Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ok, potem je samo meni smešno to skakanje s prevali, saj razumem, da to počneš, ko naj bi nekdo meril nate, ampak v GOW se to počne ves čas...

Glede Sony-ja sem se vedno rad pošalil!

Ni m i jasno zakaj za x360 rabi COD patch...?

The patch, otherwise known as Version 60.2.2.13, is now available for both the PS3 and Xbox 360 versions of the game, and targets server issues, particularly, that of improving stability and matchmaking.

This update will be downloaded automatically upon logging in to your next session of Black Ops. As to the specifics of the patch, Treyarch is yet to release their official word on it.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
Glede Sony-ja sem se vedno rad pošalil!

Se je videlo v zadnjem mesecu, da.... zelo rad pošališ... še raje pa zganjaš SDF...

Sicer pa... Povej mi Bessie; How is this fur lulz?

http://twitter.com/#!/LulzSec/status/75489095371079680

Hey @Sony,

you know we're making off with a bunch of your internal stuff right now and you

haven't even noticed? Slow and steady, guys.

3 hours ago via web

Če kdo še ni seznanjen z LulzSec-om...

Tukaj se predstavlja: http://pastebin.com/B3gmw5NS

Tukaj pa so njegovi zadnji dosežki: http://boingboing.net/2011/05/29/pbs-hacked-in-retrib.html

Če je twit, ki ga je napisal resničen... bo to LULZ... epic lulz... ton of lulz... over 9000 tonz of lulz...

Sicer pa najbrž je, ker je precej twittal v zadnjih dneh o svojih exploitih... in vse je res. LOL

http://boingboing.net/2011/05/29/pbs-hacked-in-retrib.html

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Ni m i jasno zakaj za x360 rabi COD patch...?

Si pismen? Če si... potem piše v citatu zakaj ga rabi... "improving stability and matchmaking"...

Veš... SDF... ni vsak patch namenjen preprečitvi goljufanja...

Veš kaj meni ni jasno? Zakaj Sony še vedno ni naredil ničesar, da bi preprečil guljufanje v online igrah...

Kar je res žalostno je, da Sony leta 2005 ni pomislil, da bi si omilsili sistem za preganjanje modelov z modificirano kodo... kot je bil recimo Valvov Punkbuster že pred več kot 10 leti... Ampak kaj češ... tako pač je, če si inkompetenten, kar Sony je.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Sem pač mislil, da je COD na X360 že perfekten, serije COD pač ne poznam in je zame vse rekla kazala...

BTW mitkko je verjetno mislil na tole s headshoti in auto lockom

>http://www.youtube.com/watch?v=SZU4b-ijj2g

Ne, moj dragi SDF... nič ni perfektno... niti na 360... je pa med perfekcijo in online guljufanjem ogromen prepad... ki si ga spregledal. Ker spranec...

Izjava Infinity Warda, da je za online goljufanje kriv Sony, ker nima implementirane najosnovnejše zaščite pa je seveda "rekla kazala"... vir? Ga maš v tej temi... al pa pojdi na Google... Ne vidim pointa v večkratnem dokazovanju dejstev, če je nekdo preneumen, da bi si prvič zapomnil. LOL

Sicer pa so to marginalije... če je LulzSec-u res uspelo, kar mu najbrž je... bo to šele taprava šala...

Ali se ti ne zdi smešno? Lulz

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

http://twitter.com/#!/search?q=%23Sownage

Komentarji trollov in besnih SDFjevcev na enem mestu... Govora pa je o Sownage.... ya know... Sony + ownage =... LULZ

Še lulzsec-ov twitter:

http://twitter.com/#!/LulzSec

V glavnem... Giant Enemy Crab Epic Saga Part Deux se začenja... do not miss

out this fantastic episode!

Nostradamuz mad skillz so spet prišli do izraza. :D

Ko je Sony napovedal vojno black hatom... so res mislili, da imajo dovolj dobro varnost za zmagat vojno?

Ko je Sony gladko ignoriral zahteve hekrejev za prekinitev vojne, ki so jo mastno izgubljali oziroma je bila zamrznjena, ker je Sony odklopu vse boxe z neta... so res mislili, da lahko s svojimi inkompetentnimi ročicami in denarjem dobijo varnost za se ubranit pred black hati?

Očitno imajo še pol miljarde viška... sicer ne vem kje jemljejo... sem mislil, da ima samo M$ endless bag of gold...

