Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Samotar owna vse ps3 fanboye :bringiton: :car:

kako owna vse fanboye, če ne zna na najpreprostejše vprašanje odgovorit "kaj ima to več x-box od psja razen igric?" :doh:

...sholeace, zate ne bom zgubljal besed, ker itak z tvojimi izjavami edini žališ vse po vrsti na forumu (pa ne sam igric za ps, da ne bo kdo spet šel nahranit svoj wii) in vsem kažeš tvoj iq; citiram:Aja pa baje je Uncharted še eno navdno smrdljivo govno od špila. Heh, je lahko sploh še slabša situacija za Sony in cuzaste fanboyčke? (eni pač lahko smetijo forum kolikor se jim zaljubi, drugim pa takoj sankcije)

Vert...po kolikem času ste dobili tvoj "izdelek desetletja"? dveh letih?

:headscratch:

no pa še rapminister...nisi bral teme dve strani nazaj...lol, potem si pa res v tej temi do j..c! ...tvoja izjava o p.....h... :ihih: :thumbdown: GT & FFXIII hurry up!!! :beer:

Link to comment
kako owna vse funboye, če ne zna na najpreprostejše vprašanje odgovorit "kaj ima to več x-box od psja razen igric?" :doh:

Oprosti nisem vedel, da je to bilo vprašanje ;)

Kaj ima več Xbox360 od PS3 ?? hmma čakaj da premislim ....

MSG in x360 messenger kit

100 Xbox LIVE Arcade games - (tu pa tam je kak zastonj :) )

text and voice messages sent via Xbox LIVE

300 backward-compatible games (vkratkem bodo za dolpoteg preko Live 4.12.07 ;) )

8 Million friends and rivals on Xbox LIVE

Xbox Live Marketplace

9,000 pieces of gaming and entertainment content on Xbox LIVE Marketplace

Achievements

Compare achievements

Big Daddies and Little Sisters BioShock

BioWare

50+ co-op games

Chat while doing something else

Downloadable game content

Family Settings

Family Timer

Gamerscore

Gamer cards

Geometry Wars: Retro Evolved :love:

HD DVD Player

Wireless racing wheel

HD movies on Marketplace

The Orange Box

...... ne da se mi več ...... :fiufiu:

kdaj drugič mogoče :D

Jaz X360 uporabljam predvsem za igranje iger za ostalo pa imam prenosnik (gledanje filmov,internet,poslušanje muzike...) glede nato, da je kao PS3 tak multimedijski center :ihih: no pol si pa ti s PS3 zapeči kak CD oz.DVD ;)

Xbox

Link to comment

Da pa ne morete voditi ene normalne debate brez, da bi se začeli prerekat na osebnem nivoju...

Razni Jurci in bmxriderji, ki flejmate: Jaz ne mislim več tega gledat. Od zdaj naprej bom osebno brisal vse poste, kjer ne bo normalnih argumentov... Golazen flejmerska... :no_no:

Samotar je podal argumente. Eni so odlični, eni so za lase privlečeni itd,... Namesto, da bi mu odgovarjali s protiargumenti se grete neki prerekat. Mater ste otročji.

Da bi se pa kdo spustil v dejansko pametno debato o zmogljivostih obeh konzol pa ne. Dejmo nabijat raje, da Samotar owna PS3 fanboye... :doh:

lp,

k_k

Link to comment

nobeden ni za lase privlečen :) ..... ali keri :headscratch:

edit: ko pridem vsak dan v to temo se zmeraj nasmejim :beer:

Ma za lase privlečeni v smislu, da niso ne vem kako hudi argumenti v prid 360. Omenjas Live Arcade igre in nato izpostavis Geometry Wars, ki je Live Arcade igra - ponavljas dvakrat isto stvar... Potem izpostavljas retrokompatibilnost, ki jo ima tudi PS3 (tu pac 360 gladko popusi, ker ima PS2 veliko vec odlicnih naslovov od starega xboxa)... Itd...

Glede omenjanja tvojega ownanja, se opravičujem. Sej dejansko res spravljas v obup dolocen folk tle. Izpostavil sem samo, kot primer kake blesavosti folk pise namesto, da bi argumentiral... :)

lp,

k_k

Link to comment

Ma za lase privlečeni v smislu, da niso ne vem kako hudi argumenti v prid 360.

Ja to da ima PS3 bluray pogon je pa hud argument :no_no:

No pol pa ti meni naštej par PS3 hudih argumentov :D

Omenjas Live Arcade igre in nato izpostavis Geometry Wars, ki je Live Arcade igra - ponavljas dvakrat isto stvar...

Geometry Wars sem izpostavil ker je čisto preprost in poceni špil in ga nikdar ne obvladaš v nulo :) če bi ga kdaj igral bi vedel kaj mislim

In mi je najboljši arcade špil probaj če boš imel kdaj šanso in dosež 1.000.000 točk :rock:

Potem izpostavljas retrokompatibilnost, ki jo ima tudi PS3 (tu pac 360 gladko popusi, ker ima PS2 veliko vec odlicnih naslovov od starega xboxa)... Itd...

