj za povedat. Sicer še debilizma nebi znali spravit skupaj. In ti bi rad debatiral... pa še tega ne veš, da imajo besede pomen samo v kontekstu... Zato pa preposto nimam kaj z tabo debatirat - ne ker imava različni stališči, to je za debato dobrodošlo.. pač pa zato, ker mi zid odgovori bolj smiselno kot ti, če vržem vanj argument. Zid je vsaj tiho. Če bi bil vsaj povprečno inteligenten - karkoli to pomeni, bi to, da se stavkov ne trga iz konteksta razumel že petič, ko sem ti to povedal.. ampak ne... ti očitno ne razumeš sploh... in to so preprostejše zadeve...

In mimogrede... Anonymous ni podtaknil še niti ene bombe, kolikor je meni znano. Sam kdo sem jaz, da bi imel kolektivno znanje celotnega gibanja, tako kot ti.

In če geniju še ni kapnilo. Podpiram dejanja IRE in Anonymousa. Če se angleži nebi pred 1000 leti spomnili, da morajo imeti tudi irsko IRE nikoli nebi bilo... Če pa poskušaš z močjo okupirat ozemlje... si res pričakoval, da te bodo staroselci pozdravili z metanjem cvetja? To so recimo že bolj napreden reči... tako, da če nisi dojel tistega o kontekstu odsvetujem poglabljanje v to... razen če želiš biti popolnoma zmeden.

Če se vrnem k dejstvom...

PSN pa je še vedno za nekatere offline... Ali je bil anonymous? Nikoli ne bomo vedeli, ker Sony ne bo povedal po resnici... Nekatere frakcije Anonymousa pa so že prevzele odgovornost za napad na PSN... Torej je bil napad na Sony po najboljših virih, ki se jih da dobiti uspešen. Žal od gibanja, ki nima vodstva (kdo je vodja? No povej, če veš, ti einstein...) in uradnega PRa ne moreš pričakovat nič bolj uradnega. PSN pa je za nekatere down. To je uradno. Od tu naprej lahko brcaš v temu... ampak vsaj predstavi indice... sicer tvoja brca v temo ni nič boljša od moje, ki temelji na naslednjih dejstvih:

- vsaj ena frakcija anonymousa je napadla PSN API-je - kako to vem naj ostane skrivnost, lahko rečemo, da mi je ptiček povedal.

- PSN je bil še pred nekaj urami nedosegljiv za določene uporabnike, kar je konsistentno z prejšnjim dejstvom, ki mi je znano.

Kaj so tebi poznana dejstva, ali dejansko brcaš v temo, ker ti spet vsebina ni prijetna? LOL

Vidim pa, da drugih uspehov Anonymousa ne boš komentiral... najbrž so za nekoga, ki ima virus "freedom of speech" prevelik zalogaj... raje drviš novim nesmislom naproti - so classic... Pa ugrizni v tisto jabolko, ki je bistveno bolj relevantno od tvojih ugibanj o vodstvu in organizaciji skupine, katera nima enega člana, na katerega lahko pokažeš. Kaj šele vodstvo na katerega lahko pokažeš... In kakšna organizacija nekaj, če ni vodstva?

V glavnem... ni vsak butthurt fanboy, ki cepeta na mestu dokaz, da PS3 ne smrdi.

Mimogrede... jaz svojih trditev ne baziram na člankih Foxnewsa. Ti pa očitno ja... precej patetično, IMO. Ni lepšega, kot, da te bebo obtoži brcanja v prazno, ko pa mu rečeš naj pojasni o čem govori servira članek Foxa... Well played.

Sicer pa si vse povedal, ko si se najprej zapičil v DDOS in ugrabljene računalnike... drugih previh dosežkov pa očitno nisi poznal, saj sicer nebi bil tako "pameten"... LOL "pameten"... kot internetni most za Irance, recimo. Ampak kaj bi o tem... Anonymous je sranje, Sony je Bog. To je ta mantra, ane?

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Ker je več kot očitno, da ugibaš...

Ne ugibam.

O uspehih npr. tole npr.

The five males are being held after a series of arrests at residential addresses in the West Midlands, Northamptonshire, Hertfordshire, Surrey and London this morning.

The men were arrested in relation to "recent and ongoing" attacks by an online group that calls itself "Anonymous".

Targets included the websites of PayPal, Mastercard and Amazon.

LINK

katera nima enega člana, na katerega lahko pokažeš
kažem na teh pet zgoraj.

Lej ti imaš lahko 100% prav, ampak, če to dokazuješ na škodo drugih to ni OK.

BessieSABU.png

Link to comment
Ne ugibam.

O uspehih npr. tole npr.

LINK

kažem na teh pet zgoraj.

Lej ti imaš lahko 100% prav, ampak, če to dokazuješ na škodo drugih to ni OK.

5 ljudi je bilo aretiranih zaradi napadov na spletne strani... In kako vemo, da so bili člani Anonymous?

Naj uganem sam...

Vseh 5 je imelo na čelo tetovirano Anonymous? Najbrž ni bilo to... že vem!

Ali so imeli izkaznico društva pri sebi?

Hočeš rečt, da so bili uradno prijavljeni v cerkev Anonymousa?

Veš kaj bi bilo res lepo... če bi obupan fanboy v tebi našel še končni rezultat teh aretacij in če sploh res so sodelovali v kakršnih koli napadih - kaj šele točno teh, ki so jih obtožili... Nenazadnje je vsak nedolžen dokler...