Ah ja... očitno tudi za kompetentne svetovalce nimajo... ker to, da se ne jebeš z osebo, ki ti lahko v 2 minutah roota box je nekako splošno znanje... očitno ni, če si inkompetentni Sony. LOL

Ko bi vsaj lahko rekli, da imajo za odvetnike... sam očitno še to ne, saj ekipa opic, ki jih je zastopala ni strla niti kratkohlačnega rapperja. LOL

SDFjevcu pa očitno ni več smešno in se je pobral... pa tako nadebuden je bil glede prevalov... oh well... ni bilo prviš in ne zadnjič.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Assisted aim ni isto kod autolocked aim.Pri KZ3 lahko tečeš za nekom in streljaš

še kr direkt u glavo. Pri gearsih če ima nasprotnik glavo na sredini ekrana

in ga zoomaš ti merek za stotinko popravi na nasprotnikovo glavo in to plus

skillsi in refleksi ti lahko da hitri headshot.Ma ne če ne znaš ali si stenografistka.

Kar se tiče prevalov je situacija taka.Dvojko so upočasnili napram enki.Problem

je nastal ker je preval ostal isto hiter kod v enki.Tko da hitrost plus varnost pred

headshoti diktirajo da se pri spopadu načeloma raje kotališ.GOW2 patent pending.

Za omenit je da so to še kr navade od GOW2. Pri GOW3 si dejansko hitrejši

če se ne kotališ ampak samo rodie runnaš.

ALSO. ma kaj si mogu googlat da si poklopu da skoraj vsi šuterji imajo določeno

mero assisted aima??? In mi limaš GOW proti statičnim nasprotnikom???

Ma kaj sam sebe trollaš???

Stenografistka.si

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ma ne samo hotel sem se prepričat, če je to to kar praviš, da je, kolikor vem SOCOM in MAG auto locka nimata, vsaj z joypadom ne, za move je pa smiselno, da je zaradi občutljivosti le-tega, lahko mi pa daš en video primer iz vsake od iger, ki si jih omenil, aha torej se kotalijo ker mislijo, da so s tem hitrejši oz. so bili v gow2, a nisi prej nekaj razlagal o headshotih.

Travar, zaradi mene, naj hekajo in shekajo kolikor jim paše, pač ne spadam med te, ki bi jih to lahko ganilo, bom pač odigral par iger na drugi meni ljubi konzoli in se ne bom preveč sekiral.

BessieSABU.png

Link to comment

Ma ja valda zdej ti bom dajal primere. Če štekaš štekaš

in če ne pa pač ne...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ja Uncharted nima headshotov. FACT

MAG,SOCOM sta generična šuterja. FACT

KZ3 lahko nastaviš da locka target. FACT

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
V bistvu je bolj smešno, da ima KZ3 auto lock na glavo... LOL

Pa da kdorkoli igra Uncharted 2 multiplayer je tudi bolj smešno...

Pa da je multiplayer v COD na PS3 preplavljen s goljufi je tudi bolj smešno...

Also... da so nam praznili račune medtem, ko so na boxu nažigali GOW3 se tudi ne šali...

In prevali? Meni se ne zdi tako zelo smešno... jaz občudujem tipa, ki je na koncu z energijo, skoči nekomu v faco, mu jo odpihne in spizdi stran živ... Naredi to v katerikoli igri na PS3, če zmoreš...

Nenzadnje... raje prevali, kot da imam input lag in se sploh ne morem premaknit ko premaknem gobico v katerokoli stran... ali je to zato, ker ko imaš na sebi 40 kg bojne opreme signal iz možganov v noge potuje počasneje? LOL

In nazadnje.. najbolj smešno je to, kar se je zgodilo v zadnjih dveh mesecih Sonyju... še bolj smešno pa je kako zategnjeni so bili Sonyfagi ob vseh teh dogodkih... LOL

Vendar verjamem, da tvoj selektivni humor v tem ne vidi nič smešnega...

V bistvu res niti ena od naštetih stvari ni smešna.

No, sej tudi prevali pri GeOW3 niso smešni...

lp,

k_k

Link to comment

U bistvu je vse zelo žalostno...

Edino prevali so meni smešni...

...nevem pa kaj se ma Bessie za smejat.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Prevali sami po sebi niso smešni, smešno je, ko jih vsi v igri delajo! To da se v igri spopade 256 igralcev je seveda generično, da je pa SOCOM generični šuter LOL, kaj so potem gearsi? Igrica za otroke s katero se učijo delat prevale in spoznavajo drobovje deževnikov!