Ja sam prijatel si pozabil na 40gb PS3 model, ki ima 0 ps2 naslovov kopatibilnosti. :ihih:

Kdo zdaj puši ;)

Xbox

Link to comment

:doh:

A moram resnično branit PS3 pred tako slabimi, ampak res slabimi, argumenti?

Pa dajmo...

- 40GB model bo kupil pač nekdo, ki ga ne zanima retrokompatibilnost oz., ki že ima PS2. Ostali si bodo nabavili 60GB (še vedno se jih da dobit - ne vem kako je stanje pri nas, v tujini jih še imajo). Kasneje pa pride itak 80GB, ki bo retrokompatibilen (res, da so samo govorice, vendar se mi zdijo precej logične)...

- BluRay se tebi zdi slab argument? Ok. Pol pa ti res ni pomoči, madona. Če pa to ni plus, pa res ne vem kaj je... :headscratch:

- To, da je Geometry Wars super igra, ti čisto nič ne pomaga pri tem, da si dvakrat izpostavljal isto stvar. Try harder next time...

Pa se še malo vrnimo na tvoj prejšnji post s TAHUDIMI argumenti v prid 360... :roll:

MSG in x360 messenger kit - True, tega PS3 nima, vendar kaj mi bo... (Enako tvoji logiki glede BluRaya)

100 Xbox LIVE Arcade games - (tu pa tam je kak zastonj) - Ponuja tudi PSN v manjši meri...

text and voice messages sent via Xbox LIVE - Ima tudi PS3.

300 backward-compatible games (vkratkem bodo za dolpoteg preko Live 4.12.07) - Ima tudi PS3 - boljše...

8 Million friends and rivals on Xbox LIVE - Od tega 7,5 miliona debilov? :) - Ima tudi PS3 v manjši meri.

Xbox Live Marketplace - Ima tudi PS3

9,000 pieces of gaming and entertainment content on Xbox LIVE Marketplace - Ima tudi PS3 v manjši meri

Achievements - Ima tudi PS3 v drugačni obliki.

Compare achievements - Tega PS3 res nima...? BTW, huuud argument. Kapo dol! :roll:

Big Daddies and Little Sisters BioShock - Ima tudi PS3. Še en neverjeten argument... Razturaš... :roll:

BioWare - Tle je res en velik + v prid 360. Mass Effect baje rula! :car:

50+ co-op games - Ima tudi PS3 v manjši meri.

Chat while doing something else - Like, while making yourself a sandwich? :roll:

Downloadable game content - Ima tudi PS3. Boš počasi nehal naštevat ene in iste stvari na razilične načine? :roll:

Family Settings - Hud argument, ponovno. Respect! :roll:

Family Timer - Beri zgoraj... :roll:

Gamerscore - Ima tudi PS3 v drugi obliki...

Gamer cards - Ima tudi PS3 v drugi obliki...

Geometry Wars: Retro Evolved - O lejga. Ponovno ista stvar, kakor prej malo drugače... Roll...

HD DVD Player - Čakaj malo. Blu ray ni prednost. Tole, (kar je BTW treba dokupit) pa ja?... :lol:

Wireless racing wheel - Ahahahaha. Ma kake maš... :lol: PS3 pa ma eyetoy?... LOL

HD movies on Marketplace - Here we go again... :roll: - Ima tudi PS3 v manjši meri.

The Orange Box - Ima tudi PS3. Slab port - to je res...

To so zate argumenti??! Šele zdaj, ko sem šel skozi vse, sem videl kake si klatil, madona...

Okoli 10 alinej si porabil, da si povedal, da je LIVE dober servis. Boljši od PSN. To itak vsi vemo. In je logično, glede na to, da LIVE obstaja že dolgo dlje in ima M$ na tem področju veliko več izkušenj.

Pozabil si le dodat na koncu, da je to plačljiv servis, za razliko od PSNja.

In glede na to, da je PSN star komaj 2 leti (če se ne motim), je na zelo dobri poti, da postane še veliko boljši (pobiranje idej pri konkurenci rulz...)...

Edini dober argument, ki sem ga razbral iz zgornjih vrstic je omemba Biowara. Oni delajo res dobre igre. A na drugi strani ima Sony tudi dobre razvijalce (Polyphony nad vsemi)... Ne vem no. Nisi me tako zelo prepričal v to hudo nadmoč...

lp,

k_k

Link to comment

ke_kit večni zagovornik PS3 daj zaabožjo voljo si ga že enkrat kupi pa pol ga hvali :roll:

in to so res pravi proti argumenti:

Ima tudi PS3 v manjši meri

Ponuja tudi PSN v manjši meri.

:thumbdown:

glede 60gb modela se pa motiš v AUT ga ni (GRAZ) v slo ni šanse :P

vse kul in prav ampak eno stvar sem pa vzel kot žaljenje vseh X360 uporabnikov "Od tega 7,5 miliona debilov" To pomeni da sem jaz zdaj debil ker mam x360 in LIVE

:no_no:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.