To ti dam... 5 ljudi je šlo v arest, ker so sodelovali z skpino anonymous pri napadaih. Dam ti to, da so krivi in to, da so 100% bili člani anonymous, saj so meli izkaznice, hkrati pa je seznam članov društva razkril njihovo članstvo...

Torej s tem "uspehom", ki sem ti ga v celoti odobril, čeprav je spet iz trte zvit si mi hotel kontrirat internetni most za Irance? 5 ljudi, ki je na lastno pest (nikjer ne vidim ukazov vodstva ali kaj podobnega) napadlo neke strani in bilo aretiranih proti internetnemu mostu za ničkoliko 1000 ljudi? Ne resno? To je bil tvoj namen? Ta članek iz BBCja o 5 ljudeh na lastno pest proti dejstvu, da je Anonymous pomagal za internetni most za Iran? Res? Dej patetik spelji se. Nimaš nič. Štekaš? Nič.

Ti si mislu, da imaš kaj? Itak, kot po navadi.

Zato pa ne bom debatiral s tabo. To ni debata. Ker kot pravim; zid mi zabije boljše kontra argumente kot ti. Ti sploh ne veš kaj argument je.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Lej ti imaš lahko 100% prav, ampak, če to dokazuješ na škodo drugih to ni OK.

Ne zajebavaj se človek... z polno ritjo je lahko srat.

Zdej te pa vprašam; Kaj naj naredijo irci, ki se že slabih 1000 let borijo za svojo svobodo? Sej vem, da nimaš pojma za kaj gre in veš samo to, da je od kar si rojen na irskem počilo par bomb, več pa verjetno ne veš.... Zato pa je tudi neokusno, da si sploh začel s tem. Sploh pa je OFFTOPIC, ker bombe na irskem nimajo veze niti s to temo, niti z anonymousom ali čemerkoli že... To kvečemu ti misliš, ki ne poznaš zadev.

Naj pokleknejo okupatorju? Tako kot bi ti, ane? No... ti najbrž bi... sam rad si mislim, da večina nebi. Čeprav imam velikokrat dvome...

Naj milo prosijo za svoje pravice? Pomoje so tudi to že probali...

No kaj naj naredijo... predlagaj.

Kar se mene tiče je skrajni čas za bombe že zdavnaj odbil.

Akcija, reakcija... to sta dva različna pojma.

Kar se pa pravnosti in nepravnosti tiče v tem primeru pa nima veze, saj pravo piše okupator. Sploh pa pravo in pravica nista isti pojem...

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
in so daleč od tega
Za neobveščene; skupina/skupine anonymous specializira predvsem na področju

zaščite svobode govora in prostega pretoka informacij in ne izbira sredstev za

dosego svojih ciljev. V zgodovini svojega obstoja imajo za pasom že kar nekaj

uspehov.

Ne ugibam... bla bla... kako so že daleč od tega?

Al si računal, da se je to že pozabilo....

V glavnem ja... največji uspeh kot si povedal je razpečava nekega virusa, ki ga ti očitno dobro poznaš. Najbrž so te ujeli na foro zadeni 5 iPhonov... al je bil skener golote za mobilc? LOL

In seveda to niso aktivisti za svobodo govora in svoboden pretok informacij... "in so daleč od tega" kot pravi poznavalec novinarske strokovne literature... če ima anon sploh karkoli skupnega je to to.

Sploh ne ugibaš - v bistvu točno veš za kaj gre. Zato pa so ti edini vir informacij novinarski članki... sej ne da outsiderju preostane karkoli drugega... nenazadnje Anonymous ni bil ustanovljen s statutom. Bah... pozabljam, da te besede... statut... ti verjetno sploh ne poznaš.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Meni je pa zelo všeč da je Travar pregnal vse PS3 userje iz portala, ker vsi vemo da PS3 sucks in da ni nobenih iger. Travar še Bessija moras pregnati potem je pa mission complete.

Dej ne širi teh neumnosti... bo še kdo mislil, da je res.

Če je kdo odšel je to zato, ker je bil prevelik softič od fanboya, da bi prenesel moj pogled na zadeve. In ne zaradi mene.

Sprašujem se, kateri zagrizenček si... iz tona se vidi, da si Sonyev... iz vsebine, ki jo podajaš daješ misliti, da poznaš nekaj zgodovine... in imaš samo en post. Sony fanboy, ki si ne upa priti iz omare, torej.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

PS3 lastniki so vsi po vrsti softiči, saj pravim še Bessie je ostal tko da še njega pa je mission complete, da končno zamre PS3 del foruma ker vsi vemo PS3 SUXXXXXX.

XboX No:1

En post imam ker sem se šele registriral vendar sem že prej spremljal temo.

Urejano od Xbawks
Link to comment
?? jaz imam xboks kaj ti je??

In ne moreš zaceti lahko samo končaš z Bessijem

Well... kaj ti pomaga xbox, če si Sony fanboy? A res vrjamete, da je zdravilo za fanboyizem nakup konzole za 200$?

Fanboyizem izvira iz neumnosti posameznega osebka... in verjemi, da če bi obstajalo zdravilo za neumnost, bi bil svet drugačen. Ker pa je, kakršen je, lahko iz tega varno sklepamo, da zdravila za neumnost ni.

Drugega stavka iskreno ne razumem sploh....

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.