Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Aha. Po novem boš ti odločal kdo bo kje in kaj pisal na tem forumu? Samotarček, da ni tebi kaj v glavo stopilo?...

Ke_kitček ti pa maš res zmešane pojme :doh: bolj se meni zdi da je tebi mal v glavo stoplo pa to zeloo .

Zaradi takih x360 fanboyev kot sem jaz in nešteto drugih tudi PS3 in Wii ter ostalih drkalic je sploh ta forum uporaben in obstojen,.... si se mogoče zamislil v to stran, da si pač x360 uporabniki oz. fomuraši med sabo pomagamo tudi z nabavo robe iz tujine, igranje v MP , tehnične stvari.. (isto tudi verjetno velja za ostale forumaše PS3,Wii)

NO zdaj ti men povej kako boš ti komu pomagal pri nastavitvi konzole (PS3,X360) če si je sploh ne lastiš ,... pomagal v določeni igri katere sploh nisi nikoli igral ..

Teorija je eno , praksa pa drugo toliko o tvoji kreditibilnosti ke_kitek

:rockbrow:

Tudi jaz nisem izključil nakupa PS3 sam trenutno me nič nevleče, da bi PS3 morla met čakam na Shadow of the Colossus 2 ali pa kakšno nadeljevanje !!!

Xbox

Link to comment

Ok , to ni več smešn , zdej vsi lastniki PS3 se selijo na x360 ... Kolko x360 lastnikov je šlo na ps3 ??? dobro , vem za rolihandrea ... zdej pa več nwm ... x360 je men hud ampak zdej nwm več kaj bi špilo na njemu ko sem vse kar me zanima že špilou. Halo 3 , Bioshock , Forza 2 , Gears of War ... Res kolekciji manjka še Mass effect ... Sam jst malo bolj preferiram ps3 pa zdej po Mass effectu dolgo ne bom nič kupil za x360 se mi zdi ... Na PS3 mam zdaj veliko za prešpilat !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
d.Titus, če men x360 crkne, je velik možnosti da presedlam na ps3, ampak pod 1 pogojem = pad v obliki x360

pa še en vprašanje, zakva ma skate na x360 oceno 7.5, na ps3 pa7.0 (GAMESPOT)

Ti se tja gor hodis? Na IGNju je enako. Vedno je za 0.2 manjsa ocena kot na 360. Opis pa enak za obe igri, razlage zakaj je tako pa nikoli.

360? Mogoce naslednje leto.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Zato majo ponavad PS3 verzije nižjo oceno, ker so ponavadi slabši porti iger iz 360.

Če boš šel gledat je praktično vedno xbox verzija v kakšni malenkosti boljša. Ali pa tudi ne malenkosti.

Recimo Virtua Tennis ima na xboxu online mode, na PS3 ga nima...

Assassins Creed je na PS3 pogosto in grdo zmrznil celo konzolo...

HL2 Orange box na PS3 šteka kot hudič...

Detajli.

Orange box - PS3 vs. XBOX360 primerjalni video: http://kotaku.com/gaming/clips/the-oran ... 333165.php

Že v web resoluciji lahko vidite očitne razlike.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Razlika je očitna, a pravit da je zaradi te stvari igra neigralna na ps3 se mi samo zdi argument kakega maminega sinčka (ne mislim nate, a na ocenjevalce iz spletnih strani).

Da pade framerate v igri pod 15 fpsjev za 20 sekund, to je zame neigralno, ne pa te bedarije.

Če je bil to argument maminega sinčka, potem mi kvalificiraj naslednji argument:

Assassins Creed na PS3ju zašteka vsakič ko ga naloadaš (ob drugem loadingu) in velikokrat med samo igro. To je očitna razlika v nekem drugem špilu, da ne boš reku da se obešam samo na enega.

Po tvoji teoriji je potem takem Assassins Creed na PS3 neigralen, saj framerate redno pade ob drugem loadingu na 0 fpsjev... Oziroma ostane na konstantnem 1 framu... Videl osebno..

Upam, da nisem spet uporabil argumenta maminega sinčka...

Pa Pro Evolution Soccer 2008 baje šteka na PS3, da res ni... Jaz nevem, ker nisem igral, ljudje na netu so pa zelo besni..

Sicer mam pa občutek, da je vsak argument na to temo za fanboya samo argument maminega sinčka.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.