Osebno so mi gearsi kul, ok pač skačeš kot žaba in imaš "superioren" nadzor nad likom s "posebno" tipko A, ampak OK, so čisto zabavni na svoj "poseben" način, ki ti je lahko všeč ali pa ne in kar se mene tiče med top 10 iger na konzolah, v bok Uncharted seriji, Mass Effect, Socom, Killzone, Halo, MGS4, Alan Wake, MAG itd. nisem omejen v glavi na en sistem in eno igro in ne spadam med ovce, ki sledijo čredi! Katera je boljša ne morem rečt z vsemi sem se imel fino, katera je lepša se pa da videt, včasih s 5let treniranim očesom, drugič pa takoj.

BessieSABU.png

Link to comment

Si kdaj pomislu na to da si ti smešen ???

In če u videu odGearsov ki sm ga postal vidiš samo prevale

si povrh vsega še glupac...

ALSO. 5let treniranim očesom...kje si pa treniral...ps3?

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Dej da te še enkrat spomnem zakaj se s tabo nima smisla

česarokli pogovarjat ker si na nivoju ovce...

Ps3 Home/ Bessie ma slušalko/ jaz ne.

Bessie: a me slišiš???

Jaz: text--> yes

Bessie: a me slišiš ???

Jaz:text---> yes,yes,yes

Bessie: kuga yes??? a me slišiš ???

Toraj si res glupac...ali stenografistka

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Tale je nizka, prvič sem skušal usposobit headset v home, in sva ugotovaljala, a to dela al ne, vmes sem priklaplajal in izklapljal slušalko in nastavljal mikrofon in niti nisem sledil tekstu, če bi dal cel log bi bilo morda bolj jasno, ko sem opazil tvoj Yes sem pa verjetno mislil, da leti na prejšno besedilo, al pa kej, mogoče je bil pa samo moj čuden smisel za humor. Pač iz konteksta vzeto je res glupo, glede na to, da si ti tipkal, pa naziv steniografistka pripada tebi.

BessieSABU.png

Link to comment

Ne jst sm samo za trenutek probal sodelovat v tvojem

nonsensu.

NIZKA----->v ''ps3 kSi Home'' nam je Sony pobral pohištvo...

Bom pa priporočal svojemu nonotu ki ma moneyz naj si kupi

ps3 in xbox ter vsh 1000 iger na raspolago in naj pride 6krat

dnevno podajat na kSi svoje mnenje.Pa kakšna se mu zdi grafika.

Pa kakšen se mu zdi nadzor nad igro.Pa kira je res huda, itd...

Ker ti ne razumeš da je tvoje mnenje nepomembno. In ne sprejemeš

fejla na polno.

Glej na FB to kar ti govoriš nebi lajkal noben. Sam tle nimaš občutka

da sam sebe trollaš in delaš budalo.

In jaz sem xbox360+slušalka kamp...

Ti pa ps3 stenografistka ki jo slušalka moti pri igranju...a ne Bessika?

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

No meni se ni zdel nonses, zadeva drugje po svetu lepo deluje v smislu druženja in bi lahko tudi v SLO sem pač naredil experiment, Home je beta in ko so dali novo verzijo so odstranili vse pohištvo, ki je bilo prej na voljo, tako je pač z betami, tudi gearsi bodo v končni verziji verjetno drugačni od bete, verjetno boljši.

No nono bo dobrodošel, zakaj pa ne?

Mnenje vsakogar je pomembno inveč kot je različnih boljše je, če se v čem strinjamo je fino, če ne, zanimivo, morda bi pa morali imeti kolektivno mnenje?

Ne faila pač ne sprejmem, še posebej, če je prikazan enostransko, sprejmem in priznam, ko je objektiven.

Za FB pa verjamem, ker se mi zdi, da od vseh, ki so na frend listi ene dva vesta kaj je to konzola za igre.

A to si ugotovil, da te noben ne posluša, pa imaš zdaj samo še slušalko na X360 namesto headaseta ;)

Tisti časi, ko sem imel na glavi slušalke + headset so mimo in se X41 lepo obnese tako na PS3 kot na X360.

Vidim, pa da zelo osebno jemlješ tele debate, lej no heart feelings, OK!? Si čist ok dečko nimam osebno nič proti teb! Pa malo si zamešal, v PS3 Home je bil Travar deklica ;)

BessieSABU.png

Link to comment

post-2617-144771011501_thumb.jpg

Sploh ti ne znam opisat kolko je ratalo brezveze

brat kar ti pišeš...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.